Co se klukům honí hlavou?

Od: Datum: 26.10.12 17:28 odpovědí: 63 změna: 28.02.13 12:20

Zdravim všechny. S kamarádkou teď řešíme (už nějakej ten den), co se vlastně klukům honí v hlavě, když se jim líbí nějaká slečna. Trošku jsme i tady na poradně bloudily, ale většina příspěvků, do kterých bychom se mohly "větřít" byla hodně stará, tudíž by nám už nikdo neodepsal. Co jsme si tady přečetly a zajímá nás, tak třeba: Že když se klukovi líbí holka a ta holka vždycky, když ho potká se na něj podívá a usměje, že má ten kluk vyhráno. Jak to vlastně kluci řeší? Když vidí, že si jich holka všimla, tak ji třeba osloví? Jak to kluci celkově mají se vztahy, když se zakoukají do nějaký holky. My holky si fantazírujeme o tom, jak bychom byli spolu. Dělají to kluci taky? My holky, když vidíme kluka, který se nám líbí, začně takový ten zvláštní pocit v břiše, mají to snad kluci taky?

Ani jedna s nás nemá kamaráda kluka, kterýho by se mohla vyptat, tak vás prosíme (hlavně kluky!), řekněte jak vy to s tou zamilovaností atakdále máte!;) Děkujeme

Barbora, Natálie (16)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: buss®
Datum: 26.10.12 17:32

Větření berte tak že hledají, jak vás sklátitt. Pocit je níže než v břiše... nevhlnete?

Od: namyslenecek*
Datum: 26.10.12 17:51

Kdyz se klukovi libi holka tak spis premysli jak ji dostat do postele a fantaziruje spis o tom nez o budoucnosti s ni ;) a motylky v brise...no mozna spis az se do ni zamiluje i kdyz jak u koho.

Od: barconatalka
Datum: 26.10.12 18:36

No neříkejte, že když se klukovi líbí holka, tak přemejšlí hlavně nad tutim?!Jenom?

Datum: 26.10.12 18:41

Pardon, že se do toho pletu, ale...

může to tak skutečně být. Víte, záleží na jakého kluka narazíte. Pokud půjde o nevyzrálého jedince, může opravdu nastat případ, že ji bude chtít zaujmout jenom proto, aby se s ní mohl vyspat. S tím je třeba bohužel počítat, některé holky nedokáží správně odhadnout charakter kluků. O budoucnosti většinou kluci přemýšlí až později, tehdy, když právě dospějí. To znamená se spíše porozhlédnout po starších klukách, ale nemusí to být pravidlem. Budete-li mít štěstí, možná najdete spřízněnou duši i ve vašem věku.

Datum: 26.10.12 19:16

Nechci vam kazit iluzi o klucich ale ano vetsina pubertaku premysli praveze jen o tom jednom ale tak urcite jsou i vyjimky...

Datum: 26.10.12 19:18

I třeba v ..18?!To už by mohli být dost vyspělí nebo ne?

Datum: 26.10.12 19:24

Slečny, věk je jenom číslo, nic jiného...ano, klidně i v osmnácti, to není nic zvláštního, znám hodně kluků, kteří na svůj věk uvažují poněkud dětinsky,kluci jednat dospívají většinou později, a říká se přece, že někdo dospěje třeba ve 30 a že kluci vlastně pořád zůstávají dítětem s nedospějí nikdy.

Datum: 26.10.12 19:25

No tak ono hlavne zalezi na tom dotycnem klukovi, jinak v 18 letech by to uz mohl mit v hlave srovnany a nebo mozna naopak, ze si prave ted chce sps uzivat jak rikam u kazdeho je to trochu jinak.

doplněno 26.10.12 19:26:

*spis uzivat

doplněno 28.10.12 20:55:

No tak to je jasny :-D musite ho proste poznat

Datum: 28.10.12 20:04

Lepší je ta varianta s rozumem ;D

Od: buss®
Datum: 27.10.12 20:54

Jistě že nééé, ale aby jí udělal radost koupí zmrzliny...

Datum: 26.10.12 18:02

Hezký večer, slečny.

Na úvod, přijde mi velice nepravděpodobné, že byste neměly ani jedna z vás alespoň jednoho kamaráda kluka. Pokud je tomu skutečně tak, porozhlédněte se po jiných ze svého okolí - třeba spolužáci. Nebo jste snad třída, kde jsou samé slečny? Nakonec asi to nejlepší, oslovte někoho, kdo je vám velmi blízký a kdo vám upřímně na vaše otázky odpoví - někoho z vaší rodiny. Jistě máte nějaké bratry, bratrance, mladší strýčky a podobně.

Je pochopitelně, že pokud kluka zaujme nějaká slečna, která jeho zájem opětuje, musí někdo z nich udělat první krok, to znamená zahájit rozhovor úplně prostou větou na téma, jak se ten druhý má a podobně. A snaží se toho druhého zaujmout, dělat mu komplimenty, někam pozvat a tak dále. Je však hodně kluků, kteří jsou jaksi nesmělí a tam nezbývá nic jiného, že se musíte chopit iniciativy vy, slečny.

