Prazaci dejte tip

Od: Datum: 24.10.12 19:42 odpovědí: 8 změna: 24.10.12 20:26
Zdravim mam malou otazku.kam muzu v okoli novych butovic zajit s inteligentni slecnou na projemne rande?
Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: begby*
Datum: 24.10.12 19:44

Omlouvam se za preklep,samozrejmne na prijemne rande:D
Datum: 24.10.12 19:46

No přece do Prokopáku! (Prokopského údolí) Romantika!

Datum: 24.10.12 19:51

Dekuji za radu jen jsem jeste zapomne dodat v patek vecer..
Datum: 24.10.12 19:52

Prokopák je super, ale holinky sebou... :-D

Bowling asi není moc romantický, co? Přemýšlím, jestli existuje nějaké méně romantické místo než okolí Butovek...

doplněno 25.10.12 12:44:

Možná některá z těch nových hospůdek kolem Hůrky. Já bych asi raději sjela metrem na Anděla do čajovny :-D

Procházka super, ale chce to mít připravenou variantu kdyby přišla v podpadcích.

Datum: 24.10.12 20:11

No prave no nic snad bude stacit kytka a neco dobreho..tak jsme oba dospeli tak si snad rekne
Jen jsem chtel prekvapit...u mne by to bylo v klidu mame kone peknou hospudku sipky kulec ale zvat nekoho na prvni schuzku k sobe domu je trochu divny..
Datum: 24.10.12 20:12

Tak teď na podzim už Prokopák na večerní procházku už opravdu není. Tak mě jen napadá procházká mezi metrem Nové Butovice a Hůrkou - docela hezké prostranství. Nebo sjet metrem na Zličín a skočit do kina ;).

Datum: 24.10.12 20:23

Dik za radu..uvime.jestli ono to v osmnacti nebylo snazsi..cim jsem starsi tim jsem nervoznejsi..asi uz jsem zapomnel jak na to:D
Datum: 24.10.12 20:26

To chápu. Já si myslím, že ideální je (v tomto chladném počasí) krátká procházka a pak "zahučet" někam na dvojku nějakého dobrého vínka. Hospůdek je v okolí N.Butovic hodně. Tak mnoho štěstí!

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.