Asfaltová lepenka mohu na použit na cestu?

Od: Datum: 08.09.15 23:58 odpovědí: 2 změna: 09.09.15 08:47

zdravím, mám zamkovou dlažbu ke komunikaci asfaltové bez najezdovych obrubniku apod. Prostě uplně k asfaltu. To sem si vysekal sám majzlíkem. Jsou tam ale malinké díry a nerovnosti na kraji asfaltu (od těžkých nakladnich aut je cesta kraj cestytrochu jakby propadlý).

přemyšlim čím to zalít, zacelit,spojit...výška není ani 1cm, spíše 5mm a i míň...co by se stalo kdybych nařezal asfaltovou lepenku co se dává na střechy, uložil na to co potřebuji, rozžhavil hořákem až se to tzv rozteče to těch spár a vyrovná, pak zasypal uplně drobným štěrkem až se to hned nelepí při uplácání a hotovo...vydrželo by to zimu? však je to taky asfalt nebo ne?

zase nechci kupovat kybl nějakych suchych směsí, a zbyte mi 80% a co pak s tím. A tohle by bylo alespoň finančně dobré řešení pro mě...šlo by tak?

díky za rady,nápady jiné...dik


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 09.09.15 00:36

Ahoj. Tak jistě, co by to nešlo. Možná by bylo lepší ten asfaltový podklad trochu natavit a z tý IPY ten asfalt na to nechat roztavením nakapat. Nějaký čas to určitě vydrží. Jen to klidně můžou najaře třeba kytky nadzvedávat. Pak to jde zatlouct spátky kladivem a ty kytky nejdříve zabít Roundupem.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: trtr
Datum: 09.09.15 08:47

Zdravím, sežeňte si odštěpek normálního asfaltu ze stavebního kotle-sudu. Kousky poházíte po cestě, hořákem nahřejete a pak provedete zásyp a upěchování.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.