Otevírání dveří holkám u auta

Od: Datum: 23.07.15 12:18 odpovědí: 16 změna: 24.07.15 14:00

potřebuju poradit, když budu rozvážet domu autem 3 holky, jak jim otvírat dveře a jakou holku sednout do předu? s jednout to je v pojo ta jde do předu, otevřu jí dvěrě, pomohu jí nasednout a pak zavřu, ale jak se třema? dík


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: vklus
Datum: 23.07.15 12:30

Proč jim otvírat a zavírat dveře? Ony jsou nemocné? Ano getlemanství, ale v dnešní době bych to vůbec nehrotil a neřešil. Navíc co jsem kdy měl čest někoho vézt tak si otevřel sám/sama.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: bylg
Datum: 23.07.15 12:48

to ale je ono, toto vymírá a každý se stará sám o sebe.

Datum: 23.07.15 12:43

Můžeš jim pootovírat všechny dveře u auta a počkat až budou posedaný. Pokud nechceš aby ti třískaly s dveřma, tak je po nich i opatrně zavřeš.

Nebo jim dveře otevřeš a sám se posadíš do auta. Zavřít dveře budou muset holky samy.

A poslední možnost je, že si sedneš do auta a počkáš, až budou všechny v autě.

Do předu si posaď holku, která je rozumná a nebude tě rozptylovat při řízení.

A pokud by všechny dělali v autě za jízdy blbosti, tak prostě zastav a nech je kousek projít.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: bylg
Datum: 23.07.15 12:55
To jsou rozumny holky, dystak mam v kufru kurty, ale to by museli hodne zlobit.
Datum: 23.07.15 12:47
avatar

Tak přirozeně, jak to vyjde. U jedněch dveří budeš stát, tak ty otevřeš, a případně zavřeš zkontroluješ šaty a ruce, nohy, aby nebyly ve dveřích. Ostatní budou jistě rychlejší a zvládnou to samy. A pokud ne, tak s humorem. Madam počkejte, hned jsem u Vás, usadím Vás, udělejte z toho galantní legrácku. Když už jim budete dělat řidiče. V nočních hodinách je případně zkontrolujte, aby došly v pořádku domů, někdo u dveří převzal, nebo zavolat, jenom krátce, jestli je vše OK.

Taková pozornost potěší a Vy budete klidně spát.

Holky si to druhý den řeknou a budete mít určitě body plus. Souhlas Colombem, žádné otáčení a nenechat na sebe šahat, raději zastavit.

doplněno 23.07.15 12:50:

Dokud nebudou připoutané, tak nevyjíždět.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jezevecmoudry
Datum: 23.07.15 13:26

Tak to je snad jasný. Tý nejhezčí otevři přední dveře, ať jí můžeš za jízdy osahávat a ty zbývající dvě nech ať si otevřou samy...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ju®
Datum: 23.07.15 14:06

před nastoupení provést kontrolu / prošacovat/ na zbraně a drogy, která se nechá dopředu, která ne do kufru a zbytek dozadu...po nasednutí upozornit na kouření zakázáno. Dveře otvírat až u domova s přáním dobré noci.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 23.07.15 14:18
avatar

bylg,

chválím Vás za galantnost. Nejvzácnější, nejdůležitější osoba by měla sedět vpravo vzadu, vedle vzadu 2. duležítá osoba, na předním sedadle poslední, nejméně významná.

Pokud nestihnete včas otevřít dveře, musíte je slovně vyzvat "dámy, dovolíte abych Vám pomohl posadit se?" a tu nejdůležitější usadíte dozadu vpravo. BLESKEM USADÍTE DRUHOU. Dámy by měli vědet, že musejí chvilku počkat.

doplněno 23.07.15 20:48:

a proč do zadu, ***protože je to nejčestnější místo.., ale cápu Vás, že ...tu chci mít vedle sebe.

Nevím, zdali jsem Vás pochopil ale snad víte jako otevřít dveře..