K pocitům, hodně kluků je v přítomnosti holky, která se jim líbí, dost nervózní, nemohou najít vhodná slova, zakoktávají se. Jinak jak už tady poznamenal kolega, vy holky můžete dole začít vlhnout a cítit mravenčení v břiše, a klukům se zase při pohledu na hezkou holku nebo při rozhovoru s ní většinou také tam dole něco postaví. Vy holky máte výhodu, že to na vás není vidět, kdežto nás kluky to vhání do nezáviděníhodné situace.

Vy holky si přejete, aby s vámi kluci trávili co nejvíce času, ale hodně kluků to vidí jinak. Možná v první chvíli budou váš zájem opětovat, ale pak se nechtějí vázat a ponechat si přirozenou volnost tak jako před začátkem vztahu. I když záleží pochopitelně na daném klukovi, může to být jinak.

Jen na okraj, zaručeně dobré tipy včetně toho, jak kluci prožívají lástku a podobně, najdete určitě v časopisech typu BravoGirl! a Bravo. Nevěřím tomu, že se byste o těchto časopisech nevěděly, spousta holek je velice ráda čte.

Datum: 26.10.12 18:08

haha, tyhle časopisy opravdu neberem, to je docela zásah do peněženky, to si radši projdeme interenet;)

a třeba, když kluk na holku tak "pomrkává" a holka opětuje, druhý krok je říct ahoj, jestliže se neznají? :)

Datum: 26.10.12 18:19

To jste mě docela potěšily, že si hlídáte, za co utrácíte své peníze, nicméně i časopis Bravo má své stránky, tuším, že teď zrovna někdy pozměňovali.

Já myslím, že tím "ahoj" se nic nezkazí. Pokud bude mít ten druhý zájem, tak jistě odpoví a případně přidá další otázku, pokud nemá zájem, může jednoduše odmítnout. Třeba věta " Promiň, ale jsem zadaná, mám přítele", je celkem jasná, ale můžete být přece kamarádi.

Kluci mají tu výhodu, že můžou na holku zapůsobit i svým gentlemanstvím, například jí nabídnout v dopravním prostředku místo aj. I když mám takový pocit, že dnes už se dobré vychování moc nenosí...

Od: itan71*
Datum: 26.10.12 19:02

Pocit v bříšku nebo v podbříšku!*pusa*

Datum: 26.10.12 19:04

Břichopodbříšku ;) Vždyť víte co myslim ne? I když vlastně kluci právě že asi ne...:D Jako když máte před sebou nějaké důležité zkoušení, taková nervozita...takovej pocit

Datum: 26.10.12 21:37

Sice už mi není 16 let (to bych mohl dělat oběma otce) ale v tom věku kámoši přemyšleli jakým způsobem holku sbalit a možná potom něco dál, teď ta omladina je poněkud jiná než kdysi. Kdysi jsme se s cigaretama schovávali třeba do sklepa aby nás nikdo nevyděl a teď to má 13let a jde si po náměstí s cigárem jako by jim bylo 50let. Můj názor je že asi budou mít stejný pocit jako Vy dvě.*pivo**pusa**houpy*

Od: askmenow*
Datum: 27.10.12 19:12

Já jsem holka, ale někteří kamarádi-kluci (věkově všichni více či méně po dvacítce) se mi dost svěřují. A spousta z nich to má v podstatě stejně jako popisujete, že to mají holky. Jen jsou k tomu ještě nervózní z toho, že se očekává, že první krok udělají oni - tedy kluci, a bojí se, jak na to, jestli si signály té holky nevyložili blbě a tak...

Takže myslím, že spousta kluků je na tom podobně, jako holky.

Podotýkám, že tohle jsou kluci, kteří jsou asi trošku romantici a hledají vztah, ne nějaké krátké zabavení.

Samozřejmě netvrdím, že nejsou kluci, kteří to berou jinak a plánují spíše postelové hrátky, než vztah. Ale koneckonců takové jsou i některé holky. Myslím, že jako se vším se u obou pohlaví najde to i to a je to hlavně o přístupu jedince.

Taky jsem v téhle oblasti nebyla nikdy zas až tak holčičí. Málokdy sním o vztahu s někým, koho moc neznám, naopak mi většinou vývoj vztahů přijde až moc rychlý... a motýlky v břiše snad ani neznám.

Datum: 27.10.12 20:47

Ahoj,

pokusím se vám na vaše dotazy odpovědět, ale musím vás upozornit, že ani kluci neví, co se jiným klukům honí v hlavě. Můžu tedy mluvit jen za sebe.

