Konec sveta 21.12.2012-?

Od: Datum: 26.11.12 19:13 odpovědí: 6 změna: 27.11.12 08:11

Dobry den,tak jsem sem nahodou zavital pekna stranka.*smich*

Tak pratele pracuji ve svycarsku a precetl jsem si tady v novinach clanek-slunce+mlecna draha+planeta Nubira-vypadek proudu na cele nasi zemi minimalne na 3 dny-blackaut *ee* no je tam toho vic jinak jsem mel z toho konce sveta mel,vzdy prdel...,ale kdyz toto nastane a to vedi urcite na 3 dny -nevedi jestli pak vubec co to zpusibi dale-nasledky jeslti vse pujde pak normalne...?V horsim pripade se diky tomu silnemu magnetismu zastavi zemekoule a propadne se ...nepisi tam kraviny jako je napr: kalendar maju atd...proste jen fakta astrologie...Tak co vy na to?Nakoupite baterky a budou nam vubec jeste k nicemu a bude zima...

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 26.11.12 19:18

Sama astrologie pracuje s nesmysly.Ne s fakty.Příští rok vylezou s dalšími hrozbami,to se máme stále třást?

JABRAKA

Datum: 26.11.12 19:20

všechno to jsou jenom 3,14čoviny, kterým absolutně nevěřím a nedávají ani smysl. Takže tak. Baterky nakupovat nebudu a 21.12. pokud bude sníh si půjdu zasáňkovat :-P

Od: ladaadal*
Datum: 26.11.12 19:22

Po pár letech si odpočneme, jestli to vůbec zaregistrujeme. To je tak, když lidi nemaj co na práci a vymejšlej krávoviny*smich*. Ale už na tom i vydělávaj. Prodávaj se lístky na Archu, která zaručeně jako jediná přežije tento další z mnoha konců světa. A světe div se - oni si to lidi opravdu kupujou. Já se špatně narodil, já měl dělat obchodníka.*haha*

Datum: 26.11.12 19:25

jako v jiné debatě na toto téma.

pokud to tak opravdu bude, to se narodí dětí...

Od: koukolik
Datum: 27.11.12 06:57

k výrazu "fakta astrologie" se dá říct jenom: MUHEHE *smich*

Datum: 27.11.12 08:11

Bylo by skvělé,aby se všichni lidi,kteří maji toto smyšlení o koncich světa až po různá náboženství,aby se setkali a seřadili pěkně vedle sebe...Aby si Vás člověk mohl prohlídnout co jste za kousci a pořádně se zasmát...Pořádají se různa setkani různych smyšlení a orientací,tak proč nepořadat setkáni lidí tohoto druhu...*haha*

Kdyby se mělo něco stát,tak určitě by lidstvo začalo pociťovatcosi už mnohem dříve...Zrovna v jeden den se ma stát cosi a ukončit cosi co tady je už po miliardy let...;)Buď se zastaví jádro nebo náhla planeta ,která je miliardy let daleko se rozjede přímo na Zeměkouli...Taková náhoda...NO JO,ale jádro není vidět tak odkud ty myšlenky a samo lidi tomu naletí...Nechaji se jako vždy zblbnou,kdejakou pohádku v tomto případě o KONCI SvĚTA...*houpy*

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.