Ostrava - Dolní Vítkovice - uzavřené prostory

Od: Datum: 11.08.15 13:28 odpovědí: 4 změna: 11.08.15 15:03

Zdravím. Byl jsem nedávno poprvé v dolních Vítkovicích a šíleně mě zaujaly uzavřené věže. Není vůbec problém přelézt zábranu, kterou je vstup do nich uzavřený, takže přemýšlím, že bych se dovnitř v noci podíval. Ví někdo, jestli je areál hlídaný a byl někdo z vás uvnitř? Takhle vylézt úplně nahoru a kouknout na noční Ostravu s Vítkovicemi pod sebou, to musí být paráda.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: kikuss
Datum: 11.08.15 14:07

a taky vylézt nahoru po neozančené trase a sletět dolů to je taky paráda *bzum*

Od: daz
Datum: 11.08.15 14:14

Tak jasně, že na vlastní nebezpečí. Ale já mám docela rád adrenalin, takže tohle neřeším. Navíc... pokud bych viděl něco joo nebezpečnýho, tak bych dál nelez

Od: kikuss
Datum: 11.08.15 14:49

To nemůžete vědět jestli by tam bylo něco nebezpečného, může jsem vám daný úsek zdát bezpečný ale nějáká konstrukce, může být prorezivělá. A snadno se může stát, že se pod vámi zlomí. A myslím si, že stejnak tam jsou určitě nějaké kamery a chodí tam hlídka. Takže jestli chcete dělat pozdvižení a přidělávat jim starosti, tak prosím. No už se radši vyjadřovat nebudu, stejnak tak jako tak mě bude s mým názor nesouhlasit.

Od: daz
Datum: 11.08.15 15:03

Kdybych nechtěl znát jiný názor, tak se neptám. A právě na ty kamery, konstrukci a hlídky se ptám. Nevím, přijde mi to dobrodružný, tak mě zajímalo, jestli někdo nemá náhodou zkušenosti a není to třeba i "častá" věc. Takže díky za názor.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.