Já nejsem ten typ, co by holky střídal, ba naopak. Mám rád věci stálé a trvalé. Vyrůstal jsem sice mezi samýma holkama a tak se v holkách (aspoň tedy doufám) vyznám a mám pro ně velkou slabost, ale nevěrnost a pouze sobecké užít si a nebrát ohledy na toho druhého se mi natolik hnusí, že to prostě nedělám. Ten pocit v břiše o kterém píšete mají všichni. Jsou to hormony. Začnete se trochu červenat, jste nervozní, chvějí se vám ruce, chtěli by jste s tím člověkem být, ale máte strach s ním začít mluvit. To mají všichni, jen někteří už v tom umí chodit. Co se týče toho usměvu od holky, tak to pro mě není žádná výhra. Žádná jistota. Co mi dodává aspoň nějakou jistotu je až rozhovor odvíjející se správným směrem. Jak se ptáte, co kluk udělá, když si ho holka všimne. Pokud se mu líbí tak s ní začne prostě mluvit (pokud se moc nestydí). Jak to mají kluci se vztahy? Já přemýšlím, kdy zase budeme spolu a co budeme dělat. Taky přemýšlím nad tím, co bych mohl udělat, aby náš vztah nebyl všední. Ale spíš než bych si maloval, jaké to bude, když budeme spolu, tak přemýšlím, co bych měl udělat, až budeme spolu. Přece jenom má kluk takovou "vůdčí" pozici (jakože vetšinou dělá ty první kroky). Zkrátka mám strach, abych něco nezvoral. Co udělám, když se mi nějaká holka líbí? Zajdu za ní a snažím se s ní mluvit. Nějaký krátký, nenápadný rozhovor. Časem se rozhovory protáhnou. Holku nikam nezvu, dokud nevím, že o mě má zájem. Jinak jak někdy na netu čtu, jak sbalit kluka, tak mi to přijde strašně nereálné. Mě osobně prostě holka musí padnout do oka. Když se mi nelíbí nemůžu s tím nic dělat já ani ona. Jinak takové obecně platné pravidlo. Většinou kluci, kterým nejde jen o sex jsou takoví ti nenápadní, moc nezajímaví. Ale budou si vás vážit.

Snažil jsem se to posat co nejvíc. Pokud by to snad nestačilo, tak musíte dodat nějakou konkrétní otázku.

Noviny

Datum: 27.10.12 21:31

Teď už píšu sama za sebe.: A co třeba, teď se mi líbí jeden kluk, neznáme se, jen od vidění ze školy, vždycky se na mě tak hezky podívá a pousměje, ale nějak nevim, co si o tom myslet, jestli se mu líbim, chce se se mnou bavit, nebo jak...

Děkuju moc:)

(noviny)<

Datum: 27.10.12 21:41

Líbíš a stydí se něco říct aby něco nepokazil a bavit se chce a jak moc jen se neustále stydí zkus začít Ty možná mu rozuzluješ jazyk*pusa*

doplněno 27.10.12 21:56:

*slunce*Nezkazíš spíš čekej že ho překvapíš*sok* protože to nebude čekat*hi**palec*

doplněno 27.10.12 22:05:

Nebo možná taky *pusa*

Datum: 27.10.12 21:45

No, jestli se stydí, tak natrefil na špatnou srnku, protože já taky,,:D,, ale chystám se mu říct "ahoj"... už se k tomu odhodlávám pár dní, kamarádka mě dodala odvahu... tím bych nic zkazit neměla , ne?:)

Datum: 27.10.12 22:00

Trošku ale čekám, že od dlouhého pokukování po sobě bude následovat dlouhé zdravení se *nevi*

Datum: 28.10.12 05:21

Řekni mu ahoj. Buď jenom odpoví a půjde dál nebo s tebou začne mluvit. Když jenom odpoví, tak mu další den řekni zase ahoj a připrav si na něj nějakou otázku. Třeba se ho zeptej, do jaké chodí třídy. Nebo něco takového. Hlavně nestresuj. Když budeš uvolněná bude se ti mnohem lépe mluvit.

doplněno 28.10.12 05:25:

Jinak ten úsměv. Já prostě nevím, co si o tom mám myslet. Na mě se taky směje plno holek a určitě to není proto, že by se mnou všechny chtěly chodit. Ten úsměv je prostě nejasný. Ale když se ti ten kluk líbí, tak neřeš, jestli se směje nebo mračí. Prostě to jdi zkusit.

Datum: 28.10.12 08:23

No úsměv v našem věku možná přeci jenom něco znamená:)

Datum: 29.10.12 19:24

ted si říkám, že ani nevím, jestli se mu líbím natož moc! dneska kolem mě 3krát prošel a ani se na mě nepodíval :((( a to jsem byla metr od něj...*plac*

Datum: 30.10.12 17:41

ještě to sem doplním , i když už nejsou odopovědi: dneska kolem mě prošel asi 5× a jen jednou se na mě podíval...*plac**plac* prosím poraďte, co dělat..

