HOROSKOP - sedí tohle na vás?

Od: Datum: 06.12.12 14:57 odpovědí: 22 změna: 23.02.13 19:13

Našel jsem hezkej, vtipnej horoskop Jo, jsem lev, ale musím přiznat, že něco z toho na mě fat sedí. Budete stejně upřímní i vy?


Vodnář

Jsi vynalézavý a právě proto to chceš daleko dotáhnout. Hodné lžeš, dopouštíš se stále stejných chyb, protože jsi neuvěřitelně hloupý. Nikdo tě nemá rád a ten tvůj blbý ksicht nemůžou ani vystát.

Ryby

Máš živou fantazii - často si myslíš, že tě sleduje CIA nebo FBI. Máš mimořádně malý vliv na své přátele a známé, často si stěžují, že v jednom kuse demonstruješ svoji sílu. Trpíš komplexem méněcennosti a v podstatě jsi kus hovna. Ryby týrají zvířátka.

Skopec

Máš pionýrského ducha a o ostatních lidech si myslíš, že jsou ovce. Často zahanbuješ ostatní, jsi netrpělivý a podceňuješ jejich rady. Neznáš nic jiného, než pořád nasírat každého ve svém okolí. Jsi kokot, přestože máš problémy s erekcí.

Býk

Jsi praktický a vytrvalý. Máš povahu buldoka a strašně moc pracuješ většina lidí si o tobě myslí, že jsi tvrdohlavý osel. Při rozhovoru hodně slintáš a prskáš. Jsi blbý komunista.

Blíženci

Jsi bystrý a inteligentní. Hodně lidí tě miluje, to proto, že jsi bisexuál. Máš sklony požadovat hodně téměř zadarmo. Spropitné, co dáváš v restauracích, nestojí za nic. Jsi prokletá držgrešle. Blíženci se neustále čvachtají v bahně incestu...

Rak

Máš hodně empatie a porozumění pro problémy jiných lidí, takže jsi otravné hovado... Důležité věci stále odkládáš na později, díky čemuž žiješ na podporách a celý tvůj život stojí za hovno. Ve věznicích sedí jenom Raci...

Lev

Myslíš si, že jsi rozený vůdce. Ostatní si o tobě myslí, že jsi idiot. Většina Lvů jsou násilní provokatéři. Jsi namyšlený a nesneseš upřímnou kritiku, tvoje arogance je do nebe volající. Lvi jsou zlodějské kurvy, co mají raději onanii než skutečný sex.

Panna

Ty jsi ten logický typ, co nesnáší nepořádek. Tvoje malicherné hovnožroutství vyvádí z rovnováhy tvé přátele a kolegy. Jsi chladný, nemáš city, při souloži často usínáš. Z Panen se stávají dobří politici a pasáci.

Váhy

Jsi umělecký typ - to proto, že se neumíš vyrovnat se skutečným světem. Jestli jsi chlap, tak jsi určité buzerant. Tvoje šance získat dobrou práci nebo hodně peněz jsou někde mezi nulou a minus pětimiliónem. Většina žen ve znamení Vah jsou kurvy. Každý člověk narozený ve znamení Vah chcípá na pohlavní choroby.

Štír

Nespolehlivý a podle vychcaný. Vrchol dosáhneš jen díky tomu, že nemáš v sobě ani gram morálky. Jsi ten největší špinavec v celém zvířetníku díky bohu většinu štírů ještě včas vodkráglujou...

Střelec

Jsi nadšený optimista. Tvrdohlavě se spoléháš na štěstí, ale to jedině proto, že ti chybí jen náznak talentu. Většina Střelců jsou alkoholici a ostatním lidem jsou jenom pro srandu. Jsi malý bezcenný sráč.

Kozoroh

Jsi konzervativní a z rizika se vždycky nasereš. V podstatě jsi bezcharakterní spekulantský hovňák. Nikdy se nikdo důležitý v tomto znamení nenarodil - kromě Arnolda Benedikta. Naštěstí je většina Kozorohů impotentní...

Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: namyslenecek*
Datum: 06.12.12 15:02

Tak tohle bylo nedavno na fb :) taky se v tom docela najdu krome tech nadavek *fn*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: krkovicka*
Datum: 06.12.12 15:04
No fuj.Co to o mě píšou!
doplněno 07.12.12 08:50: Blížence
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 06.12.12 15:07
avatar
Raději napište i sve znamení. Já su štír :-D
doplněno 06.12.12 15:27:

taky doplňuju, že vše co o štírech píšou je lež, aspoň tedy v mém případě :D

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 06.12.12 15:20
avatar

Jsem LEV a v horoskopu na mě nic nesedí. Jsem úplně jiná a na horoskopy už dávno nevěřím.

doplněno 06.12.12 15:44:

Manžel je Střelec a také horoskop na něj nesedí.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: martinjelinek*
Datum: 06.12.12 15:49

To je dobrý no..takže podle horoskopu půjdu brzo do basy *smich*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 06.12.12 20:09
avatar

Já jsem Váha... tak doufám, že si to aspoň užiju :D

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 06.12.12 21:24
avatar
Trapne, trapne a jeste jednou trapne!
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 06.12.12 21:55
avatar

Jo, tohle jsem myslím kdysi už někde zahlédl. Nejsmutnější na tom není ani tak to, že vtipné to tedy není, ale spíš, že ten, co to vytvořil, zrovna moc rozumu nepobral a že takových tu mezi námi pobíhá bohužel až příliš mnoho.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 06.12.12 22:02
avatar

Hezkej a vtipnej? Možná pro tebe. Tenhle trapnej blábol nemá cenu komentovat.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 07.12.12 07:29
avatar

Milý lve - promyšlený a arogantní idiote, jestli máš raději onanii, než sex, to je jen Tvoje věc.

Já horoskopy zásadně nečtu, páč jsou to všechno pitomosti do nebe volající. Co už tam mají ti chudáci psát. Také se mi stalo, že ve 3 časopisech na stejný týden se horoskopy lišily o 180 stupňů. Je to prostě blbost na něco podobného věřit.

A tak si klidně onanuj, aspoň se nestaneš otcem. Taky to má, nakonec, něco do sebe. A ani partnerku k tomu nepotřebuješ.:D Jaga.

doplněno 07.12.12 07:31:

A že jsi zlodějská kurva? Měl bys kandidovat do parlamentu tam jsou to všichni!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 07.12.12 09:36
avatar

Jaguško - doufám, že to neplatilo na mne. Protože já jsem také lev!...*hi*...:D

doplněno 07.12.12 09:39:

Nesedí vůbec nic, tohle není horoskop. je to slátanina a navíc ještě nepovedená!

doplněno 07.12.12 11:07:

Jaguš, vždyť já vím...*placni*...*slunce*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 07.12.12 10:27
avatar

Omlouvám se, Kapičko, Vám i všem ostatním LVŮM.

Bylo to myšleno pouze na toho, kdo si o to koledoval!:D

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 22.02.13 21:30
avatar

Jago, překvapuješ mne. Proč to bereš z té "první vody"? Tento horoskop je velice výstižný a zajímavý. Říkáš, že horoskopy ZÁSADNĚ nečteš, ale přesto víš, že ve třech časopisech na stejný týden, se předpovědi lišily. Takže přece jenom něco o tom víš a čteš. Já s Tebou souhlasím v tom, že "horoskopy", o kterých se zmiňuješ, jsou pro srandu králikům. Ale tento případ to není. Zde je syntéza charakteru jedinců. Sice podaná svérázným způsobem, ale v základě je velice výstižná.

