První zkušenost s marihuanou

Od: Datum: 27.07.15 19:27 odpovědí: 15 změna: 01.08.15 15:22

Ahoj, mam dotaz, ovšem toto téma nemusí být pro každého, takže si blbé komentáře nechte. Už mi bylo 18 a chtěla bych zkusit marihuanu, ale mám strach z toho, že mi bude blbě nebo tak něco. Jak jste na tom byli vy poprvé?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: vilik
Datum: 27.07.15 19:38

Naštěstí mi bylo blbě. Zvracel jsem a motala se mi hlava. Ale znám pár lidí, co jim blbě nebylo. Ti to zkoušeli, byli happy a free, jenže jejich sociální i ekonomický status je dneska nevalný. Směle do toho.

Od: bmbx®
Datum: 27.07.15 19:51

Co si od toho slibuješ? Znám pár lidí z blízkého okolí co jsou po marihuaně úplní mimoni, nic si nepamatují, nebo trpí stavy kdy je jim špatně z ničeho nic i po dlouhé době a najednou blejou a blejou a blejou. Každý má ty negativní projevy jiné, ale není to nic moc.

Od: trtr
Datum: 27.07.15 20:08

Zdravím, osobní zkušenost nemám, ale mám zkušenost od učitele ze školy, který to vyzkoušel. Někomu bude jen blbě, někdo se bude chovat jako vražedný stroj a někdo to nepřežije (naučí se jednou a naposledy létat). Jaký typ člověk je se nepozná. Navíc konopí má jednu "super vlastnost" a tou je flashback. To je například to, že v pondělí se zkouříte a třeba za týden někoho povezete autem a nastoupí flashback a v tu chvíli jste jak magor, který právě dokouřil. K nevěří, tak se mu to nestalo či ví houby. Pozor na to. Pokud jste rozumná, tak je na to vykašlete, zbytečně testovat takové svinstvo- je to stejná kategorie, jako byste chtěla zkusit LSD či něco jiného, prostě se řadíte do kategorie feťák, což není pěkné.

P.S.: Použití pro zdravotní účely akceptuji, ale jinak ne. Pokud byste byla moje dítě, tak byste viděla a je jedno, že máte 18 let. Až to bude chtít zkusit vaše dítě, tak mu jointa ještě ubalíte? Přemýšlejte.

Datum: 27.07.15 20:12

zvracení po marihuaně? Nevěřím. Jedině kdyby to dotyčný míchal s alkoholem. Taková kombinace není vhodná

doplněno 27.07.15 20:42:

Stat se muze cokoliv. Ja zvracel po doutniku.

Od: vilik
Datum: 27.07.15 20:34

Nevěřte. Nemusíte.

Od: bmbx®
Datum: 28.07.15 07:20

masterjoe:

jak jsem psal, na každého to působí jinak, ze svého okolí znám případ zvracení náhodně kdykoliv, ne bezprostředně po vykouření marihuany, ale bylo to způsobeno pravidelným kouřením marihuany, dotyčná osoba se toho zbavila až po léčbě ibogainem, která je 100% pro víc drogových závisostí snad včetně alkoholu, ale u nás není povolená, asi aby byl kšeft?

Od: mustang
Datum: 28.07.15 08:20
Zkuste kubánský doutník Romeo Y Julieta. LAHODA
Od: nnikdo
Datum: 27.07.15 21:53

Bacha, ať se nepo..reš. Uvolnění zadních svěračů bývá průvodním jevem prvních pokusů s trávou. Ale bude ti to k smíchu, neboj. Horší to je potom.

Od: kutululu
Datum: 28.07.15 07:07

Musím se zasmát nad tím, že tazatelka píše, že už jí bylo 18 let, jako by marihuana byla povolená od tohoto věku stejně jako alkohol *haha* A co Tě na tom láká, že to chceš vyzkoušet, kor když se bojíš, že Ti bude špatně? Radši to ani nezkoušej, protože nikdy nevíš, jestli do toho nespadneš po hlavě!

Od: bg
Datum: 28.07.15 07:27

Vlastní zkušenost - v 18 jsem ji taky asi rok kouřil. Záleží, na jakou natrefíš. Já většinou nezažil nic, pouze asi dvakrát nebo třikrát jsem se čtyři hodiny nemohl hýbat a byl jsem jak zpomalený film, vlastně všechno kolem bylo šíleně zpomalené. Nedovedu si představit, že někdo v takovém stavu sedí za volantem. Žádný příjemný zážitek to nebyl, nikdy jsem nezažil vysmátou náladu, co udávají jiní. Takže jak píší všichni, na každého to působí jinak. Od té doby jsem jí neměl a vzhledem k absenci příjemných zážitků ji už nejspíš nikdy kouřit nebudu.

Od: standa1122
Datum: 28.07.15 09:03

Proč musí pořád někdo experimentovat od marihuany po tvrdý fet? Jste na polici.

Datum: 28.07.15 09:06

Nevím,co je blbý komentář.Nevím ani,co je dobrý komentář.Jedno je jisté,marihuana je start k tvrdým drogám."Chci zkusit,jaké to je"Stoupni si na okraj propasti a zkus,zda umíš létat!

JABRAKA

Datum: 28.07.15 09:52
Pokaždé mi bylo blbě, zvracela jsem, motala se, a usla
Nic pro mě ;)
Datum: 28.07.15 12:36

Záleží, na jak kvalitní (s jak vysokým obsahem THC) nerazíte, ale moc bych se té zkoušky nebál. Nemáte-li sklon k narkotikům či neulítáváte snadno na návykových látkách, pak bych do té "zkoušky" šel. Rozhodně se vyvarujte kombinace s alkoholem či jinými podpůrnými látkami. Někdo je po trávě více melancholický, jiný zase veselý, časté nucení k smíchu bez zjevné příčiny, ale zvracet by jste neměla a těžká opička se také nekoná. Ale fakt bacha, pravidelní kuřáci jsou opravdu často odepsaní mimoňové, jak zde již někdo psal.

Datum: 01.08.15 15:22

Můžu potvrdit, taky jsem telefonoval do záchodu. Mimo to ten účinek mě hodně zklamal, pár štamplí je lepší. Takže zůstalo u jednoho experimentu.*stop*

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.