Datum: 30.10.12 22:59

Zkus třeba změnit účes nebo něco podobného jestli si všimne víc*slunce**hej*

Datum: 31.10.12 20:12

No tady nejde tak moc o vzhled, aby si všiml-spíš bych se s nim chtěla začít bavit, ale vubec nevim jak.Vždycky, když ho potkám tak mi vyschne v krku a jako bych ani neměla jazyk a nemohla mluvit...a on se ještě k ničemu nevyhecoval...:(

Datum: 31.10.12 07:46

Já ti můžu poradit jen jedno! Neboj se ničeho, strachem jen docílíš toho, že ho za pár dní, týdnů či měsíců potkáš s jinou holkou... Pokud ho oslovíš rozohndě tím nic nezkazíš a pokud časem něco nevyjde, tak budeš chvíli zklamaná, ale zpětně budeš ráda, že si to "zkusila". Pokud nic nezkusíš budeš zpětně velmi a dlouho litovat. V tvém věku se mi taky líbila holka ale měl jsem strach jí to říct a dlouho jsem toho litoval... Tak ať nedopadneš stejně ;)

Datum: 01.11.12 20:50

Já už jsem to tu možná psala, ale já mám 3 kamarády (2kámošky a kamaráda), kteří mi furt říkají, abych ho oslovila. Prostě ho alespoň pozdravila. Ono se to prostě řekne, řekni ahoj... Kamarádka mi dokonce slíbila odměnu za to, když to ahoj řeknu...Zatím to ale vypadá, že žádná odměnanebude...:( Víte já prostě si vždycky říkám "Jo, zvládneš to, řekneš mu ahoj a konec." ale ono to věšinou dopadne tak, že většinou jenom kolem sebe prolítneme a nebo má kolem sebe svoje kamarády(no to moc ne, ono ho většinou potkávám samotného, což by pro mě byla výhoda.), nebo spíš kolem mě je někdo ze třídy, ale vzhledem k tomu, že jsem na nové škole, tak se mi oc nehcce budit poprask, kdo že se mi to líbí...Takže když je někdo z mých známých v okolí, také nic neřeknu...Nu a když náhodou se tedy na té chodbě s ním potkám sama, tak mi tak nějak zaskočí jazyk a nemůžu prostě ze sebe vydat ani hlásku a hlavně je to taková vteřina, co jsem naproti němu a dívám se ně něj, že mám pocit, že než to ahoj řeknu tak on už bude někde sto metrů ode mě (je dost rychlý..)...já nevim, němám problém mluvit s cizími lidmi, ale seznamovat se s nimi ano...:( tak co?!:(((

Datum: 02.11.12 18:22

A jak cestujete domů? Nejzdíte třeba steným autobusem? To by mohla být dobrá příležitost.

Datum: 02.11.12 19:26

Bohužel jezdí opačným směrem a hlavně končí školu mnohem dýl... Dneska jsem kolem něj dvakrát prošla ale nic.. a jednou stál u nějaký holky, takže to jsem ani nějak...no nechtěla se podívat... já fakt nevim :( jsem mladá , malá a nezkušená a nevim...*plac*

Datum: 02.11.12 22:18

jsem mladá , malá a nezkušená a nevim*plac*

A zřejmě *bzum*

Tak jdi za ním a nebreč jinak ho nebudeš mít

Datum: 03.11.12 19:22

Musíš něco udělat, jinak se budeš zbytečně trápit. Buď se hecni a prostě za nim zajdi nebo na něj zapoměň. Jestli to ještě máš náladu řešit, tak napiš něco víc a můžem zkusit vymyslet nějakou situaci, která by se hodila k seznámení. Ale chtěl bych tě upozornit na jednu věc. Takovéhle zamilování, do kluka, kterého vůbec neznáš tě může velmi zklamat. Nic o něm nevíš a tak si ho maluješ jaký je (přesněji jaký bys chtěla, aby byl). Tak si na to jenom prosím tě dej pozor, ať nejsi zklamaná.

Datum: 03.11.12 19:56

No řekněme, že to řeším furt... A ještě víc teď, když mam pocit, že už se ani na mě nepodívá. Předtim pokaždé, teď tak 1 z 5... Kamarádím se s jeho spolužačkou, ona ví, že se mi líbí. Nechci, aby mu to řekla, ale ráda bych se od ní o něm třeba něco dozvěděla... Rozhodně si ho nijak nemaluju, nepředstavuju. Mě napdalo, že já si často nenosím knížky, které mají i vyšší ročníky a před hodinou vždycky běham po škole a půjčuju si to, tak že bych se až zase něco nebudu mít mohla zeptat jeho...

Datum: 04.11.12 11:49

S těma knížkama, je to dost dobrý nápad, tak to zkus. Hlavně odvahu!;)

P.S. Dej vědět, jak to dopadlo.