A jak jim otvírat dveře, přední posadit, posadit zadní a pak přejít na druhou stranu?

Pokud nemáte dálkové otvírání dveří, musíte auto obejít. Vadí to?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: bylg
Datum: 23.07.15 17:09

a proč do zadu, tu chci mít vedle sebe. A jak jim otvírat dveře, přední posadit, posadit zadní a pak přejít na druhou stranu?

Datum: 23.07.15 19:56
avatar

Sedadlo vedle řidiče je sedadlo smrti. Vpravo vzadu je v případě nehody největší šance na přežití.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: dam®
Datum: 23.07.15 18:21

Nejváženější místo v autě je na úhlopříčku od řidiče vzadu, tím otevíráš dveřě nejváženější osobě v posádce, potom osobě druhé, vážené, tj. vzadu za řidičem a nakonec osobě vedle řidiče. Při vystupování z vozu bys měl dbát na soukromí všech vystupujících v stejném pořadí. Po otevření dveří máš stát způsobně tělem bránící fotografům a pomocnou rukou zjednodušit vystupování z vozu, logicky totéž i při nastupování.

doplněno 23.07.15 18:24:

Je jedno jestli se jedná o ženu či muže.

doplněno 23.07.15 18:35:

Nepíšeš , že třeba povezeš smečku známých, tam bych to neřešil, pokud je autu typované na víc osob (třeba 7- 9), jen bych zdůraznil, že mi do řízení nesmí nikdo a taky nikomu nedáte prostor zasahovat do řízení, vůbec bych se nebál je vyhodit po pár metrech, v případě jejich nerespektování řidiče.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: bylg
Datum: 23.07.15 19:52

budou to kamaradky ze školy

 

Datum: 24.07.15 11:18
avatar

Myslím že na zadní sedadla sedají osoby, které jsou nejen významé ale i staré, nemocné, děti v autosedačkách a podobně a sice proto, že sedadlo vedle řidiče je sedadlo smrti, tedy při nehodě nejvíce ohrožené. Jinak tedy podle Špačka otevíráme dveře i podle tohoto kritéria a tak otevřeme dveře významným, nejstarším, nemocným...Pokud jsou to všechno mladé dívky, dveře si otevírají samy pokud jedete z diskotéky, pokud jedete na svatbu, galantně jim pomáháte a sledujete jejich roby, aby se nepřivřely mezi dveře a dámy z toho neměly doživotní trauma. Takže jednu po druhé a mladé dívky to nebudou brát jako nezdvořilost, starším dáte přednost v nastupování..Rozhodně dopředu usazujte až naposled. Pak usednete Vy, zkontrolujete pásy pro jistotu i dveře zda jsou zavřené a žádná nevypadne cestou..

doplněno 24.07.15 13:10:

Etiketa - Pesky i autem - Ladislav Špaček


To by se mohlo mladým lidem líbit a hlavně hodit - společenské chování - učitel Ladislav Špaček

Tato 16 část odpovídá i na Vaši otázku.

Já mám staženou v počítači celou jeho etiketu ale uvědomila jsem si to až ted.

doplněno 24.07.15 13:29:

Co všechno se můžete naučit od Ladislava Špačka...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 24.07.15 13:30
avatar

jen aby tě pak to gentlemanství nepřešlo. Je fajn tyto věci znát, ale ženy to můžou začít chápat na vícero způsobů. Nemluvě i o tom že tě pak budou brát jako svého šoféra a začne jim nosánek růst do výšin nebeských. A to i dobré kamarádky ze školy.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 24.07.15 13:54
avatar

*frajer* To považuju za vtip, mimo mužatek se ženám líbí muži, co se umí chovat. A představte si manažéra jak je opřený o auto a pozoruje šéfovou jak zápolí s dvířky...jsem zvědavá jestli některá zdější žena s Vámi bude souhlasit...*placni*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 24.07.15 14:00
avatar

bohužel né všechny ženy jsou stejné...

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.