Chci knihu vražda v egyptě

Od: Datum: 25.07.15 13:05 odpovědí: 8 změna: 25.07.15 20:45
avatar

Kde lze koupit nebo sosnout knihu vražda v egyptě aneb podivný případ Petra Kramného? Podle mě vraždila Kramná, byla na práškách, a v Egyptě to chtěla skončit jako na pomyslném vrcholu svých možností. Jejímu psych. profilu by to zcela odpovídalo. Petrovi dala sníst též nějaký jed, ale dala mu málo, takže se jen poblil a posr.al.

Chci si přečíst pravdu, jenže ta je soudně zakázaná.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 25.07.15 13:24
avatar

O jaké pravdě zde mluvíte? Ona ta Kramná před smrtí něco sepsala, nebo snad to malé děcko? Nevím kde je pravda, podle mě bylo celé vyšetřování na místě špatně, vlastně dobře, přesně podle egyptských zákonů. Žena a děcko ženského pohlaví jsou mrtvé, no a co hlavní je, že chlap žije. Ano, ať se vám to líbí nebo ne, tak se v tom jejich právu na věc dívají. Ženská je jenom póvl, služka a holt když už se nehodí... Kramnému něvěřím ani nos mezi očima, je to sebestředný, arogantní debil ale jestli vraždil to vážně nevím a pochybuji, že by to dnes byl schopen někdo dokázat.Soudy se zaobírají něčím co stejně není k ničemu a kauzy co by šly řešit stojí.

Víc než Kramný, mě v současnosti zajímá stíhání Davida Ratha, nemyslím si, že byl čistý ale že jde o politický proces a spoustu nastrčených důkazů o tom nemám pochyb.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 25.07.15 13:40
avatar

Lidus, souhlasím s Vámi, je to špinavá politická hra. Za mříže měli jít i jiní..Ne že je uplné nevinátko, ale potřebují ho mít v base, tak ho tam dostanou..Jako Kajínek - byli větší zločinci, díky samému prezidentu se dostali ven z vězení a čistí jako holubičky. Mám pořád pocit že sice teoreticky nemáme politické vězně, ale prakticky bych se o to rozhodně nepřela..

doplněno 25.07.15 13:40:

Mluvím o Rathovi..

doplněno 25.07.15 14:32:

Omlouvám se, až potom co jsem odpověděla, jsem viděla že jste mi zákazala Vám odpovídat, takže ano, přestala jste mě tímto Vaším zákazem zajímat. Nevidím jediný důvod, proč věnovat pozornost tomu, co píšete.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 25.07.15 13:25

chce se mi z tebe blejt.to nemas jine konicky nez se patlat v zumpe?predplat si blesk jestli uz nemas,tam se dozvis vsechno.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 25.07.15 14:48
avatar

Ale to právě není vůbec pravda, média udělaly z Kramnýho vraha a bojí se jich i soud. Proto potřebuju jiný zdroj, než Blesk, Aha a tak.

Datum: 25.07.15 14:49
avatar

Dík, Gamapolis.

Datum: 25.07.15 13:32
avatar

http://knihy.heureka.cz/vrazd…etra-kramneho-ondrej-hoppner/

Pokud máte 57 kč pak tuto vzácnou nezakázanou literaturu lze zakoupit na netu - viz odkaz za který se omlouvám.

Jinak názor na to nemám, ráda si počkám jaký názor na to bude mít soud. Nerada se patlám v cizím neštěstí.

doplněno 25.07.15 13:35:

Mimoto opravdu si nechci hrát na admina junkersi, nemám na to žádné právo, ale znovu Vás žádám o slušné vyjadřování. Protože děti mají prázdniny a z nudy často nahlížejí i sem. Není vůbec žádoucí aby si braly přiklad z Vašeho slovníku. Pokud Vám to není jasné, přečtěte si pravidla tohoto serveru která platí pro každého a tedy i pro Vás.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 25.07.15 20:45
avatar

Wasube máte pravdu ta pravidla bych doporučila i vám, netuším co tak vulgárního Junkers napsal ale vy reagujete na každou odpověď kohokoliv, chápu, chcete si trochu pokecat ale o tom to zde není a k věci často nenapíšete vůbec nic.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.