1x

Ze zahrady - dobrá mňamka pro celou rodinu

Od: Datum: 09.08.15 16:36 odpovědí: 7 změna: 11.08.15 18:13

Dobrý den. Zeleninové jídlo, které chutná celé rodině.

zelená cuketa, bílá cuketa - na kolečka

paprika žlutá,červená - proužky

česnek - na proužky

cibulka - na kolečka

uzené - na slabé plátky, nebo proužky

vajíčka, sýr , koření, máslo,

Plech se potře máslem, první vrstva, zelená cuketa, koření, uzené maso, cibule, česnek, paprika. Další vrstva cukety je bílá. Zelená cuketa a paprika pouští šávu, musí být vysoký plech. Nahoru se dají kousky másla. Cukety jsou upečené za 10 minut na 180. Dá se nastrouhaný nebo plátkový sýr. Je to velmi chutné, rychlé, chutná to i za studena. Není potřeba žádná příloha, jen rajčátka. Když se použijí jen bílé cukety, není tolik šávy.( šáva je velmi dobrá)

Dobré chutnání Vám přeje Viky.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: jumba
Datum: 09.08.15 20:04

Tak toto není moje parketa. Nemám rád cukety. Ale chápu, že někdo to rád má. Já dneska u přítelkyně dostal jinou dobrotu. Kuřecí prsa v bramborákovém těstíčku.

Datum: 09.08.15 20:43

Je to výborné a smažená nebo plněná také. V tomto vedru je nejlepší šopský salát ovšem, že bych zhubla se nebojím nebo každý večer grilujeme, pojeme pivo a ještě alkoholické míchané nápoje. Nevěčila bych, že modré curacao, griotka a kokosový džus s ledovou tříští je tak dobré a ještě i hezky vypadající pití.

Datum: 10.08.15 06:25

Maminka dělávala, kapustové nebo zeleninové karbanátky. Já jsem to vylepšila o to, že zeleninu uvařím na pařáčku, nahrubo pomelu, přidám vejce, česnek, majoránku, sůl a pepř, zahustím troškou strouhanky. Naliju na pekáček a šoupnu do trouby. *palec*

Datum: 10.08.15 18:41

Tak já je vylepšuji ještě opraženou slaninou.

Od: relativita
Datum: 10.08.15 19:02

Všechno je relativní. Nejlepší zelenina je jitrnice.

Datum: 11.08.15 06:49
Datum: 11.08.15 18:13

A "džem" z doma krmené husy s játry jak talíř také není k zahození. V těchto vedrech ale dáváme přednost rostlinné stravě.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright Š 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.