Datum: 04.11.12 14:09
No, ono to take hned tak nebude, ale urcite dam vedet...
Datum: 08.11.12 18:23

Tak pokrok, tedy pokud to tak můžu nazvat, je ten, že ví, že s ON mně líbí... Akorát... Teď když jsem ho párkrát potkala, tak nevim, jestli to byl zrovna úsměv, ale spíš udělal tokové to rychlé pozdvižení obočím...No nejradšu bych to předvedla, ale to těžko:D:) Kamarádka řekla, že mě s ním seznámí... Je to tak dobře?

Datum: 14.11.12 16:07

Tak sem ještě musím dát zprávu...

Nic jsem neudělala. Vím. můžu si za vše sama... Tak nějak ze dne na den se na mě přestal dívat a usmívat. Druhý den jsem ho viděla s nějakou holkou (jindy jsem ho viděla POKAŽDÉ samotného), jedl chleba a ona si od něj kousla. Druhý den jsem ho zase viděla ve společnosti nějakých holek (s kym byl, jsem vubec nevěnoval pozornost). Další den mě dorazil, jelikož stál na chodbě s nějakou holkou, povídal sis ní, jedl jablko a ona si od něj kousla. Teď?Jako bych byla vzduch... Ale jednoduše si za to můžu jen já sama...Vím, že jednou, když jsem ho potkala, tak jsem se na něj neusmála, spíš jsem si tak "odfoukla"...A co by takovej milej kluk s takovou protivou dělal- si třeba řekl...:( ;( Už nevím. Teď už asi nic nedoženu. Možná, že teď, když na to tolik nebudu myslet, tak se jednodušeji s ním začnu bavit. Víte co mám na mysli, předtim jsem to víc řešila, protože jsem se styděla, ale teď si říkám, že už tak nějakani nemám co ztratit...

Zase se akorát sama sebe přesvědčuji, že jsem vážně děsná... Potkala jsem jednoho pána, staršího..A ten mi řekl "s tebou to mají ti luci těžký,co?"...a to mě neznal. Asi na tom něco bude. Třbea, až se mi to víckrát vymstí, tak s tím něco udělám...Zatim nejspíš ze mě zůstane holka, co nedokáže vyslat znamení a proto bude sama...

Ale děkuju vám...:(

Datum: 15.11.12 22:15

Ale notak. Nebuď smutná. Chápu, že jsi zklamaná, ale to už k tomu patří. Prostě není pro tebe ten pravý, tak ho pusť z hlavy. Jinak to že jsi se na něho neusmála vůbec nevadí. Z toho se nic nevyvozuje. A že jsi děsná? Kam na to chodíš? Je ještě spousta dalších kluků a ač se tomu někdy dá těžko věřit, tak někteří fakt stojí zato. A jeden z nich určitě čeká na tebe. Tak se neboj a hlavně si nic nevyčítej. Tohle mohlo jen těžko vyjít.;)

Datum: 16.11.12 15:56

Těžko říct... Můj velký problém je, že se s nikým nedokážu sama od sebe seznámit. A spousta lidí mi říká, že se tvářim hrozně nepřístupně a že to tim pádem pak všichni kluci vzdávají. Ale tak si říkám, že jestli by vážně byl nějaký, který by o mě stál, tak by ho asi jen tak ta moje "nepřístupnost" neodradila... Každopádně díky.:)... B.

Datum: 18.11.12 18:27

Jasně, že neodradí. Pokud vypadáš nepřístupně, tak je pravda, že to dost kluků vzdá, ale nepřetvařuj se. Pokud taková jsi, tak taková zůstaň. Akorát, když o tebe bude někdo usilovat, tak mu neházej klacky pod nohy. A ono není vždycky špatné, že o tebe nemá zájem každý blbec. No ne?

Datum: 19.11.12 21:54

Ano. No vlastně jsem teď i kvůli tomu danému klukovi jednoho kluka odmítla. Ten kluk byl milý, ale to, že se mu líbim, neznamená, že s ním něco chci mít... Narovinu jsem mu řekla, že ne, že se mi někdo líbí. Zřejmě o mě tolik neusiloval, jelikož to vzal velice sportovně a víc to nezkoušel... Člověk /teda spíš holka) fakt nevím, jak se v těch "chlapech" vyznat...*nevi*

B.

Datum: 21.11.12 18:37

To, že o tebe moc neusiloval bych rozhodně neusuzoval podle toho, že když jsi mu řekla, že nemáš zájem, tak toho nechal. Ať chcemem nebo ne, tak muži a ženy uvažují absolutně jinak. Nevím, jestli jsi čekala něco jiného, ale mě kdyby jsi řekla, že o mě nemáš zájem, tak bych tě taky nechal. Protože jsi mi jasně dala najevo, že o mě nemáš zájem a další projevování náklonnosti bych považoval za vlezlost a omezování soukromí. Myslela si tady tím to, že se v těch chlapech nemůžeš vyznat?

