Hrozné pocení nohou. Nějaký přípravek?

Od: Datum: 21.07.15 21:50 odpovědí: 4 změna: 22.07.15 06:58

Dobrý den, měl bych jednu otázku. Hrozně se mi potí nohy a musím proto nosit pořád ponožky. Chtěl bych hlavně teď v létě nosit i flip flopy nebo sandály jenomže kvůli zpoceným nohám to moc nejde (pak to naboso klouže a je to hrozně nepohodný) a stejně tak když bych chtěl chodit doma bosky. Naštěstí ty nohy nějak nesmrdí jenom jsou pořád zpocené a když jsem bos tak to všecho lepí. Nevím co s tím. Neví někdo? Díky moc

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: buss®
Datum: 21.07.15 21:52

Chodit bosky, vodu.

Datum: 21.07.15 21:54

Obyčejný dětský pudr nezabírá? Mně dost dobře, ale je mi jasné, že na některá chlapiska to nemusí stačit. Taky se vyrábějí nějaké pudry speciálně na nohy (snad s nějakou antibakteriální složkou), zapátrejte na netu. Nebo to sem určitě někdo napíše.

Taky pocení výrazně omezuje arniková mast, ale ta má dost specifický zápach, někomu to může dost smrdět.

Datum: 21.07.15 22:02

Na plastové stélce to klouže v tomto počasí snad každému. Večer namočit nohy do lavůrku s nahrubo nastříhanou šalvějí, a 15 minut vydržet, nebo měsíčkem lékařským. Nebo si potřít ráno chodidla kamencem, anti-perspirantem, jablečným octem, který též můžete pít, též můžete zusit chladnější šalvějový čaj.

doplněno 21.07.15 22:08:

Prodávají i kožené Baťa za 499, anebo skuste sandály unisex z velbloudí kůže, ručně šité, jsou trochu dražší 1290,-, ale v Egyptě vedrem vyzkoušené. Hledejte tzv. faraon sandals.

doplněno 21.07.15 22:09:

oprava ,,zkusit,,

doplněno 21.07.15 22:09:

co dělám *zed* oprava ,,zkuste,,

Datum: 22.07.15 06:58

V každé drogerii je regál pouze s přípravky na nohy. Kupovala jsem krém na chodidla a letmo jsem si všimla, že je tam toho opravdu hodně. Pudry, spreje, koupele, krémy na nohy i do bot. Nakoukněte tam. Případně se zastavte v lékárně. Tam takový odíl taky mají. ;) Ve všech botách a sandálech bych se naprosto vyhnula umělovmotné stélce. Trvala bych vždycky pouze na kůži.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.