Snubní prsteny - který je lepší?

Od: Datum: 17.10.12 17:39 odpovědí: 6 změna: 17.10.12 19:43

Ahoj, před nedávnem jsme oznámili den D a tak vybíráme prstýnky. Líbí se nám tento z bílého zlata... už jsme pro něj na 90% rozhodnutí Případně líbí se vám nějaký jiný z nabídky?.Ráda bych slyšela nějaký nezaujatý a realistický názor. Jestli podobný prstýnek máte, jak jste spokojené, co údržba, jestli se pozlacení musí obnovovat, prostě cokoliv vás napadne ;)

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: barun
Datum: 17.10.12 17:47

Copak o to hezké jsou, ale ta cena! Moje dcera se bude v pátek vdávat, ale koupili si jen stříbrné prstýnky, ona ta svatba jen 15 hostů, něco stojí navíc už čekají mimčo. Já osobně bych dala přednost hladkým, protože ty kamínky pokud to nejsou diamanty tak se časem obrousí a už se tak nelesknou, jsou odřené. Chtěla jste názor, jinak přeji hodně štěstí do manželství!

Od: karjala*
Datum: 17.10.12 18:00

já mám s kamínkem, manžel bez a už bych s kamínkem nechtěla. Přesně jak píše paní, po 5 letech je kamínek ošoupanej a už se neleskne. Navíc mě teď mrzí, že nemáme stejné.

Datum: 17.10.12 18:05

Ten první, bez kamínků je úžasný! *palec*Gratuluji a přeji krásné manželství po všechny vaše dny. ;)

Datum: 17.10.12 18:08

Osobně bych také brala bez kamínků, a stejné. Váš odkaz jsou v podstatě dva různé prstýnky:)

A upřímně, z nabídky se mi nelíbí žádný, ty žluté vypadají lacině a zbytek je takový moc robustní, všechny ty pásy apod.

Od: skye®
Datum: 17.10.12 18:49

My máme s manželem dost podobné těmto a jsme spokojeni. Jsou téměř stejné, můj je odlišný pouze tím jedním zirkonem. Prstýnky máme 4 roky a žádné viditelné opotřebení znát není.

doplněno 17.10.12 18:51:

Teď koukám do popisu a my to vlastně máme opačně - kraje matné a střed lesklý. To se mi líbí víc. Každopádně ty Vaše prstýnky se opravdu dost liší, to bych nevybrala. Vybírala bych takové, kde je rozdíl v dámském prstenu tvořený jedním neo dvěma kamínky. Dámský, co jste vybrala, skoro nevypadá jako snubní.

Datum: 17.10.12 19:43

Nikdy bych nechtěla snubní prsten s kamínkem, zdá se mi to nepraktické. A nikdy bych nevolila bílé zlato. Je to takové studené, mnohdy to nejde rozeznat od stříbra (no platina je snad taky taková...). A už jsem četla i názory novomanželek, že se jim to bílé zlato jaksi hodně šoupe, no prostě to byla odfláknutá zlatnická práce. Já mám snubní prsten bez kamene, ze žlutého zlata, je s jemným rytím. Těch 16 tisíc mi přijde jako dost peněž. Ale jestli na to máte, tak proč ne. Nakonec - Vy ten prsten budete nosit, ne? Tak si hlavně kupte takový, jaký se bude líbit Vám a ne někomu druhému.

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.