Stánkový prodej

Od: Datum: 07.08.15 06:27 odpovědí: 4 změna: 07.08.15 10:39

Dobrý den,

chtěl bych se zeptat zda někdo neví na jakých stránkách seženu seznam akcí pro stánkový prodej? chtěl bych od nového roku začít jako vedlejšák s občerstvením, ale nevím přesně co udělat jako první.Jsem z Plzeňského kraje.

Děkuji


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 07.08.15 06:46
avatar

Buď si sám na stránkách Plzeňského kraje (krajského úřadu) najděte turistický portál, nebo si zajděte do nejbližšího informačního centra a nechte se na ty stránky navést.

Každé informační centrum dodává do krajské centrály informace o všech plánovaných akcích. Na krajských stránkách je pak možné najít informace o všech festivalech, městských slavnostech, jarmarcích, sportovních akcích atd.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: nutt®
Datum: 07.08.15 06:56
avatar
bimbam@ tohle řešení mne nenapadlo a asi to bude nejblíže k tomu co tazatel hledá.
Ohodnoceno: 0x
 
Od: nutt®
Datum: 07.08.15 06:53
avatar
Zdravim,
myslím že žádný takový seznam který hledáte nenajdete. Budete si muset akce najít a ohlídat sám. Koukejte hlavně po poutích a festivalech, v Plzeňském kraji je toho přes léto docela hodně ale konkurence je veliká a nejsem si jist zda s jedním stánkem moc uspějete, obzvláště na větší akcích je většinou jedna či dvě větší firmy které vlastní několik různých stánku s občerstvením, pro pořadatele je to takto lepší ale samozřejmě to není pravidlo.
.
Hezký den NutT
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 07.08.15 10:39

Těch stránek je dost, já používám tyto: http://www.webtrziste.cz/

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.