Jak dostat kluka z hlavy?

Od: Datum: 21.11.12 16:36 odpovědí: 10 změna: 23.11.12 17:40

Ahojky všem.

Můj problém je velice jednoduchý. Vlastně po pravdě už jsem sem jeden článek psala, no a tuto tak na to navazuje. Tak pozvolna... Jde o kluky. Jde o to, že se mi líbí jistý kluk (ze školy), nebavíme se spolu, vlastně jsem s ním nikdy nemluvila. Ze začátku se na mě usmíval, pak mu kamarádka řekla, že se mi líbí a od té doby se tak nějak usmívat přestal. Těžko říct proč, možná už se mu nelíbím, těžko říct, do hlavy mu (bohužel, nebo spíš možná naštěstí?!:O) nevidím... Můj momentální problém je, že se mi o něm noc co noc zdá. Ten sen se mi zdá většinou k ránu, kdy už se blíží doba, kdy mi zvoní budík, proto si sen vždy pamatuji. Nikdy se mi však nezdá nějaký děj s ním spojen stejný za sebou. To znamená, že se mi každý den zdá o něm něco jiného. Většinou je to vždy v prostředí školy. Vidím ho z různých stran a úhlů, přesně tak, jak ho znám. Vždy jsou ty sny docela živé... Vím, že je to nejspíš tím, že na něj často myslím... Ale jestliže on o mě už neprojeví zájem, jak ho mam vymazat z hlavy? Nebo je tu snad někdo, kdo se touto "problematikou" zabývá a vidí nějaké souvislosti mezi realitou a sněním?

Děkuju moc všem, co mi napíšou.

(B. 16)

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 21.11.12 17:00

Ahoj,

ohledně snění Ti asi moc neporadím, možná by pomohl rozhovor s psychologem či jiným odborníkem na tuto problematiku.

Pokud na daného hocha často myslíš, logicky se to pak může odrážet ve Tvém snění, to je známá skutečnost, která se mi stává také.

Jak jej vymazat z hlavy - zkus se zaměřit, i když je to opravdu pro Tebe v této situaci těžké, na něco jiného. Zabývej se svými koníčky, přáteli, najdi si jiný objekt zájmu. Až potkáš nějakého zajímavého hocha, uvidíš, že na tohohle zapomeneš.

Od: rer
Datum: 21.11.12 17:08

Ja myslim ze nejjednoduzsi ikdyz trohu zvalstni z tve strany by bylo se ho zeptat jestli s tebou chce chodit . Pokud rekne ne tak na nej rychle zapomenes aspon takhle to funguje u me .

Od: dontsmiledontcry
Datum: 21.11.12 17:19

Vážně? No já myslím, že to moc dobrý nápad není. Tady je odkaz na to, co jsem sem již psala, je tam hlavní článek a pak dole pod tim jsou napsané v průběhu asi jednoho týdne mé odpovědi na to, co mi tam psali ostatní. Když z toho něco vyčteš/vyčtete, tak mi pak možná neřekneš/neřeknete nebo možná taky jo, abych se ho jednodueš zeptala, jestli se mnou nechce chodit. A i kdyby bych se s nm náhodou normálně bavila a byla s ním třeba i kamarádka, takhle mi to přijde tak trošku netaktní a určitě s nikým nechci chodit přes fakt, že ho neznám :) Ale díky:)

Datum: 21.11.12 17:20

Datum: 21.11.12 18:17

Mně to přijde dost jednoznačné: Reagoval-li na sdělení tvé kamarádky tím, že se na tebe přestal usmívat, nemá o chození s tebou zájem.

Datum: 23.11.12 17:40

jo... asi to tak bude...

i když teďka se na mě nedávno zase usmál...

ale tak ...

*plac*

Datum: 21.11.12 17:19

je to normální platonická láska - dotyčný o tom neví a ty se utápíš v žalu- kašli na něj , kdyby o tebe stál ,už by tě oslovil - zřejmě potkal někoho jiného

Datum: 21.11.12 17:20

Ahoj. Říká se, že přání je otcem myšlenky. Takže to, co si přeješ a nač myslíš, je zakořeněno v Tvé hlavě a promítá se to do snů. Dostat z hlavy chlapce, který se Ti líbí a na kterého myslíš, není jednoduché. Tady je složité poradit. Odpoutat myšlenky jiným směrem, zabavit se, unavit se, myslet prostě neustále na něco (nebo na někoho) jiného. Jenomže v tom si člověk nemůže poručit. Snít o někom, je docela hezké. Ono to přestane, až se Ti zalíbí třeba někdo jiný. Budou se Ti zase zdát sny o něm. Není to nic špatného a pro Tebe není nic ztraceno. On ten chlapec o Tebe může zájem projevit, ještě bych se myšlenek na něj zase tak úplně nevzdávala. Možná, že Tě právě proto tolik přitahují myšlenky k němu, že o Tebe prozatím nejeví zájem, ale vzdávat se naděje, že se to změní...Není to škoda? Třeba se jen stydí, nenašel příležitost, nebo odvahu...

doplněno 21.11.12 17:26:

Někomu prostě ta odvaha chybí. Každou chvíli se i zde někdo ptá jak ho/ji oslovit atd...Sebrat odvahu dá někomu hodně práce..:)

doplněno 21.11.12 17:54:

V poslední době se mi zdá, že spousta kluků je i hodně pohodlných. Asi čekávají, že si je děvčata budou namlouvat jako první, ale proč by jim to děvčata měla usnadňovat? Ať se chlapci trochu snaží...;)

Datum: 21.11.12 17:24

No...Že je stydlivý, tomu bych i věřila... Ale tak ve škole chodím na hodiny dost sama a často ho potkávám také samotného, což znamená, že by příležitost i měl, kdyby chtěl.. Myslím to tak, že kdybych chodila ve hloučku holek, tak je uplně jasné, že nemá vhodnou příležitost..Ale takhle?..

Datum: 21.11.12 17:34

Hodně kluků je stydlivých a tak nezbývá, aby se iniciativy chopily holky, to se nedá nic dělat. Takže až se zase někdy potkáte, tak musíš začít nejprve Ty.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.