Mládež nová počítačová

Od: Datum: 11.08.15 14:50 odpovědí: 20 změna: 12.08.15 17:57
Dva mladíci u pardubického nádraží půl hodiny ubíjeli bezdomovce, zcela bez příčiny, během celé doby prošlo několik občanů okolo, žádný nepomohl, neokřikl mládež bílou, ani nezavolal policii. Je to mládež nová, neb budoucí likvidace bezdomovců, neb za to mohou komunisti kteří tady vládli do Velkého sametu, neb mírné zákony volených odborníků kteří když jdou do zaměstnání dají si dva panáky slivovice a pak řídí sněmovnu, neb příliv běženců a další okolnosti, rád bych znal názory.
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 11.08.15 15:26

Z toho případu mi běhá mráz po zádech i v tom vedru. Z formulace Vašeho dotazu rovněž. Evidentně máte problém a jste s dnešní společenskou situací nespokojen. Vykašlete se na sdělovací prostředky a najděte si nějakou zábavu na odreagování nebo Vás to převálcuje.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: procislam
Datum: 11.08.15 15:39

TOTO nema s pocitacema nic spolecneho. Znam stovky lidi, kteri stravili mladi u pocitace, dokonce hrali KRVAVE hry, masakrovali samopalem lidi, mutanty, vedli vojenske bitvy, presto nikdo z nich mouse neublizil.

TOTO je dusledek absolutne bezzubeho trestniho zakona a absence vyjimecnych trestu, vc. poprav, v takovem pripade, kdy je jasne prokazano, ze pachatel takove zverstvo spachal. Je jedno, zda je mu 10, 20, nebo 50, zda je to komunista, nacista, fasista, nebo cernoch, proste "clovek", ktery provede neco takoveho, musi pocitat s opratkou. Nic jineho nepomuze.

Kecy o hrach a generaci mladych, to jsou kecy. Pocitace maji vliv mozna na jejich pater, urcite jim nedeformuji mozky, za to muzou vetsinou spis jejich rodice.

Bezdomovce sam rad nemam, ale TOTO povazuji za cin, hodny opratky.

Muj nazor.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 11.08.15 16:01
avatar
Souhlasím, že s počítači to nemá nic společného. Ale s absencí trestu smrti také ne...nikdy se nic takového nepovedlo prokázat. V zemích, kde je uzákoněn není nižší kriminalita...
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 11.08.15 16:03
avatar

Máte pocit, že se tu toto dělo před 89? Kdo za to může, je snad jasné, všechno co přichází z USA je perfektní a tam když bílý utluče "negra" (to hanlivé slovo jsem použila úmyslně) je to v pořádku. facebook to je také dáreček, mladí si tam své "výkony" fotí a chlubí se. Zákony naši země nestojí za mnoho, zrušení trestu smrti pokládám za nesmyslné, nemusel se nikdy použít ale byl to aspoň strašák.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 11.08.15 19:58
avatar

Před rokem 1989 mohl být člověk umlácený aspoň profesionálně.

https://cs.wikipedia.org/wiki/Pavel_Wonka

A pokud si myslíte, že je v USA mlácení negrů beztrestné, tak jste někdy před rokem 1865.

doplněno 11.08.15 20:26:

Mimochodem, v Rusku je 2x víc vražd na 100 000 obyvatel než v USA (USA 4.7, Rusko 9.2) A to bylo Rusko vždycky váš vzor (podobný poměr byl i v dobách SSSR, ale to jsme nesměli vědět)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: fakta
Datum: 11.08.15 21:28

Zase jeden kterému se hodí jen některá fakta. Za totality byl Wonka odpůrce režimu, teď to je národní hrdina. No zeptejte se těch z Travče kdo to vlastně byl.

