Znáte kartářku?

Od: Datum: 10.08.15 16:54 odpovědí: 9 změna: 03.10.16 22:04

Dobrý den,neznáte někdo nějakou dobrou kartářku z brna a okolí?A plní se Vám něco?Díííííííííííky

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: dylin
Datum: 10.08.15 17:03

Jestli si chcete nechat zkazit život, nechte si poradit od něčeho, jenž mluví přes karty. Určitě je to dobré a přeje si to Vaše štěstí :/

Datum: 10.08.15 17:07

Měla byste si uvědomit, že za kartářkou se chodí tehdy, když je opravdu, ale opravdu zle. Jen z plezíru na kartářku raději zapomeňte!

Od: poupe
Datum: 10.08.15 18:04

Je zle a hodně...

Od: dylin
Datum: 10.08.15 18:16

tak si to udělejte ještě horší... pak nám řekněte, jestli se v noci budíte a že se necítíte v noci doma dobře. Nebo jestli se někomu ve vašem okolí nestala podivná vážná nehoda nebo nemoc s nejasnou diagnózou. Vzhůru do okultismu ... kde není víra, tam přichází pověra a okultismus

Datum: 10.08.15 19:41

Tak si hodně rychle uvědom, že to za tebe nevyřeší ani kartářka ani loterie.

Pokud problém napíšeš sem, může se ti dostat fundované rady.

Datum: 10.08.15 19:29

Je otázka, co si mám představit pod pojmem "dobrá kartářka". Jestli je dobrá, protože dokáže hodně vydělat, nebo proto, že dokáže opravdu věštit budoucnost. Těch prvních existuje spousta, o té druhé nevím.

V nočních hodinách běží v televizi několik věšteckých pořadů a nemusíte ani nikam chodit. Někdo tam věští z karet, někdo ze čmáranice na papíře, někdo dokonce z notebooku (možná má dosud neznámou verzi W...ws *smich*). A to všechno z pouhého Vašeho data narození (z čehož jasně vyplývá, že všem lidem narozeným ve stejný den se v životě stane to samé *smich*). Je jedno, koho si vyberete, výsledek bude stejný. Za nekřesťanské peníze se dozvíte spoustu neutrálních frází, které se při dobré vůli hodí pro každého a při Vaší víře zvláště na Vás. Věštci jakéhékoliv druhu (i při osobní návštěvě) postupují podobně.

Takže stručně k otázce - NEZNÁM *nevi*.

Datum: 10.08.15 19:38

Dobrá kartářka je blud, kterýmu věří jen ten, kdo mu věřit chce.

Od: vilik
Datum: 10.08.15 21:16

Měl jsem známou, co věřila kartám, horoskopům, věštění z ruky. Tehdy chodila a vykládala, že si vezme sportovce a budou se dvěma dětmi žít v luxusu v zahraničí. Po dvaceti letech je ztrhaná máma od práce v supermarketu a třech nemanželských dětí. A to ji věštby stály takový prachy.

Od: baruska
Datum: 03.10.16 22:04

Toto je email na ůžasnou kartářku, chová se k lidem velice lidsky,je z ní cítit touha pomoci Vám. Čte z fotografii,to co mi ve výkladu napsala sedi,az jsem se divila. Pomohla mi hodne nato,jak je mladoučká. Lusy1@seznam.cz

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.