Snění

Od: Datum: 11.08.15 17:36 odpovědí: 4 změna: 11.08.15 22:49
Dobrý večer, potřebuju poradit ohledně snění.
Ve snu vím že tam jsem a zdá se mi to co chci ale nemužu dělat
věci, které normálně neumím třeba : létat, ... atd, taky se probudím přesně v ten čas kdy chci. Když si před spaním řeknu např : že budu plavat v moři, tak ale přijdou např: vlny a já se málem utopím. Jak mám tohle ovládat. Ovládat sny umím od 10let. Nejdřív jsem si všímala že jsem ve snu a normálně přemýšlím. Později jsem dělala přesně to co chci. Ale vždycky mě chce někdo zabít, přijde zemětřesení atd a já jsem pořád jen člověk a né superman atd... Prosím poradte.

Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 11.08.15 17:45
avatar

Ve snech není logika, čas, fyzické zákony. Ve snech se mozek čistí z přetlaku emocí. Takže se zbytečně nestresuj tím, co vidíš, slyšíš nebo čteš. Zaseješ do hlavy strach, nejistou a pochybnosti o sobě. A s tím se pak mozek musí popasovat. Sny jsou svým způsobem cleaner, který čistí balast v hlavě. Buď ráda na světě, dívej se na hezké věci, přemýšlej o příjemnostech. Nedovol nepříjemnostem, aby se ti dostaly do hlavy a pod kůži. ;)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 11.08.15 17:52
avatar

V době, kdy jsem toužila jezdit na dovolené k moři (a taky jezdila), se mi velmi často zdávalo, že jsme u moře a chci jít na pláž. Ale vždycky se vyskytl háček - voda byla snad 2 km daleko od břehu a bylo nutné se brodit bahnem, nebo voda byla úplně nepřístupná kvůli vrstvě špíny a odpadků, nebo se do moře muselo jít z tak strašně příkrého svahu, že bych se nezvládla vyškrábat zpátky, nebo jsem bloudila ulicemi přístavu a pořád ne a ne se k vodě dostat... Bylo to zajímavé. Proč se mi to zdálo, nevím, u moře jsem byla mockrát a vždycky jsem se v něm bez problémů cachtala.

Taky někdy umím ovládat sen, někdy si uvědomím, že se mi to jenom zdá a pak mě to teprve baví - dělám hrozné blázniviny, a většinou se z toho probudím.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: lugel
Datum: 11.08.15 18:10

Zkuste si něco zjistit o lucidním snění ;) Tohle bude nejspíš Váš případ.

PS: Jde z toho vyvodit mnohem víc, než jen že sníte Pátrejte, využijte své schopnosti!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 11.08.15 22:49
avatar

Snad bych ještě doplnil citací (neúplnou) z dramatu A. Casony:

"Jsou tři tajemství, která se nemají porušit. Tajemství dítěte, tajemství bláznovo a tajemství snícího".

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.