P.S. Že vypadal v pohodě, neznamená, že byl v pohodě. Ti nejzoufalejší lidé většinou vypadají celkem normálně. Netvrdím, že to musel být tento případ a už vůbec netvrdím, že jsi něco udělala špatně. Já jen tak do budoucnosti, ať máš šanci se v nás vyznat ;).

Od: hop®
Datum: 15.11.12 23:16

Hele, holky, Barčo i Natálko,

jste mladé. máte život před sebou, nevyšlo to teď tak to třeba klapne příště, zatím nemáte kam spěchat, máte život před sebou. A ten život vám přinese oběma hodně nových zážitků, zkušeností, ponaučení. Párkrát se zklamete, párkrát budete šťastné, někdy si nabijete "ústa", jindy si zas bude "drbat hlavu" kluk, který jednu z vás odmítne - o tom všem je život.

Hlavně to nevzdávat - bude líp! Jsem sice o "něco" starší, ale pořád věřím, stále jsem naději nepohřbil...

Datum: 30.11.12 22:14
Ahoj.rozhodla jsem se,ze sem jeste napisu,jelikoz ma situace zamilovanosti je dost problematicka a otrvna...nevim,jestli jsem to jiz sem psala,ale dosla jsem do faze,kdy se mi o danem klukovi kazdou noc zda...jednoduse jsem ale jinak vubec nikam nepostoupila...jak sem psala,ze se na me usmival a pak prestal a tedka zase tak nejak jo,tak jsme s kamaradkou dosly k tomu,tedy takova teorie,ze jsem se mu predtim tak trochu libila,ale kdyz se dozvedel,ze on mne taky,tak se prestal usmivat,abych si nedelala nadeje.Ted se ale zase na me usmivall,takze mozna,podle nasi teorie zmenil nazor...ale stale se tak nejak nema k tomu se se mnou bavit a ja nemam zadnou vhodnou prilezitost ho oslovit...
Omlouvam se za npouziti diakritickych znamenek,pisu z telefonu.
Diky za odpovedi,B.
Datum: 01.12.12 09:59

Strašně to komplikuješ. Tohle je nereálné. Já ti nemůžu poradit nic jiného, než aby jsi udělala rázný krok. Dej si předsevzetí a řekni o něm i svojí kamarádce. Bude to tvrdé předsevzetí a nebude lehké jej splnit, ale když to dokážeš, tak se pohneš z místa a bude lépe. To předsevzetí je: "V pondělí za ním zajdu a začnu se s ním bavit a pokud to neudělám, tak na něj přestanu myslet a nebudu si dělat zbytečné naděje, protože se nechci trápit."

Pokud to neuděláš, tak se budeš strašně trápit, takže ti držím palce ;).

Datum: 01.12.12 17:44

A co říct?!..

Datum: 05.12.12 16:49

Promiň, že jsem tak dlouho neodpověděl. Dlouho jsem tady nebyl. Mám ještě něco vymýšlet nebo už jsem to prošvihl?

Datum: 06.12.12 17:48
To je v pohode,ja jsem stastna,ze to se mnou vubec nekdo (dospely) resi... Ja jsem tady toho psala spousty,tedka znova napisu to,co uz jsem teda psala.Nejdrive se na me usmival,pak prestal a pred nedavnem zase zacal.Nedavno mi za den venoval 3 usmevy,ktere mam jeste ted pred ocima ;D Akorat (jak uz jsem psala) vzducky je to fakt chvilinka a ji si vubec neuvedomuju,jak jsem na to reagovala ;(...Ale stoprocentne jsem se rozhodla,ze u usmevu jeste chvili zustanu (max.do Vanoc,pak uz bych si rovnou dala predsevzeti do noveho roku) a pak ho nekdy,az bude vhodna prilezitost pozdravim..proste reknu ahoj..kdyz se chyti,tak by me priste mel pozdravit on prvni..A ja vam nevim,ale ja mam pocit,ze jakmile bude ta "ahojova" prepazka porazena,budu uplne v pohode schopna za nim jit a zeptat se ho,jaky mel den a jak se ma a tak...Ja si tedka prijdu jak smyslu zbavena..nekecam,kdyz reknu,ze ten jeho roztomilej oblicejcek s usmevem vidim furt pred sebou...jeeeej a jeste jsem zapomneka rict,ze jsem sla dolu ze schodu,on stal nahore ja sla dolu a pri prvni zatacce jsem se neohledla,ale pri druhe jsem se nahoru podivala a on byl otoceny a koukal dolu na me..;D
Ted jsem preskocila puvodni myslenku a to tu,ze jsem zjistila,ze kdyz se na me usmeje,tak mam pak energii a dobrou naladu zbytek dne,ale kdyz jsem ho dneska nevidela (videla,ale nekoukali jsme na sebe),kdyz jsem neziskala jeho usmev,tak jsem prisla domu s naladou jak po polibku mozkomora...je to v haji tuta zamilovanost..jen doufam,ze neplni volny cas s tim,ze procita poradnu,protoze je dost pravdepodobne,ze by tuto cetl..no alespon by zjistil,jak to my holky mame tezky..
Ps:strasne moc se omlouvam,ze nepouzivam hacky, mam anglickou klavesnici na mobilu,tudiz zadne hacky.
Datum: 07.12.12 15:06

S těma háčkama je to úplně v pohodě.

