Šťastných 10 - vyhrali jste?

Od: Datum: 13.12.12 20:44 odpovědí: 16 změna: 11.02.16 21:49

Ahoj. Co si myslíte o Štastných 10? Vyhráli jste už někdy něco většího?

Začínám mít lehké pochybnosti o této hrě. Vsazím cca rok a půl a to denně za 200kč a to 20 sloupečku. A za celou tu dobu jsem měl asi jen 5x vyšší výhru než denní vklad( 400 až 600 kč maximálně). Říkám si, že to už snad není možný za nějakých 500 dní vyhrát nejvyší vyhru 600kč. Nikdy ne ani přes tu pitomou tisícovku a vyšší výhry, tak to už vůbec.Má někdo podobnou zkušenost?Díky

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 13.12.12 20:50

ano, jednou 30 litrů ,ale to asi nebyl ten nahoře doma *smich*:Da od tý doby šlus

Datum: 13.12.12 21:08

200 Kč do prasátka po dobu 500 dnů představuje 100.000 Kč. Ale to nebyl "ten správný adrenalin", že?

Datum: 14.12.12 08:18

Vykašlala bych se na to, být Vámi. Ti kosáci právě takovéhle naivy potřebují. Je to stejné jako automaty. Vy tam nastrkáte peníze - kdo vyhrává?

Jste docela borec - 200 denně = 6.000 měsíčně = 72.000 ročně.

Takovéhle peníze bych do toho nikdy nenaházela. Když je budete celoročně posílat mně /200 Kč denně/, slibuji, že Vám pošlu každý měsíc 1.000 Kč výhru. Vy na tom budete líp, než u Sazky, a i já si přijdu na své. *ua*Jaga.

Datum: 14.12.12 09:11

prosím o číslo účtu, chci to zkusit. díky

Datum: 14.12.12 09:08

Šťastných deset jsem zkoušel jen tak z legrace asi třikrát, vrazil jsem do toho asi stovku.

A jestli jsem vyhrál něco většího? Ano, velké h...*smich*

Uvědomte si, že veškeré tyhle hry jsou nastavené tak, aby vydělal provozovatel. A podle statistik máte několikrát větší šanci že zemřete po úderu bleskem nebo pádem z postele, než že vyhrajete milion v podobné kratochvíli.

Za vašich šest tisíc měsíčně si můžou pánové v sazce rozdávat tučné odměny...

Od: krkovicka*
Datum: 14.12.12 09:15
Asi si z nás děláte srandu.Kdybych týdně vrazila do šťastných deset 1400 tak v příštím týdnu či na půl roku se na to vykašlu.Štěstí se nemá pokoušet.Vsadila jsem si párkrát.Možná tak 20x v životě šťastných deset.Nikdy ne přes padesát korun.Vyhrála jsem nejvíce 800kč.Je tam násobek a člověk si řekne-kdybych to věděl vsadím maximum a mám z 200kč čtyři tisíce.Dokázala jsem za 40kč udělat 800kč.I to je pěkný.Krásná výhra na mě čekala o pár let v jiné soutěži.To ale bylo jinde než u Sazky.
doplněno 14.12.12 09:53: Líbila se mi uváděná v médiích pravděpodobnost výhry v Jackpotu nedávné loterii v USA.Je to pravděpodobnost stejná jakoby se Vám narodila paterčata.Ejhle oni byli výherci dva.Takže na počet tiketu to tak asi opravdu vycházelo.
Datum: 14.12.12 09:38

Jak říká můj muž, já před lety vyhrála jeho a on mě, přísahám, že jsme za celý život nevyhráli ani v tombole.

Datum: 14.12.12 09:44

Kdysi jsem sázel asi 10 let šťastných 10. Nikdy jsem nevyhrál víc jak 200,-. Znám ale člověka, který sází sazku, sportku i šťastných 10 a podle něj se tím dá uživit, ale ne zbohatnout. Ale ten sází pravidelně, tráví spoustu hodin sledováním čísel a tvorbou rozpisů a jeho obvyklý vklad činí cca 20.000,-.

Datum: 14.02.14 19:48

Taky jsem tomu moc nevěřil.Po dlouhé době jsem si vsadil za 50kč na 5 dnů (10kč vklad). A bez vymýšlení,středa 12.2. 9 čísel z 10 a mám doma 100.000kč!

Od: pepikknedlik
Datum: 02.03.14 15:00
Kdybys nebyl hlupakem nestal by ses medvedem! Proc sazite a marne doufate ze z vas bude milionar.je na svete tolik nemocnych deti kteri potrebuji nasi i vasi pomoc ne misto toho radci zivime penezenky tech prasat nahore.ty bidu nezazili a ani nezaziji.oni jsou vlastne chudaci protoze ja narozdil od nich jsem bohaty duchem a mam klidny spanek.
Od: k2
Datum: 02.03.14 15:12

S temadle spasitelskyma kecama o nemocnych detech jdete do haje...

Od: cuca®
Datum: 02.03.14 15:20

Kdyby vyhraval kazdy, , byly bychom vsichni milionari.obcas si vsadim sportku, jeden sloupek bez sance, a ikdyz nic nevyhraju nestve me to, jako kdyz jsme si vsadili pred Vanoci plny tiket za 170,- a taky nic.

Nejvic jsem vyhrala 400,-. Proste je to o obrovskem stesti, takze snad mate stesti alespon v lasce :)

Od: sarka33
Datum: 11.02.16 10:31

já vyhrávám pořád,nejsou to závratné částky...za měsíc do toho dám 2stě a vydělám 1000kč

Od: jofa®
Datum: 11.02.16 10:54

Před lety jsem z kamarádem zkoušel nějaký, alespoň návratný systém. Nejlépe se osvědčil na dvě čísla za 100 kč. Čtyři různé dvojice za 100 kč. Jedna dvojice čísel i dvě dvojice se často podařilo chytit, takže bylo na další pokusy, ale dlouhodobě to bylo bez zisku, ale i bez ztráty. Spíš jsme se tím bavili.

Datum: 11.02.16 21:34

Ahoj.

Je to takové plácání se od ničeho k ničemu. Vklad nízký výhry taky nízké. A nejsou zrovna pokaždé. A výdělkem bych to nenazýval. Je to jen taková drobná vášeň.

Od: dammanndyss
Datum: 11.02.16 21:49

Taťka stále říkal: "šťastných deset, nešťastný zbytek".

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.