Bouřky dnes na území Čr?

Od: Datum: 08.08.15 09:21 odpovědí: 21 změna: 10.08.15 21:38

Zdravím. Myslíte si že dnes do Čr dorazí nějaké bouřky? Jak snášíte ukrutné teploty posledních dní?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 08.08.15 09:38

Pokud něco dorazí, tak nejspíš od Německa. Ale na předpovědi radši moc nespoléhat. U nás pršelo, když to nehlásili a nepršelo, když vydali varování *nevi*A ukrutné teploty posledních dní? Nač si stěžovat, vždycky nějak je a nějak bude. Jednou ke moc teplo, jindy moc velký vítr... Komu to nedělá dobře, tak ať je v klidu - u vody, ve stínu nebo s nožkama v lavoru. Horší je to pro ty, kteří musí v tom pekle pracovat. Ti moc na výběr nemají :( Mona

Od: buss®
Datum: 08.08.15 09:38

Nemám kouzelnou kouli (co tak radary dešťů, blesků) léto je jak má být. Pak se tu objeví, jak snášíte mrazy ... Chápu, že to některým vadí, i profesím, ale...

Datum: 08.08.15 13:16

"...léto je jak má být."

Ne, tohle není léto, jak má být! K létu samozřejmě patří horko a slunce, ale taky noční ochlazení a déšť. Ve zdejších končinách bývala normální letní teplota do 30 stupňů a taková teplota byla jen párkrát za celé prázdniny. Dneska mám na teploměru (ve stínu) 41, v noci neklesla pod 30. A déšť jsem neviděl dobré dva měsíce. Takové počasí patří do severní Afriky, ne do střední Evropy. Dcera vyprávěla, že jí vlezla do chaty ropucha a usadila se v misce s vodou pro psa. Potoky jsou suché, stromy shazují uprostřed srpna listy. A změna zatím není v dohlednu. Na radarech není po bouřkách ani stopa, ale pokud by nějaká přece jen dorazila, bude to určitě zase pohroma doprovázená kroupami a záplavami. To už opravdu není "léto jak má být".

doplněno 08.08.15 13:23:

Jak tak na to koukám, mohlo by něco vody spadnout v Západních a částečně Středních Čechách kolem 23:00. Ale asi nic moc, ve 3:00 už bude zase jasno. Pak až do středy zase nic.

Datum: 08.08.15 09:39

Dobrý den. Bouřka? Co to jako je? Prosím o vysvětelní pojmu. Aha, to je takové to, že někde v dálce párkrát zaburácí, pes je z toho sice vystrašený, ale jinak kde nic, tu nic? Po vodě ani památky. Tak to jsou současné bouřky.

Horko nesnáším a čím dál tím více ho nenávidím. Všeho moc škodí. Toho horka je letos už více než dost. Ale asi hned tak odsud nezmizí, že? Nebo jak to bude? Předpovědím počasí se nějak nedá věřit.

Datum: 08.08.15 10:02

Já si začínám všímat, už několik let, že nad částí Ostravy, ve které žiji, se bouřky skoro vůbec nekonají. Uprostřed týdne bouřilo nad Starou Bělou a v Mariánských Horách byla průtrž mračen se spadlými stromy. To všechno v jediné chvíli. A u nás nic. Jen jsem bouřit slyšela ze dvou směrů a pes znejistěl. Před několika léty jsem si stěžovala na sv.Petra, že v celé Ostravě lije, jen mě nechá táhat konve s vodou. *hej* A také, kolik bylo zahradnických dešťů? Skoro vůbec. Buď sucho nebo pohroma, kdy voda nevsákne, jen utluče povrch a steče. Kanály to nestačí brát, tak se voda cpe odpady ve sklepě do baráku. *plac*Horko snáším úplně nejvíce špatně. Nevadí mi, když jsem zmrzlá, ale horko a dusno, to mám snahu padat a lámat se. *plac*

Od: jumba
Datum: 08.08.15 10:36

Já mám rád horka v zimě pořádnou zimu, ale jsem mladý, zdravý. Do práce ještě nechodím, tak si užívám. Ale chápu starší lidi (já asi nebudu jiný) a toho, kdo musí v tom vedru makat někde venku. Někde mají dnes již většinou klimatizace, venku nejsou. Lituji stromy, rostliny a zvěř, když nezaprší. Bouřky by dnes měly přijít, ale snad jen na západě, zítra snad na Vysočině. Ale předpovědi se moc nedá věřit.

Datum: 08.08.15 12:12

No, dneska potrebuju aby neprselo, takze asi bourky budou.

Datum: 08.08.15 13:01

já se živim jako řidič a mám klimu takže nemám problém co se týče těch bouřek na severozápadě tím hrozily hlavně ze soboty na neděli tak uvidíme ale moc tý předpovědi nevěřim

Datum: 08.08.15 13:01

Teplota 38°C, vítr, chvílemi dost silný, ale široko daleko nevidím nic, co by připomínalo déšť nebo bouřku.

Datum: 08.08.15 13:25

na 99% dnes někde pršet bude,ale jestli to bude zrovna u tebe,tak to nevim,u nás už nepršelo přes měsíc a vesnice 10km od nás zažila pár pěkných přeháněk,takže asi tak...

doplněno 10.08.15 20:56:

ještě horší než ženatýmu předvádět striptýz,je psát o tom jak někde prší,zahráváte si s mým zdravím,tady nepršelo už sedm tejdnů...

Datum: 08.08.15 13:27

Bouřky? Doufám že ne...

Ukrutné teploty? Kde? Jsem rád, že je příjemné teplíčko

Datum: 08.08.15 22:04

Tak tak, máme stejný názor na teplo.

Od: osel59
Datum: 08.08.15 23:18

Naprostý souhlas, tohle je super a zadarmo, nemusím za teploučkem cestovat. Moje staré kosti se vyhřejí.

Datum: 10.08.15 17:05

Pro staré lidi je takové vedro nebezpečné...I mladí nejsou spokojeni..Čeho je moc,toho je příliš.

Datum: 10.08.15 18:39

"...Moje staré kosti se vyhřejí..."

Nejen vyhřejí, ale následně i vybělí na slunci. *smich*

Datum: 10.08.15 17:10

na Olomoucku před hodinou pršelo ... mrkněte na radar.bourky.cz

Od: iv®
Datum: 10.08.15 17:28
Pres hodinu? Sotva deset minut a uz zase pece :(

Datum: 10.08.15 17:32

před hodinou , ne přes hodinu

Datum: 10.08.15 18:11

V Prostějově ani náznak. Ani kapka.

Datum: 10.08.15 21:06

Už je mi horko i na chalupě kde běžně mrznu, po dešti ani stopa.

Datum: 10.08.15 21:38

Ahoj.Tady taky o5 ani bouřky nebylo slechu.

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.