Za jak dlouho na mě zapomenou?

Od: Datum: 16.08.15 10:30 odpovědí: 7 změna: 16.08.15 18:33

Ahoj,

potřebuju laskavost od jednoho obchodu, psal jsem ji mail, na který mi odpověděli, ale myslím že jsem byl málo přesvědčivý. Takže jsem to napsal líp, ze 3 odstavců jsem udělal 3 stránky. Ale rád bych to tam poslal s čistým štítem. Za jak dlouho na mě můžou zapomenout. Jedná se o celkem dost velký obchod. Takže lidí jim tam asi píše hodně, nedokážu odhadnout. Díky.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 16.08.15 10:36

Pokud koresponduji třeba s e-shopem, tak obvykle uvádím jméno, adresu a e-mail. A veškerá korespondence je dohledatelná pod těmito identifikačními údaji.

Datum: 16.08.15 10:37

Asi jsem natvrdlý, ale vaši otázku nechápu. Potřebujete laskavost, ale ptáte se za jak dlouho na vás zapomenou. A eshopy tu nejsou od toho, aby dělaly laskavosti. Ze třech odstavců tři stránky, vás tam budou mít rádi :-D

doplněno 16.08.15 10:52:

Tak se vyjádřete přesněji, chcete aby na vás zapomněli, nebo odepsali?

Od: robiz
Datum: 16.08.15 10:41

Opravdu jste mě nepochopil.

Datum: 16.08.15 11:07

Takle. Oní píší že ten dopis má mít co nejvíce informací. Chci si domluvit spolupráci s daným obchodem, který sponzoring nabízí. Takže jsem napsal dopis který má 3 odstavce ale prostě nemá to úroveň, a to jsem si bohužel uvědomil potom co jsem to poslal. Teď jsem napsal druhý dopis, co má 3 stránky, je to taky napsáno písmem který trochu roztahuje, a prostě víc jsem se rozepsal, má to lepší úroveň, je tam o dost líp napsáno co můžu nabídnout atp.

Datum: 16.08.15 10:47

ze dvou odstavců udělat tři stránky je dobrý nápad>>> myslíš,že takovou slohovku bude někdo číst? ... můj názor...

Datum: 16.08.15 11:03

Tak píšou že v mailu máte uvádět co nejpřesnější informace je to písmem který to taky dost roztáhne. Řekl bych že je to tak akorát dlouhý.

Datum: 16.08.15 11:02

Robizi, čím méně textu, tím větší čtenářova pozornost. *hej*Proč by si měli pamatovat? Jejich práce je placena, jejich spokojený zákazník je tou největší pochvalou. Ale budou jen rádi, když to nebude spisovatel a oni nebudou ztrácet čas čtením románů. *hej* Jste-li spokojen, řekněte to jiným. Nejste-li spokojen, řekněte to nám.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.