Podpálené štěně

Od: Datum: 15.11.12 19:45 odpovědí: 12 změna: 16.11.12 07:41
avatar

Na zprávy se většinou nedívám, ale dnes jsem měla puštěnou televizi na "krimi zprávy". A najednou slyším, že někdo podpálil štěně "Bišon", nevím, jak se to píše. Ale viděla jsem to na vlastní oči. Zvíře přežilo, ale je úplně holé, srst je spálená. Viděli jste to také? Co byste udělali takovému "člověku", který by byl schopen takové zrůdnosti? Co může vést lidského tvora k tak krutému činu? Co s takovým jedincem, který se řadí do lidské společnosti? Já jsem zhnusena, pobouřena a utvrdila jsem se v mínění, že člověk je ten nejhnusnější tvor této planety.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: pt®
Datum: 15.11.12 19:53
avatar
Ježkovy oči, Suzy, udělalo se mi úplně zle a to jen čtu, cos napsala. To je hrůza.
Je to "společensky neakceptované chování, které úmyslně způsobuje zbytečnou bolest, utrpení nebo strádání, které může vést až k smrti" - http://humanimal.cz/texty_sou…iny-pachane-na-zviratech.html
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 15.11.12 20:30
avatar

Ahoj Pt. Tvůj odkaz ani nebudu otevírat. Dovedu si představit, co tam uvidím a vidět to nechci. Pak by mne to pronásledovalo dlouhou dobu. Tento pejsek to přežil. Je úplně ohořelý a prý ho zachránila právě ta jeho srst.

Ano, je to neakceptovatelné. Ale jak potrestat takovou zrůdu? To se ptám. Ty právě jsi nábožensky založena. Jak by ses zachovala, kdybys byla svědkem takovéto bestiálnosti. Já Ti řeknu, co bych udělala já. Kdybych měla v ruce zbraň, tak tu lidskou stvůru zprovodím ze světa a to bez kecání. Pokud by to bylo dítě, tudíž nezodpovědné za své chování, tak bych zakročila jiným způsobem, ne tak radikálním. Jsem naprosto pobouřena. Lidská bytost je hnusná.

Od: pt®
Datum: 15.11.12 20:35
avatar
Suzy, v tom odkazu je psychologická studie o lidech, kteří týrají zvířata, jinak bych to ani nečetla. Ano, já uznávám i duchovní hodnoty a jedna z nich je úcta k životu. Kdybych toho byla svědkem, tak se zkácím k zemi a mám infarkt. Je to hnus fialovej. - pt
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 15.11.12 20:54
avatar

Nojo, když Ty jsi hodná. Já jsem jiná. Já bych se určitě nezkácela, zkácel by se ten hnusnej prevít...

A psychologikou studii lidí, kteří jsou schopni týrat zvířata, taky číst nebudu. Nejsem na ně vůbec zvědavá. Ale asi vím jak to nakonec dopadá. Sleduji zase jiné pořady. A věř mi, že většina tak-zvaných sériových vrahů, začínala mučením a týráním zvířat. Zdůrazňuji, že mluvím o většině, ne o totalitě. Ten zbytek vrahů, má kořeny jinde, ale o tom zde řeč není.

Ahoj, jsem naštvaná...

Od: susenka*
Datum: 15.11.12 22:22

Suzymon - Já bych tomu haj. . . . . udělala to samý co udělal štěněti. Podpálila bych tu zrůdnost, ať trpí. -pardon za takový radikální přístup, ale no prostě... hrůza..

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 15.11.12 21:16
avatar

Toto je bišonek. Jéžiši, to se nechce ani věřit. Na zprávy jsem se nedívala, dívávám se na Neuvěřitelné příběhy. pro jistotu.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 15.11.12 21:47
avatar

Babko, tak to bych nepoznala, jak jsem psala Liduš doleji, ten pejsek neměl už srst. Právě že říkali, že mu právě ten kožíšek zachránil život. Já ho viděla jen ovázaného a holého. Jen na čele mu zbyla malá ofinka. Ten jeho pán byl nablízku, pejsek k němu doběhl asi hořící.

