Jak na vosy

Od: Datum: 08.09.15 15:44 odpovědí: 3 změna: 08.09.15 17:55

Poraďte jak na vosy útočné ,mám je v garáži pod střechou ,pod obložením.Létají tam škvírkou u zdi. Měl jsem tam hasiče vystříkali to a vosy jsou tam pořád.

Poraďte mi nějakou vychytávku,jak je zlikvidovat aniž bych musel rozdělávat obložení?

Děkuji-

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 08.09.15 15:48

Aplikovat do vchodu, do hnízda si to zanesou samy. http://www.agromanualshop.cz/biotoll-proti-vosam-170g/

Datum: 08.09.15 16:50

Mě když dělali zateplení, tak jsem měl také v podbití vosy. Našel jsem vchod, kterým lezli dovnitř a ven a přilepil jsem k tomu místu trubku od vodního vysavače. No a pak jen pustil. Holky co chtěli ven, vylezli a jak chtěli vzlétnout, tak je to vcuclo a utopily se. ty co chtěli dovnitř, tak přilítly a nestačily se chytnout zdi. pokud je více vchodů, je třeba zaslepit a nechat pouze jeden.

Od: nnikdo
Datum: 08.09.15 17:55

Sežeňte si někde trichlor, nebo nějaké čistidlo na jeho bázi. Funguje bleskurychle a není hořlavý.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.