Seznámení přes internet - vaše názory?

Od: Datum: 01.11.12 23:15 odpovědí: 13 změna: 02.11.12 18:34

Dobrý den, seznámila jsem se s mužem na internetové seznamce, psali jsme si asi dva týdny, docela si rozuměli, překvapivě spousty společných názorů, opravdu krásná komunikace na úrovni. Když potom došlo na dotaz zda-li bychom si rozuměli i po intimní stránce. Tak že prý začneme s otázkami, překvapivě první otázka od něj byla, zda používám antikoncepci - ano. Ihned mi na to odpověděl spousty argumentů proč antikoncepci nebrat, že je přeci jen pro tělo ženy lepší když si tím neničí zdraví. Druhá otázka byla jestli používám tampony nebo vložky, to mě tedy zarazilo a ptala jsem se proč se na tohle ptá, na to mi zase odpověděl asi ve třech obsáhlých bodech proč jsou lepší vložky než tampony. Docela mě překvapilo kolik věcí ví, bylo mi to divné a gynekolog to není. A potom se k tamponům ještě vyjádřil tak, že pokud mám výtoky, tak je to způsobené těmi tampony a pokud ne tak je vše v pořádku. Přiznám se že nevím co si o tom mám myslet, když jsem mu napsala že je to zvláštní že ví tolik věcí.. tak mi na to odpověděl že se zajímá o zdravý životní styl, tak proto prý tolik věcí ví. Píšeme si dál, hrozně moc si ve všem rozumíme, volali jsme si i na skypu, zatím jsme se ještě nesetkali, protože žije v usa. Ale tyto dotazy co mi psal i přes to jak si skvěle rozumíme, tak si na to vzpomenu a pozastavím se nad tím.. Tak bych ráda kdyby někdo měl třeba podobnou zkušenost, že je to normální, nebo naopak že to normální není.. Děkuji moc


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 01.11.12 23:19
avatar

Tohle jestli byli jeho prvni dve otazky v oblasti intimity - tak je divnej..

Ohodnoceno: 0x
 
Od: askmenow*
Datum: 01.11.12 23:31

Chtěla jsem reagovat podobně - ty otázky jako takové jsou celkem relevantní, pokud se zajímá o takovéhle věci, může je považovat za důležité, ale pokud je považuje za tak důležité, že je to to první, na co se ohledně intimity zeptá. bála bych se, aby to, čemu říká zdravý životní styl nepřeceňoval a nebyl to takový ten fanatik.

Osobně bych rozhodně položila dotaz, zda by mu vadilo, kdyby jeho partnerka brala antikoncepci a požívala tampony, to by pro mě byla celkem důležitá informace. Nejen kvůli HA a tamponům, ale i kvůli tomu, abych si udělala obrázek o jeho celkové toleranci.

A mimochodem, ohledně seznamek jsem poměrně skeptická, zda bych byla skeptická ohledně toho, zda skutečně žije v USA. Zcela logicky by si přeci sháněl partnerku v zemi, kde žije, ne?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: masachika*
Datum: 01.11.12 23:38

Taky jsem se ho ptala proč nehledá partnerku v USA, no tak mi odpověděl že hledá češku, protože se jednou do ČR chce vrátit a že američanka s ním do ČR nepůjde.

Od: askmenow*
Datum: 02.11.12 00:01

No, a obecně: stojíé vám za to se seznamovat s mužem, který se možná někdy vrátí do ČR?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 01.11.12 23:39
avatar

Divnej? To jsi řekl hodně decentně. Já bych řekl nebezpečný blázen, který je soustředěný na své zdravé tělo, na zdravou výživu a podobné věci. Nedej bože aby dal svému tělu něco, co by ho mohlo poškodit. A podle toho zřejmě hledá i partnerku, kterou by mohl ovládat a přetvořit k obrazu svému. Co kdyby ho nakonec něčím nakazila. Popisuji to asi dost blbě, ale lepší slova mě nenapadají. A tohle mi z toho vyplývá.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.11.12 09:15
avatar

Ladine, úplný souhlas! My máme v přítelově rodině bohužel taky podobné pošuky, kteří neustále dokola omílají výhody různých vodních filtrů, přístrojů na likvidaci parazitů alá vydržaj pionýr, atd... Vesměs ztracené a nešťastné existence, které právě v zájmu o "zdraví" a dalším šíření těchto "rad" a objevů "zachraňují svět" (nebo si to aspoň myslí)...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.11.12 00:02
avatar

