Uzamceny pes v autě v 37C°!

Od: Datum: 07.08.15 19:17 odpovědí: 7 změna: 08.08.15 06:05

Zdravím lidi

Začínám se zajímat o týrání zvířat.Podle posudku když je pes v autě a venkovní teplota je 37C,je v autě cca 50-55 po deseti minutách.

Už po druhé jsem byl nakoupit v Tescu a našel jsem totožné auto,v autě 2x zlatý retrivr...Neměli stažené okýnko a byli v kufru a koukali skrz páté dveře.

Minule jsem je jen politoval ale dnes jsem u auta čekal 17 minut a stále nikdo nikdo.

Mužů příště vzteky rozbit okýnko a zavolat policii čr?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: isteron
Datum: 07.08.15 19:38

Nahlásiť polícii, Slobode zvierat, mestskej polícii. Je to týranie . U nás už toto leto aj 2 ročné dieťa spálilo slnko.

Od: ver®
Datum: 07.08.15 19:43
Vy okýnko nerozbíjejte, ale okamžitě policii zavolejte. Budou to určitě řešit.
Datum: 07.08.15 19:48

Pořád se o tom píše, nebo je to v televizi, lidi jsou krutí.

Volat policii, ta je oprávněná zasáhnout. Kdyby už kolabovali, tak neváhat a to sklo rozbít.

Od: buss®
Datum: 07.08.15 21:11

Natáhni si na ruku pásku s Psí inspektor. Chceš ničit cizí věc? Půjde o krajní nouzi? Ustojíš to u soudu?

Datum: 07.08.15 22:33
Na takového hajzla bychhned zavolal měšťáky, a nahlásil spz. Ono to s člověkem nemá nic společného, normální člověk to neudělá.
Datum: 07.08.15 23:45
Volat okamžitě městskou.. Chudák pes a ty lidi jsou hovada, nemám slov.. Kdysi jsem zažila, že zase psa někdo zavřel do zadního kufru.Pes knucel,celou věcnost nikdo, tak jsem volala městaky..
Datum: 08.08.15 06:05

Je to šílené! Prý pán tvorstva! A jak své pejsky hluboce milují! Větší blbci snad ani neexistují. *cert* *blee*

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.