Heslo k emailu

Od: Datum: 11.08.15 07:54 odpovědí: 9 změna: 13.08.15 12:25

Jak zjistit zapomenute heslo od mailu neznam uz ani kontrolni otazku?Nevite nekdo?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: anonym0
Datum: 11.08.15 08:39

Pokud existuje, tak nejjednodussi je kontaktovat podporu daneho email serveru, pokud je to nejaky free email. Oni se vas zeptaji na par veci a pak vam heslo bud daji nebo zresetuji. Slozitejsi cesta je hadat hesla. Existuji na to i programy.

Ohodnoceno: 0x

Od: ludmila*
Datum: 12.08.15 08:09

Jak zní ta adrasa abych je mohla zkusit kontaktovat děkuji

Od: pepr®
Datum: 12.08.15 10:43

To záleží u koho máte ten email zřízený. Seznam, centrum, gmail?

Datum: 13.08.15 06:57

je to od seznamu

Od: pepr®
Datum: 13.08.15 12:25

Tak buď požádete o vydání nového hesla pomocí vyplnění formuláře, tady je návod na vyplnění nebo zavoláte na technickou podporu

Telefon: +420 234 694 430 Po - Pá od 8.00 do 18.00

doplněno 13.08.15 12:28:

I když asi vás, když jim zavoláte, i tak odkáží na ten formulář. viz

Od: ben®
Datum: 11.08.15 08:40

Dobrý den, zkuste oslovit poskytovatele Vaší mail. schránky a po vzájemné komunikaci Vám to heslo snad sdělí. Zdravím!

Datum: 11.08.15 11:33

Já jsem kdysi taky zapoměl heslo a neměl nastavené parametry pro případ zapomenutí.Kontaktoval jsem podporu,oni mi napsali ať napíšu několik adres na které jsem posílal zprávy.Napsal jsem jich asi 5 nebo šest a oni mi poslali nové heslo.Ale nějak musí ověřit,že Vám ten mail patří,takže jedna adresa na kterou jste psal asi stačit nebude.

Datum: 12.08.15 08:09

Ja jsem z toho meilu ani moc tak neodesílala emaili, mám to jako přihlaovací adresu na facebook k němuž už taky nemám přístup neznám heslo k němu (dcera měnila a ted si už nepamatuje) potřebovala bych se tam dostat!Tak jak ted?Poraďte prosím

Datum: 12.08.15 12:56

Pokud nemúžete nějak doložit,že mail je Váš,tak se tam nedostanete.Obraťte se na provozovatele.A pokud ho máte kvůli Facebooku,tak si jednoduše založte nový mail.

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.