Co se se mnou stalo?

Od: Datum: 01.11.12 21:58 odpovědí: 9 změna: 01.11.12 22:17

Dneska jsme se byli podívat se ségrou a jejím přítelem do Ikey na Zličín v Praze a tam to na mě padlo. Ale začnu od začátku.

Když si poprvé ségra přivedla jejího přítele, byli jsme kamarádi, normálně kecali, prostě pohoda. Nikdy jsem s ním neměl problém. Dneska to na mě ale v Ikee tak padlo, že jsem měl chuť mu rozbít hubu. Tento pocit trval až do večera, večer už to bylo lepší, ale když si to přehrávám zpětně, tak mám stále chuť mu prostě něco udělat.

Nevíte někdo, co s tím? Přeskočilo mi snad? Já si vůbec nevím rady. :(


avatar
strejc uzavřel tuto otázku
Autor sám s díkem uzavřel diskuzi
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 01.11.12 22:02
 
avatar

Hledej souvislosti - kudy jste procházeli, na co jste se koukali, co říkal, co se řešilo, když se ta chuť se s ním prát spustila...

doplněno 01.11.12 22:11:

Tak si namáhej hlavu a vzpomínej. Něco tě naštve tak, že chceš někoho napadnout a nevzpomeneš si na to? Nebyl tam nějaký protivný zvuk? Neměl jsi v něčem pocit, že se ti vysmívá? Musíš myslet sám, já to za tebe nevymyslím.

Bez důvodu to nebylo a ten znáš jen ty. Zavři oči a projeď si znovu celý ten výlet do Ikey od začátku, hlavně jak ses ve které chvíli cítil.

Už jsi takovéhle návaly vzteku někdy měl? Nepřipomněl ti ten přítel někoho, kdo tě kdysi naštval?

 
Od: 10anders*
Datum: 01.11.12 22:05
 

No, procházeli jsme tou Ikeou, blíže teď už nevím. Neříkal právě nic, jen se smál a neřešilo se taky nic. On už má ten obličej takovej, že se usmívá, i když se nesměje.

doplněno 01.11.12 22:15:

No tak jako protivný zvuk tam nebyl. Samozřejmě se vysmíval, ale to se vysmívá pořád a já se mu zase vysmívám kvůli jiným věcem. :D

Podobný pocit už jsem v životě měl, ale to už jsem se neudržel a vypálil jsem. Ale to bylo na člověka, kterého jsem už dlouho nesnášel. Nechci, aby to dopadlo stejně.

Datum: 01.11.12 22:06
 
avatar

Já myslím, že to bylo tou Ikeou. Mš když tam manželka zatáhne, tak mám taky chuť jí dát pár přes hubu.

 
Od: 10anders*
Datum: 01.11.12 22:08
 

Ale mě ta Ikea jako sama o sobě nevadila, alespoň jsem omrknul, co bych mohl koupit na Vánoce. A navíc jsme se tam dlouho nezdržovali.

Datum: 01.11.12 22:11
 
avatar

No prostě tam musel být nějaký impuls. Třeba ty hnusný hrnky co tam maj nebo záclony, nevím...

 
Od: tomasgulas
Datum: 01.11.12 22:12
 

Že by žárlivost? :) Myslím jako že má ségra přítele a Ty jsi sám? Že už to není ta málá sestra, jako dříve a teď ji "chrání" někdo jiný? Ale to nesou přes srdce těžce spíše otcové, než bráchové ;)

 
Od: 10anders*
Datum: 01.11.12 22:14
 

Ne ne, tím to není, ze začátku mi nevadil, a navíc ta ségra je nevlastní :D Takže se tak dlouho se ségrou zase až tak neznáme.

Od: ron*
Datum: 01.11.12 22:16
 

Odpověď budeš muset najít sám v sobě. V klidu si sedni a projdi si celé odpoledne. Kdy konkrétně ten nenávistný pocit začal. Hledej impuls. Někdo něco řekl, udělal. O čem jsi ty přemýšlel. Choval se sestřin přítel jinak než jindy? Nechoval se k sestře "majetnicky"? Snažíš se sestru chránit? Popřemýšlej. A nechtěli spolu být třeba sami a přítel Ti to nějakým způsobem dal najevo. Tebe to naštvalo. Příčina může být jakákoliv, třeba jen Tvá únava, která vyústila v podrážděnost.

Zkus o tom v klidu popřemýšlet, určitě na něco přijdeš.

 
Od: 10anders*
Datum: 01.11.12 22:17
 

Tak jo no. Tak děkuji všem za odpovědi a ochotu.

 

 

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.