Je mi krásně

Od: Datum: 12.09.15 09:46 odpovědí: 8 změna: 13.09.15 10:21
avatar

Jak jste na tom vy? Co vás poslední dobou potěšilo a naopak potrápilo?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 12.09.15 09:52

Ahojky? Co mě trápí? No, moje vnoučata (raubíři 3 a 4 roky). Zrovna před chvilkou si ze mě udělali trampolínů (no, mám na to proporce *smich*). A co mě pořěšilo? No, moje vnoučata (raubíři 3 a 4 roky) Zrovna před chvilkou si za mě udělali trampolínu (no, mám na to proporce *smich*) *slunce*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 12.09.15 11:59
avatar

*smich*

Od: ben®
Datum: 12.09.15 10:15
avatar

Dobrý den, je Vám krásně? Nezoufejte, třeba Vám tu dobrou náladu do večera někdo pokazí a zase se dostanete do našeho "národního" normálu, resp. všeobecné nas*anosti na vše a na všechny . Já jsem nenáročný, tak jsem potěšen novým seriálem Doktor Martin. Potrápen jsem tím, že herečka, která tam hraje jednu z hlavních postav, ztratila už figuru a bobtná. Zdravím!

doplněno 12.09.15 15:15:

culdabulda1 - sexy je i otevřená a plná lednička . Jinak, asi jsem divný, ale já nějak na to bobtnání žen nejsem stavěný. Ovšem, je to jejich věc, když jsou potom spokojenější.

.

bomba - děkuji Vám. Je vidět, že máte vkus a hezké sny. Jenom dejte pozor - některé sny, když se splní, tak jsou průšvih. Takže, sněte dál a jen krásně .

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 12.09.15 11:45
avatar

i nepokazí. Někdy bych vás chtěla v životě potkat, musíte být snem každé ženy.

Datum: 12.09.15 10:30
avatar

- záleží na tom, jaké máte nároky ! - mne spolehlivě a vždy potěší, když "potkám" nějaké milé zvířátko, lidi mne sice tak "neberou" - ale poslední dobou mne těší setkání (v našem baráku) s takovou milou "rozumbradou" - hezkou holčičkou ve věku ca 12 let.

Zajímavé je, jak jsou holčiny rozumné, roztomilé a hezounké, když jsou mladé - a jaké se z nich stávají často "semetriky", když se provdají, mají děti a tzv. "získávají zkušenosti" . No, jen mne to tak napadlo.

doplněno 12.09.15 10:51:

- bene - sice "bobtná" - ale furt je ještě sexy ! - na seriál koukám kvůli panu Donutilovi, kterého mám (asi jako jediná z mého okolí) - dost ráda.

doplněno 12.09.15 17:18:

- bene -

už jsem si všimla, že máte na ženy vysoké nároky ... jinak bych Vás poněkud opravila - "bobtnající" ženy moc spokojené nejsou - a pokud se přirozené "boubelky" snaží udržet štíhlé i ve vyšším věku - dá to sakra práci ! a ne každé se to bohužel podaří. Muži to mají jednodušší - pokud je chlap osobnost (anebo má dost peněz) - ženy ho milují i nabobtnalého - zatímco např. takové paní Halině nepomůže ani ta osobnost.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 12.09.15 20:55
avatar
Potrápila mne změna zaměstnání,nedostatek spánku, padání vlasů, bolavá zádíčka u pejska, nemožnost nastavení tabletu, vosy na jablkách, rozkopané silnice, pomočená sedačka v trolejbuse, sedřená pata, ignorant za volantem, pokoutník ve dřezu...a potěšilo? Spousta věcí, ale ty dobré věci jsou pro ty špatné rychleji zapomenuty :( ale rozhodně se dějí B-). Mona
Ohodnoceno: 0x
 
Od: jumba
Datum: 13.09.15 08:51

Ano, je mi fantasticky. Včera jsem si udělal osobák v běhu na 10 km - dráha. Čas 30:10:28.

Co potrápilo? Nic zásadního. Všechno beru jak to přijde a snažím se s tím normálně poprat.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.09.15 10:21
avatar

Bylo mi krásně celé prázdniny co jsem měla na chalupě vnučky, je mi krásně když tu nejsou a je tu božský klid. Každé ráno se zaraduji jak krásně rostou kuřata, že je spravená střecha na šopě a že se blíží zima a já už pojedu domůůůůůůů. Trošku mě trápí můj zdravotní stav ale s tím se nedá nic udělat.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.