Proč jsou lidé takoví

Od: Datum: 29.07.15 23:07 odpovědí: 8 změna: 30.07.15 12:00

Proč jsou někteří lidé šťastní, mají přátele, záliby a žijou život, a jiní se jen trápí, nikoho nemají a sedí u pc?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: gutree
Datum: 30.07.15 00:37
Je to nespravedlnost života. Holt vsichni nemáme takové štěstí.
Datum: 30.07.15 01:49

42...kdo nepochopil, jako by nebyl..*smich*

Datum: 30.07.15 02:36

To je jednoduché:

Ti kteří nikam nechodí a jen sedí u PC, se nemůžou s nikým seznámit,

proto nikoho nemají a trápí se...

Datum: 30.07.15 06:33

Lidi jsou prostě takoví, jak se chovají k druhým. Kdo nic nedává, nic nedostane. Dává všecko počítači a vrací se mu to. Jsou oba spokojení a šťastní. On i pc. Až se rozhodne dát něco lidem, třeba úsměv, vrátí se mu to. Prozatím nic jiného, než počítač nechce. Je to pohodlné, je u něj šťastný.

doplněno 30.07.15 07:17:

Kutululu, ale co píšete vy a co píšu já, to je naprosto totéž. Nemá nikoho, protože jen sedí u pc. *hej*Musí zvednout pr*del a jít mezi lidi. Počítač mu nikoho nenajde! To si buďte jistý!

Od: kutululu
Datum: 30.07.15 07:11

Já si myslím, že otázka nebyla myšlena tak, že by dotyčný dobrovolně seděl u počítače. Když člověk nikoho nemá, tak co má dělat, sám těžko někam vyrazí, a tak nezbyde nic jiného než sedět doma u televize nebo se zabavit na počítači, tím pádem je jasné, že se ani s nikým neseznámí.

doplněno 30.07.15 08:16:

babkazov: reagovala jsem na to, že píšete, že jsou oba šťastní, tak jsem se domnívala, že myslíte nějakého IT, kterého práce s pc opravdu baví a nepotřebuje kontakt s lidmi. Já si to tedy nemyslím, že je šťastný, člověk když se potřebuje zabavit, tak většinou sáhne po počítači nebo uklízí, vaří, dívá se na televizi, ale pochybuji, že by byl u toho šťastný, jen je rád, že nějak zabije čas.

Datum: 30.07.15 08:42

Přátelé si člověk získává po celý život,,jen záleží na vás,jaké si hledáte. Stačí 1-2 ,,ale také jsou mezi tím kamarádi.Záleží jaké máte koníčky,jestli si máte s druhými o čem povídat a o tom se pak odvíjí ,,nesedění u PC ,,ale jiná činnost.

Od: buss®
Datum: 30.07.15 10:02

Protože jsou to lidé se svým mozkem. A co se tak podívat sám na sebe, pak okolí a zamyslet se?

Datum: 30.07.15 12:00

Je to povahou. Pokud jste introvert, těžko vyrazíte za zábavou, odhodíte zábrany a vrhnete se do víru života. Není to něco, co si můžeme vybrat. Je to základ, který nám byl dán. A je jen na nás, co s tím uděláme. Nesmí se všechno hned vzdávat. Je to boj na celý život. Neuzavírat se. PC je jen prostředek ke zprostředkování jiného typu komunikace. Mona

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.