Kam na dovolenou?

Od: Datum: 13.09.15 08:17 odpovědí: 4 změna: 13.09.15 14:30

Zdravím, vybírám nějakou L-M dovolenou a pořád nevím kam. Zavrhla jsem Egypt a Turecko, Bulharsko mě neláká, na Kypru jsem nic nenašla a přemýšlím nad Řeckem, zda ho také zavrhnout nebo ne. Jeli byste v současnosti do Řecka? Kvůli krizi se obávám, zda tam všechno funguje, jak má. Abych tam nezůstala někde "trčet" :)

Ještě se tak nabízí Mallorka, Itálie, jenže to se zas nabízí špatný termíny. V krajním případě vezmu auto a sjedu Chorvatsko, na jihu je pořád ještě teplo.

Spíš mě zajímají Vaše na názory...jeli byste teď do Řecka? Je nebo není se čeho obávat? Děkuju ;)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 13.09.15 08:39

řecko je bez problémů, v letoviscích žádnou krizi ani nezaznamenáte. Obávat se vůbec nemusíte.

doplněno 13.09.15 10:17:

@uska imigranti jsou jen na ostrovech, které jsou blízko Turecka Kos, Lesbos. Určitě bych kvůli nim nerušil dovolenou, vyberu si ostrov, kde se s nimi nepotkám.

doplněno 13.09.15 12:41:

@uska máti se z tama vrátila před měsícem a po imigrantech ani stopa. Osobně bych tam jel bez obav. Dokonce známá byla přímo na Kosu a s imigranty neměla problém, byly prý jen na východní straně ostrova.

Od: uska®
Datum: 13.09.15 09:35

Krize v Řecku mě netíží. Vzdala jsem letos pobyt v Maďarsku v termálech i pobytu v Řecku. Není pravda, že se v letoviscích s imigranty nepotkáte, nepřekračujete je na ulicích atd. Já je nemusím. Jen nevím, zda se to někdy uklidní a nebo budu do konce života bez dovolené.

doplněno 13.09.15 12:03:

ohneta - také jsem si myslela, že imigranti jsou jen ..., ale bratr s rodinou se vrátili před 14 dny z Řecka a mají jinou zkušenost.

Od: ben®
Datum: 13.09.15 12:16

Dobrý den, já mám z dotazu dojem, že jde o obavu z krize - tedy, hospodářského stavu Řecka, které "padlo na hubu", resp. pádu bylo dočasně zabráněno. Myslím, že (zatím) je to tam OK. Zdravím!

Datum: 13.09.15 14:30

Já bych do Řecka jela, "díky" krizi jsou tam nyní velmi nízké ceny.

Anebo bych volila Mallorku, tam je krásně a stabilní počasí.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.