Hledá českou partnerku proto, že v USA by měl ošklivé potíže chtít někoho tímto stylem uzurpovat. Pokud začal těmito otázkami, nepřejte si vědět, čím by pokračoval v reálu.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.11.12 06:19
avatar

Já bych to zkusil rozvinout, protože mě napadla ještě jedna možnost. Chce českou partnerku jen proto, aby mu zařídila zdravého potomka. Protože očividně je zdravím posedlý, v Americe jeho plky nikoho nezajímají, tak předpokládá, že někoho tady u nás ohromí natolik, že přehlédne tahle znamení a pak už bude pozdě. Možná samozřejmě ani vůbec není v Americe a je to jen jedna z mnoha lží, které jsou spřádány jako taková pavoučí síť. Jsou i natolik nebezpeční jedinci, bohužel. Ale ať už je tahle spekulace pravdivá zčásti, zcela, nebo vůbec, tak od někoho s takovými otázkami rychle pryč, je-li tazatelce život milý.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: axlik*
Datum: 02.11.12 00:39

Třeba má pravdu ale proboha..Todle musí být vážně vyšinutý člověk, taky žiji zdravě ale všeho s mírou, tak dlouho na sebe člověk dává pozor až má rakovinu..Kdybych měl možnost se zeptat na intimní otázku tak se třeba zeptám na oblíbenou polohu nebo tak :D Protože jsem prostě chlap a jako chlap se zajímám jen o jedno :D

Ale k internetovým seznámením..Já přes internet našel svou přítelkyni se kterou jsem již třetím rokem a přes nějaký nesnáze si rozumíme a klape nám to, čili proč ne..Navíc to byla spíš náhoda, že nás nakonec spojil internet, protože bydlíme od sebe kousek a několikrát jsme se v životě minuli..

Každopádně já bych na vztahy na dálku nevsázel a už vůbec ne na ,,možná se někdy vrátím" ..Péče o to, co je pro partnerku správné je dobrá, ale tohle je podle mě přehnanost a bůh ví co byste s takovým člověkem zažila v reálu..Ale je to jen můj názor..

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.11.12 06:08
avatar

Pán se mi zdá hodně divný. Že je zastáncem zdravého životního stylu, měl docela normálně sdělit hned, nebo se to mělo projevit po dřívějších vzájemných debatách o kouření a alkoholu, sportu a cvičení, o vegetariánství, o mikrovlnkách... Prostě o běžných rozumných i nerozumných věcech.

Intimní otázky bych časem také čekala, ale kdyby se mě zeptal dříve na vložky než na barvu kalhotek, tak bych se začala loučit.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: krkovicka*
Datum: 02.11.12 09:31
Jestli tomu ani za mák nerozumíte,nezajímavé pro Vás,tak pro Vás on není normální.Něco jiného je dbát o sebe a dát se na cestu očištění,zdravého těla,výživy,ekologie...než pošuk který Vám bude vnucovat že mobily škodí,čárové kódy taky a chemie ve zdravotnictví nejvíc.Chce Vám prostě ukázat věci z druhé stránky.Berte to tak,že už je prostě takový.I když se ptá na vložky a tampony.Kolem některých mužů to jen prošlo Je vám s ním dobře,ráda si s ním dopisujete,nic jiného v tom nehledejte.
Ohodnoceno: 0x
 
Od: masachika*
Datum: 02.11.12 11:12

Ano když si spolu píšeme nebo i voláme přes skype, cítím se moc dobře a nepřipadá mi vůbec divný, tak si právě říkám, že třeba se mě na to ptal, protože pro něj je to velmi důležitá otázka.

Datum: 02.11.12 18:34
avatar

A když se on vás ptal na tak intimní otázky, vrátila jste mu stejnou mincí? Je to divné, mužskému by mělo být šumafuk, jestli používá žena vložky nebo tampony. On to nenosí, ani nemá vůbec možnost se vcítit do potřeby ženy. Asi bych byla ve vašem případě na pozoru, z takových, co se přes net jeví jako výborní společníci, se rekrutují největší blbci.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.