A jen tak mimochodem počet lidí na 100 000 obyvatel kteří jsou v kriminále, je nejvyšší právě v USA.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 11.08.15 21:44
avatar
To lze chápat i tak, že v USA mají vysokou objasněnost, kvalitní vyšetřovatele a výkonnou justici. To lze jen závidět.
Ohodnoceno: 0x
 
Od: fakta
Datum: 12.08.15 17:21

Vždyť to říkám. Fanatici si vždy vše zdůvodní, jak se jim to hodí do krámu. Fakta soudruhu, fakta jsou důležitá a né nějaké spekulace.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: houmer
Datum: 11.08.15 20:10
Tak větší kravinu jsem dlouho nečetl , rozhodně to nepřišlo z usa. To jste si vycucala z prstu nebo z jiné části těla?
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 11.08.15 16:46
avatar

Je to strašné, co se tam stalo. Musíte si však uvědomit, že lumpové, zloději, lháři, vrahové byli, jsou a budou. A jsou hluční a je kolem nich velký mediální cirkus. Hodní, laskaví, obětaví, dobří lidé jsou tiší. Nikdo kolem nich nedělá senzace, humbuk. Musíte si uvědomit, že těch hodných, normálních, je nesrovnatelně více. :) Květa Fialová: I přes to, jaké hrůzy se kolem nás dějí,věřím, že toho dobra je mnohem víc, protože dobro je potichu. Zlo je hlasité. *hej*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: hm®
Datum: 11.08.15 17:57
avatar

Tihle hajzlové nejspíš s počítačem stejně nic pořádného neumějí, to není počítačová mládež.

Jak tu někdo psal, trest smrti sice nijak výrazně kriminalitu nesnižuje, ale ... Co s těmito dvěma, až (jesti je vůbec zavřou) je zas pustí? Protože jsou mladí, hrozí jim maximálně 10 let. Těch 10 let je budeme živit. A až vylezou ve věku nejvýše 25-30 let, jejich jedinou kvalifikací a praxí bude umlácení bezdomovce. Kdyby se případ potvrdil, prostě bych je zlikvidoval. Trest smrti by se měl obnovit. Ti dva (pokud se to potvrdí) jsou stejně jen odpadem, ničím jiným už nikdy nebudou a společnost budou jen dlouhé roky zatěžovat a ohrožovat. Čím dřív bude po nich, tím lépe.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: profesor*
Datum: 11.08.15 21:43

Takovéhle hajzly "bezdomovce", co leží někde na veřejnosti, jsme za komunistů nikde neměli. To by přijeli policajti, a dostal by nářez, a už by to příště neudělal. Není divu, že se to mladým nelíbí...mě se ty usmrděnci taky nelíběj...a těm mladejm bych zatleskal...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 12.08.15 01:54
avatar

No, podle vyraziva jste to nemel k policajtum nikdy moc daleko...za Vasich komunistu jste brali lidi driv nez stacili neco spachat..hnupe.

avatar
Upozornění od sys hejkal 12. 08. 2015 04:09:12
Váš výraz \"hnupe\" tam být nemusel.
Degraduje Vaše vyjádření.
Pro příště zkuste volit slova...
Ohodnoceno: 0x
 
Od: fialka
Datum: 11.08.15 19:02

Ta zpráva mě také vyrazila dech. Bezdomovce nemusím, ale ten člověk spal. Nikoho neobtěžoval jak mladí feťáci.

Rozhodně jsem pro tvrdé tresty. Co ti dva nezletilí paraziti jsou za lidský odpad. Jakou měli výchovu, že takovým způsobem prakticky zavraždí člověka a nemají žádný problém. Slyšela jsem, že mohou dostat jen 5 let s ohledem na věk -neskutečné.

Jakým přínosem budou pro společnost až trest vyprší. Co s těch gaunerů ještě vyroste.

Podobné jako Půček z Prahy - zabije na ostrůvku dívku a obhájce ho hájí, že mohla uskočit.

