Sedací nerv

Od: Datum: 09.09.15 08:21 odpovědí: 5 změna: 10.09.15 22:15

Bolí mne sedací nerv--čili jedna půlka pozadí.Mám problém vstát,když sedím a pod. Jenže nesmím brát prášky co ředí krev a co zvyšují tlak. Nemáte někdo podobný problém?děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: wamp®
Datum: 09.09.15 09:17

Sedací nerv bývá buďto z těžké,jednostranné práce,nebo když dlouho sedíte,nebo i z průvanu.Mažte konopným gelem nebo Voltaren Emulgen.Pomáhá to ;)

Také to chce suché teplo,takže nahřívat.

Datum: 09.09.15 10:27

Víte naprosto jistě, že se jedná o nerv a ne o kýčelní kloub? Neurolog vám ten nerv potvrdil? *sok*

doplněno 09.09.15 11:18:

Zeptala jsem se strejdy pejska na seznamu.cz a on mi nabídnul obrovské množství rad, včetně diskuzí. Nevybrala jsem si, co bych vám nabídla. Je potřeba přečíst pečlivěji.

doplněno 09.09.15 11:41:

zavináč, to vás lituju. Ústřel, to je mrcha moc bolavá. *plac*Držte se.

Datum: 09.09.15 11:33

babkazov,,,jo vím to přetáhla jsem se na zahradě a tohle je výsledek,,měla jsem to již,tak vím oč se jedná děkuji ..Ale to ke mne jezdila sanita na obstřiky,,nehla jsem se,Teď je to menším stádiu..

Datum: 09.09.15 21:03

Jo, zánět sedacího nervu, to je "lahůdka", měla jsem ho před lety, velmi nepříjemná bolest, pomohly mi obstřiky, chodila jsem s tím do práce (manžel mně tehdy vyjímečně vozil) a ordinace byla naštěstí hned vedle, vždy jsem se tam "doplazila", dostala jsem takovou sérii, už ani nevím, kolik jich bylo, ale nejméně dva týdny trvalo, než jsem se dostala do rozumnějšího stavu. Nepřeji to ani nepříteli, je pravda, že od té doby pokoj, jen tolik že ústřel je zase něco jiného. Myslím, že byste měla zajít k lékaři, podle situace, mně ty obstřiky naordinovala praktická, bez lékaře se vám to povleče mnohem déle, no a taky odpočinek. Ta zahrada, to znám, to je bez konce, musíte ale taky myslet trochu na sebe, (abyste zjara zase mohla vyrazit znovu .

Datum: 10.09.15 22:15

Už to mám lepší,,chce to bez prudších pohybů a srovná se to.Před léty jsem nechodila a ležela v jediné poloze. Chodit normálně mohu...díky.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.