Je fajn, že se chystáš dát si předsevzetí, ale lepší by bylo udělat to před Vánocema, ať celé vánoce nemyslíš jen na něj. A čím dřív tím líp, protože kdyby jste se dali dohromady, tak ať máte ještě čas užít si to ve škole, kde se teoreticky vidíte každý den.

Pozdravit ho, je dobrý začátek, ale musíš počítat s tím, že začne mluvit. Takže jestli ho chceš pozdravit, připrav si nějaké jednoduché téma, o kterém by se dalo 2 minuty mluvit. Ale pozdrav ho, až bude sám. Když bude mít kolem sebe svoje známé, mohl by se chovat jinak. A moc nečekej na vhodnou příležitost, protože vhodná příležitost není téměř nikdy. Kdysi jsem taky tak dlouho čekal na vhodnou příležitost, až jsem si vybral tu nejnevhodnější ze všech :D.

Jak mluvit? Možná už se opakuju, ale snad mi to promineš. Začni pozdravem "ahoj" a představ se. Potom se zeptej, do jaké třídy chodí (pokud na vaší škole máte více oborů, tak se zeptej který je jeho). Až uděláš tento první krok, tak se musíš chytnout příležitosti. Nejlépe hned druhý den se s ním zase o něčem pobavit a čím dál více se poznávat. Prostě jak už ho pozdravíš, tak to rozjeď. Nevím, jestli ho třeba někam pozvat, tohle by měl toiž spíše udělat on, ale určitě to můžeš zkusit.

Jo a kluci to taky nemaj vždycky lehké ;).

Datum: 25.12.12 21:14

Tak se vám musím ozvat. Stalo se tak, že jsme si spolu jednou psali... Teda já mu napsala první..Teď nevím, jestli mi někdy napíše, jámu už jako první psát asi nebudu...co myslíte?..

Od: nacos*
Datum: 25.12.12 21:42

Dotaz , jak dlouho jste si cca psali?

Datum: 25.12.12 21:49

teprve den!:-D psali jsme si včera. ale mně je blbý napsat jako první, říkám si, že pokud má zájem, tak napíše...ale nevím nevím.nechci se vtírat, už tak jsem udělala první krok.

strašně si přeju, aby si to tu všechno nepřečet! je zatraceně chytrej a už asi po pátý větě by věděl, na koho a od koho to je :D:/

Od: nacos*
Datum: 25.12.12 21:55

aha tys mu napsala SMS , tak to jo , no nevim , jestli máš fb tak mu spíš napiš přez fb ;)

Datum: 26.12.12 09:24

Super, skvělý začátek!

Možná že ne, ale asi budeš muset dělat většinu kroků, jako první. Většinou to tak je, že ten "odvážnější" dělá všechno jako první. Hlavně se drž. Nakousla si příležitost, tak ji nepusť a klidně mu znova napiš. Nejlepší rada, jak nebýt vtíravá je, že si ho budeš hodně všímat a budeš si s ním psát o takových věcech, které ho zajímají. Ale ne za cenu, že tebe to nebude vůbec zajímat. Prostě chvíli mluvit o něm a chvíli o sobě, ať je to vyvážené.

P.S. Nebál bych se toho, že by to tady četl. To je strašně malá pravděpodobnost.

Datum: 26.12.12 12:18
No piseme si pres facebook...
Tak ja mu zkusim napsat...Ale mam strach,ze si zvykne,ze vzdy pisu prvni ja a nikdy se mi sam neozve...On vi,ze se mi libi...Dokonce mi to neprimo napsal!Ale ja jsem to poprela,ale tak,ze to znelo jakoze jenom zapiram no...:)...
Datum: 27.12.12 16:55

Rozhodně mu neříkej, že není pravda, že se ti líbí! To by mohlo skončit špatně.