Také nechápu, že právník, který byl u zrodu právních norem v 89. a doposud funguje na ÚS. Máme divný stát , vedení, zákony jako banánová republika.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: procislam
Datum: 11.08.15 21:34

Proboha, jak muzete srovnavat takove zrudy s Puckem, ktery srazil holku pri nehode? Oni vrazdili a hlavne MUCILI zcela UMYSLNE a i za plneho vedomi a smyslu, podle toho, co jsem cetl. On nezvladl rizeni, protoze mel poradne nakoupeno. To byla lehkovaznost, hazard, a i kdyz dopad je fatalni, da se rict "klukovina", ale ne umysl mucit a zabit. Neobhajuji ho, ale verim, ze mu z toho dobre neni a priste si da pozor. To, co udelali ti dva, to nedokaze normalni clovek, jenom hyena.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: mp*
Datum: 11.08.15 19:56

Je to smutné ale je to tak. Podle mě za to nemůže trestní právo - myslíte si, že taková individua mají nějaké právní vědomí, a něčeho se bojí? Určitě za to nemůžou počítačové hry. A už vůbec ne Amerika, komunisti, politici atd. Kdo za to ale hlavně může jsou rodiče těch dotyčných - buď byli slabí nebo blbý, líný vychovávat děti, prostě si udělali děti, aniž by jim byli schopni vytvořit prostředí k zdárnému růstu. A pak to takto dopadá. Tady je každá rada drahá. Nakonec násilí bylo, je a bude. To je tak dáno asi geneticky.

Ohodnoceno: 0x
 

 

Od: jofa®
Datum: 11.08.15 22:02

Mladíci půl roku, týden co týden pravidelně z pátka na sobotu demolovali lavičky, odpadkové koše, popelnice a vše s čím se dalo pohnout. Stačilo si na ně počkat a bylo to vyřešeno. Police byla neschopná a nebo jí to vůbec nazajímalo. Tu vidím pouze v poledne, když jdou na gulášek do hospody a nebo z hospody. Mladíci na motorkách i autem lítaj 100km/hod. ve městě a vlastního slova není slyšet. Je to všem ukradený. Nedivím se, že může docházet i k horšímu. Je to o bezpečnosti všeobecně. Kašle se na všechno.

doplněno 11.08.15 22:27:

Když už jsem u té policie doplním. Dva policajti spěchající na gulášek, dokud to je ještě teplý, minou obloukem, aby se nezranili, parkující auto na chodníku a ještě v místech zákazu zastavení. Nic se nedělo.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 12.08.15 17:11
avatar

Pokud si někdo cíleně vybere oběť, připraví si "mučící" nástroje, a když vše dokoná (asi po púl hodině), v klídku odejde jako by nic...by měl dostat vyjímečný trest. Nic na věci nemění to, že obětí byl "jen" bezdomovec. Radši je budu živit, než abych je někde potkala. Mona

Ohodnoceno: 0x
 
Od: asdfgh
Datum: 12.08.15 17:42

Kdo se tady ma dobre? Ti hodni, nebo ti lumpove a grazlove? Kdepak jsou ti, kteri maji hajit pravo - ta novodoba inkvizice v tezkych havech, ketra by mela tyto zloduchy korektne odsoudit? A kdyz je nahodou odsoudi, v kriminalu se budou valet u televize u dobreho jidla, v posilovne a na dobrou noc si slehnou neco kvalitniho ... Kde jsou pro tyto pripady "pracovni lagry"? Je to vsechno tady spatne nastavene.

Ti v tech havech se budou "odbavovat" jenom Vas slusnych, kteri si zapomenou oznacit jizdenku, nebo spatne zaparkuji, nebo ketri si dovoli oponovat pitomemu mestakovi ...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 12.08.15 17:57
avatar

asdfgh - Nerada to přiznávám, ale souhlasím s vámi. Mám pocit, že tento zločin je jeden z nejnebezpečnějších, jaký se může stát. Většina zločinů se totiž stává v afektu, tzv. vytečou nervy, nebo je alespoň nějaký důvod (byť pro ostatní nepochopitelný), ale toto... Ovšem bojím se, že ani vyjímečný trest nedostanou a přestože si to nejspíš ve vězení nijak neužijí...naučí se spoustu nového :( Mona

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.