Stýská se mi po mámě

Od: Datum: 01.12.12 16:35 odpovědí: 6 změna: 06.12.12 11:16

Dobrý den,

Moje maminka odjela asi na 2 týdny pracovně do Ameriky. A já jsem na ní tak závislá.Je mi smutno,když se vzpomenu,že je pryč. Nevíte co mám dělat? Různě si s ní i voláme normálně na skype,píšeme sms ale bude tam ještě přez týden. Asi to nevydržím. Prosím pomocte mi jak...to udělat abych kvůli tomu nebyla tak smutná, Alča

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 01.12.12 16:38

Ahoj Alenko, týden uteče jak voda a maminka se vrátí. Zkus se nějak zabavit, nebo ji přichystej nějaké překvapení na uvítání.

Od: dolphin*
Datum: 01.12.12 16:49

Zkus si najit jinou zabavu maluj, cti knihu, zajdi si s prately do kina, popovídat, proste cokoliv abys nepremyslela...

Od: ja44442*
Datum: 01.12.12 17:09

Ahoj ,
týden je jako nic! Zkus se zabatvit! Např.: Jdi nakupovat ( to u holek toto pomáhá nejvíce ), navrhuj různé věci (byty, pokoje, oblečení, boty... ), jdi ven ( třeba s kamarádkami, tátou, sestrou, tad... ), jdi navštívit někoho ( třeba babičku, tetu... ), vymýšlej texty k písním, tancuj...
Dá se dělat tolik věcí a je tolik možností...
Měla bych takovou otázku (teda pokud jestli chceš ) ... Jak seš stará? Jestli seš dítě nebo teeneger, tak to chápu , ale jestli je ti třeba tak 20 a více let, měla by si se trochu osamostatnit!
Datum: 01.12.12 17:59

Alenko, jestli smutníš a nemáš tolik rozumu, uvědom si, že jsi velká holka a pár dnů bez mamky to přece vydržíš. ;)Jen tě poprosím, když s mamkou budeš mluvit, neříkej jí, že je ti smutno a že bez ní je ti zle a že to nemůžeš vydržet. Mamka na chvíli vypadla z fofru běžného života a zažívá něco pěkného, nezvyklého a ty ji to svým fňukáním kazíš. Bude mít výčitky svědomí, že tě opustila (na 14 dní) a bude mít radost pokaženou.. Nekaz jí to! Popřej jí, ať si to užije a ať se má dobře. *jasne*

Datum: 02.12.12 11:18

no neco s tim udelejte... vas budouci partner pro to nebude mit pochopeni...

Od: alenka11*
Datum: 06.12.12 11:16

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.