Datum: 15.11.12 21:20
avatar

Byla tu vnučka a tak jsem tv neviděla, naštěstí jinak by mi ještě teď bylo špatně. Fuj to je vážně hnus, já vymýšlím jak se co nejlíp postarat o přivandrovalé kočky, že konzerva za 13kč je k ničemu a tak kupuju konzervu za 25kč co obsahuje 85% masa, granule 1kg/108kč a ani by mně nenapadlo je vyhnat chuděrky natož zapálit. Ten člověk není normální a asi bych se bála ho potkat jelikož jak ke zvířeti tak k lidem. Suzy já doufám, že jednou příjde někdo osvícený, určitě to nebude tvor z této planety a pak konečně přehodnotíme naše myšlení. Hezký zbytek večera.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 15.11.12 21:43
avatar

Liduš, ten pejsek byl úplně holý. Jen na čele mu zbyla malá čupřinka. Tělíčko popálené. Hrůza. jsi hodná za ty kočičky. Já to také dělám. Ahojky, S.

Od: manasek*
Datum: 15.11.12 21:46

Božínku... To je hrozné, čeho jsou lidé schopni. Před měsícem se mi ve stejné lokalitě ztratila fenečka bišonka, skoro stejně stará. Právě jsem málem prožila infarkt. Když si představím, že to mohla být ona. Chudák štěňucha, nemůže za to, že se narodil na špatné planětě:(.

doplněno 15.11.12 21:51:

Vkládám obrázek své bišonky.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 15.11.12 23:17

Ty zprávy jsem neviděl, ale já bych ho nazastřelil, to by bylo moc rychlé.Já bych ho také zapálil nebo něco při čem by trpěl aby si to pořádně vyžral.Jinak podle mě jsou ty lidi co tohle dělají ubohé, někdo jim třeba něco udělá a oni si takhle vylií vztek, nebo jim to prostě dělá dobře, myslí si jak jsou tvrdí, fakt nevim.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 16.11.12 07:41
avatar

Člověk je ten nejhorší tvor. I zvířata se mezi sebou poperou, pokoušou a podobně, mohou při tom i zahynout, ale člověk ubližuje naprosto vědomě, cíleně a s úmyslem, co nejvíc ublížit, aby to bolelo. Často proto, aby si na zvířeti vylil vztek, či narovnal své pokřivené sebevědomí. To zvíře za nic nemohlo. Viděla jsem to a tekly mi slzy.

Jsem v podobných případech týrání zvířat nesmiřitelná. Přivázala bych ho k nějakému sloupu , polila benzínem a škrtla. Předtím pár přes hubu z obou stran by také nebylo k zahození. Oko za oko, zub za zub. Navíc ta zvířata nemají šanci se bránit.

Včera jsem mluvila kapánek jinak. Přijela jsem od lékaře a dovezla tašky s nákupem. něco jsem donesla domů, ale všechno jsem neunesla a jednu tašku jsem tedy nechala na dvoře, že ji odnese děda. Jenže on nějak otálel a nahoře byl pytlík s koblihami. On za chvíli jde pro tašku a vidí sousedovic kočku, jak maže od tašky a v hubě nese koblihu. Když tašku donesl domů a já uklízela nákup, povídám, že jsem koupila 4 koblihy a v sáčku jsou jenom dvě. On vykřikl: TAK TO TA MRCHA MUSELA SEŽRAT DVĚ. JÁ JI ZASTŘELÍM! Chápu, že je to naše vina, neměla jsem tu tašku s nákupem nechat venku, ta kočka neví, čí to je. No, tak si dala do nosu. Ale týrat zvíře? To nikdy. *bzum*

Kdybych na rozdíl od našich laxních zákonodárců, kteří s každým zákonem děsně otálejí, mohla vydat ten svůj, zněl by: Pokud někdo úmyslně týrá zvíře, ať je mu to stejným způsobem oplaceno! *cert*Jaga.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.