Datum: 11.01.13 17:13

Ahoj:)

Tak koukám, že naposledy jsem psala o Vánocích. Je pravda, že mně Ježíšek docela nadělil a to vlastně to, že jsem se začala bavit s tím klukem. Začali jsme si psát o Štědrém dnu, psali jsme si hodněkrát a je pravda, že jsme si MĚLI o čem psát. Ve škole se normálně zdravíme, ale čas na to, abychom se o přestávce sešli zrovna moc není. Mám pocit, že chce, abych ve všem dělala první kroky! Když něco napíšu, čím se něco snažím naznačit, on to určitě pochopí, ale aby mi prostě řekl " Hele nechceš jít třeba někdy ven?" to ne... Protože je úplně jasné, že ho neodmítnu, to by byl pěkne hloupej, kdyby si myslela, že bych řekla ne, ale tak to on si určitě nemyslí. Je to milej kluk, furt se kolem něj motají holky, mam pocit, že má víc kamarádek než kamarádů... Můj kamarád mi říká, abych si dala pozor, když má tolik těch kámošek, aby mi ho brzo některá neklofla.. Taky jsem si všimla, že to, že se s ním zdravim a jednou jsem s nim byla na chodbě budí v mé třídě docela rozruch. Ve škole se bavím se spoustou jiných lidí a zrovna to, že se bavím s nim každýho tak moc zajímá.. Snad mi ho nezávidí?! Aby mu nakonec ještě někdo něco nenapovídal... U nás ve třídě jsou všechny holky takový neskutečný drbny a tak si vymejšlí, že se mi to vůbec nelíbí..

Datum: 12.01.13 12:46

Ty první kroky budeš muset dělat ty, no. Většinou to tak je, že když něco chceš, tak se o to musíš poprat. Jestli ti hodně vadí, že se vším musíš začínat ty, tak to řeší asi jenom podívat se po někom jiném. Ale pochybuju, že ti to vadí až tak moc.

Je fajn, že si spolu píšete. Moc to neřeš a vytáhni ho někam ven. Kdoví, třeba se rozhoupe ;).

P.S. Drbů se nikdy nezbavíš. Bude muset věřit tobě a né drbnám.

Datum: 26.01.13 21:49

Ty si pořád neuvědomuješ, že (zatím) nejde o žádný vztah (dokonce jsi mu už dala najevo, že o něj nestojíš), takže "ti jej žádná jiná klofnout nemůže".

Kluci bývají zvyklí jednat přímočaře, nemívají ve zvyku domýšlet se, co´s asi chtěla naznačit, vycházejí z toho, co řekneš, uděláš nebo napíšeš na rovinu.

Nepočítej s tím, že ti někdo vidí do hlavy. To je chyba, kterou dělá i řada dospělých žen. Říkávají: "Kdyby mne měl rád, rozuměl by mi." jenže tak to nechodí.

Datum: 27.01.13 09:14

Ivzez *palec*,

kéž by si tohle uvědomovaly všechny ženy. Sám bych to lépe neřekl.

Datum: 28.02.13 12:20

Dobrý den:)

Tak píši po nějakém tom měsíci... Dost se toho změnilo..

Teď zrovna se děje to, že s tím klukem mám jet v neděli na hory. Nějak jsme si psali..no asi to nebudu rozebírat, prostě napsal, že spolu můžeme jet na lyže. Problém byl ten, že my nalyžujeme takže já samozřejmě neumím. Tak řekl, že mě to naučí... Akorát rodiče to přes srdce přenesli hodně špatně. Teda spíš máma. Byla to neskutečná histerie a scéna. Chápu, že o mě mají strach..ale tuto už je trošku moc. Jen blbec by si nechal utéct příležitost naučit se, nebo alespoń si to zkusit, lyžovat, zvlášť, když mi to sám nabídl. Vážně nevím, kdo jiný by mi tohle předhodil... Bylo by to jen na jeden den. Večer se mám domluvit s tátou, ale to bude velký peklo. Zdolat rodiče je horší než zdolat osmitisícovku..*uf*

Každopádně by to bylo super..Akorát podmínkou bylo, že já půjdu lyžovat, pokud on se mnou půjde na brusle. Na ty ale řekl, že půjdeme až po lyžích..trošku mi to ale trápí, protože my jsme ještě nikde nebyli, pořádně jsme ještě spolu ani nemluvili (napsáno máme přes 6000 zpráv...) a teď pojede s cizí holkou na hory?!... Samozřejmě že jako kamarádi!

co mi ale trápí teď hrozně moc je to, že i pokud mi to nakonec rodiče dovolí, tak vůubec nemám zaručeno, že pojedu, protože mi podle kalendáře vychásí menska*zed* A to vždycky umírám, to bych prostě musela zrušit...Nejhorší je, že tomu i hodně nasědčuje, už týden mi bolí záda a svaly... To je vždycky taková předehra...:( Mám to nepravidelně, ale pokud mi to vyjde jako minule a předminule, tak mi to vyjde právě na tu neděli...*bum* Hodně se s tím stresuju...Na začátku roku, když jsem to měla dostat na seznamovák, tak jsem se s tim tak stresovala, až jsem to nakonec dostala o týden dřív a na seznamováku jsem měla pokoj. Teď to ale dostat nemůžu ani teď... Můžu si jen přát, aby to na tu neděli nevyšlo.*modla*

Zkusím to na poradte.cz napsat, jestli by mi s tím třeba nepomohli nějaké ženy.

... Jestli na hory pojedu, nebo jak to vyjde, to čert ví.*cert*

Tak zase pak napíšu.*palec*

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.