Jak přejít k jinému operátorovi?

Od: Datum: 10.09.15 20:53 odpovědí: 12 změna: 12.09.15 22:57

chtěla bch přejít od vodafonu k tymobajlu. Zůstane mi - krom prvních -mé stávající telefonní číslo? Je to cenově náročné?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 10.09.15 21:10

Neznám žádný tymobajl, ale třeba přechod k T-mobile je zde

https://www.t-mobile.cz/podpora/smlouva/preneseni-cisla

Datum: 11.09.15 19:48

Pokud neznáte -stačí neodpovídat- a nebagatelizovat špatně - slengově napsaný název. I vy budete jednou starší a budete dělat chyby.

Od: jmlc®
Datum: 11.09.15 19:51

doufám, že až budu jednou starší a někdo mi poradí, dá odkaz přímo na postup, prostě mu slušně poděkuji a nebudu se urážet jak malý Jarda... Styďte se

Datum: 12.09.15 18:27

Neboj, jsem starší, abrahámoviny se na mě již usmívají.

Datum: 12.09.15 19:24

Tak si je ve zdraví užijte a buďte rád, že jste tak mladý. Prosím, již mi neodpovídejte. Děkuji. kenyska

Datum: 11.09.15 17:24

To je jako z bláta do louže. Já jsem z t-mobile utekl do jednoho z virtuálních operátorů, číslo samozřejmě zachováno a nestálo mě to ani korunu. Jo, a volám za 1/3. Pokrytí signálem stejné, jako u t-mobile, je to jejich HW.

Datum: 11.09.15 19:50

Dobrý den, a prosím, jaký je to operátor? Já mám rodinu u dvou operátorů - vodafon a t-mobile ( už jsem to snad napsala dobře) a chtěla bych s nimi být v kontaktu samozřejmě co nejlevněji.

Datum: 12.09.15 14:47

Přešel jsem ke Startelu, protože mají jedno z nejlevnějších volání, neplatím žádný paušál. To mi vyhovuje proto, že volám velmi málo. Vám se tam bude asi bude hodit něco jiného, ale dá se vybrat. Maximální spokojenost.

Datum: 12.09.15 22:57

Děkuji za odpověď, kenyska

Od: dejv111*
Datum: 12.09.15 21:50

A to já Vám zase doporučím virtuála +4U (je pod firmou Unicorn a běží na síti t-mobile). Ceny ještě lepší než píše rádce nade mnou. Volání a sms do vlastní sítě za 0,5 Kč a do ostatních sítí za 1,21 Kč a bez paušálu. U vodafone si zažádáte o ČVOP - a toto číslo předáte novému operátorovi po přechodu k němu. Vždy je dobré nejdříve pročíst návody nového operátora, jak k nim číslo přenést. Tak hodně zdaru a ušetřených pěněz za volání.

Datum: 12.09.15 22:56

Děkuji moc. A zdravím kenyska

Datum: 11.09.15 17:34

Omlouvám se, neodpověděl jsem na otázku. Stačí (nelépe) zajít na kontaktní místo t-mobile, tam vám vše vysvětlí.;)

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.