Kdybych Tě neznala osobně, tak bych určitě nereagovala. Mám k Tobě přátelský vztah a nyní Tě mám před očima, jsi chápavá a moudrá holka. Tak Tě já mám v paměti...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: hop®
Datum: 07.12.12 09:48
avatar

Tohle je spíš "vtipný" než horoskop. Jestli jste zveřejněním chtěl půlku rádců naštvat a půlku pobavit, tak jste se asi docela trefil! ;)

Jinak jsem Váhy a kormě toho, že jsem buzerant je všechno ostatní lež... *smich*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 07.12.12 10:49
avatar

Domnívám se, že jste tuto blbost vymyslel sám a ještě se domníváte jak je to vtipné. Jiný komentář není třeba!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 07.12.12 12:44
avatar

Já bych se tak nečertila... Ano, není to nijak extrémně vtipné, spíš to ukazuje na absudritu horoskopů v časopisech apod... Jak si myslíte, že v časopisech horoskopy vznikají? Kdybych si koupila pět časopisů, tak v každém najdu úplně jiný horoskop.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 22.02.13 19:47
avatar
No no no!
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 22.02.13 19:49
avatar

No, jsem ryba a na mě to teda vůbec nesedí *smich*

Mimochodem, jak mám chápat větu "Ryby týrají zvířátka"?

Jako kdo týrá koho, nebo koho týrá kdo? *smich*

Ohodnoceno: 0x
 

 

Datum: 22.02.13 20:06
avatar

Nesmírně jsem se pobavila. SEDÍ TO NA TISÍC PROCENT. Ráda bych si to nějak stáhla, ale nevím jak. Já sama jsem panna a je tomu skutečně tak, jak se zde píše. Nečetla jsem lepší horoskop nikdy. Znám lidi, kteří jsou v jiném znamení, sedí to na ně dokonale.

Mně tedy vůbec nevadí trochu obhroubější výrazy, naopak, je to výstižné, a to v málo slovech. Já jsem nadšená.

Pro ostatní, kterým se to nelíbí, doporučuji, aby se přehoupli do nadhledu a hlavně byli sebekritičtí.

Nádhera. Líbí a tleskám. A to se horoskopy docela vážně zabývám...

doplněno 22.02.13 20:24:

Co se tohoto horoskopu týče, je geniální. A pamatujte si, že devadetsáti-devíti procentům lidí, nesmíte nastavit zrcadlo. Nesnesou pohled na sebe samého. Chtějí být jiní a HLAVNĚ! MYSLÍ SI ŽE JSOU JINÍ.

Ale nejsou, fakt nejsou. Jen si to nedokáží přiznat. Pravdu odmítají, nelíbí se jim. Ach, tohle je nádherný námět na dlouhé diskutování. Ae sem se to nehodí.

doplněno 22.02.13 21:53:

A ano, jsem malicherný a hovnožroustský protiva. Seru tím dost lidí, protože je dloubám svým prstíkem v místech, kde je to nejvíc bolí. Při sexu jsem ale neusínala, neboť jsem se pokaždé snažila, aby to bylo rychle za mnou a já měla klid a pokoj. Leda že bych raději předstírala, že jsem usnula před samotným aktem. na to jsem však byla příliš chytrá, neboť jsem věděla, že neuniknu. Takže jsem cílevědomě jednala tak, abych už mohla v klidu spát. To bylo v dobách, kdy jsem nemohla jednat jinak. Ale jediným mým cílem bylo, abych se mohla osamostatnit a nebýt závislá a dávat kvůli tomu k dispozici své tělo. Ano, nikdy jsem nemilovala. Kromě své matky a syna. Tam byla, a je má láska absolutní, nezdravá. Ale nemá to nic společného se sexem. Chlap nejsem, takže nevím, jestli bych mohla být dorým pasákem. Co se týče politiky, tam bych možná uspěla, ale nepokoušela jsem se o to. Měla jsem jednoduše jiný život...

Také to přece nemůže sedět až tak doslova ;)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 22.02.13 22:16
avatar

Jen první věc. Zbytek jsou bláboly. I ten horoskop co jsme dostali ve školce na kalendář byl přesnější! Popravdě to byl ten nejpřesnější co jsem kdy na sebe viděl.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 23.02.13 10:42
avatar

Na mě to nesedí.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: anonimka15*
Datum: 23.02.13 19:13

Na mě to vůbec nesedí a jsem upřímná...

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.