Bydleni davky

Od: Datum: 31.10.12 15:31 odpovědí: 7 změna: 31.10.12 21:04

dobry den kdyz jsou davky na bydleni zamitnute u kamaradu ze meli za ctvrtleti meli prijem a tet mesis oba dohromady maji podporu 6900 nechapu proc se ty davky berou za nejake ctvrtleti kdyz dostanou podporu a zaplati najem anic jim nezbyde trochu divne ne kdyz jim rekla ze zadat muzou az lednu muzou zadat nejake jine davky dekuji za odpoved

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: pacourek*
Datum: 31.10.12 15:51

Z nejvěší provděpodobnosti davky byly zamítnuty z důvodu vysokeho příjmu nebo vysoke vratky přeplatku na najemném na nějaký jinné nemají narok (vyjma hmotné nouze)

Datum: 31.10.12 20:12

Já obdivuji rádce Pacourka a Rona, protože pochopili oč jde. Já to četla asi pětkrát, a nejsem z otázky moudrá. Jestli by to šlo nějak srozumitelněji pro ty blbější, mezi kterými asi budu kralovat, tak by možná, byla i možná nějaká diskuze...

Datum: 31.10.12 20:37

Otazka zněla Ztratili jsme narok na socialní davku Příspěvek na bydlení mame narok na jinné .Odpověd je ne (vyjma davky ve hnotné nouzi) Reaguji na suzymon

Datum: 31.10.12 20:46

Aha. Já to fakt nepochopila. já myslela, že se tazatel obává, že ztratil nárok na příspěvek na bydlení. A o tom jsem právě nedávno četla, že bylo odsouhlaseno, že bude dál vyplácen, protože reforma stávajícího zákonu, by byla nákladnější, než úspora na vydaných dávkách. Takže jsem to napsala dobře v tom smyslu, že budu nějak retardovaná. Fakt jsem nepochopila otázku. *bzum*

Datum: 31.10.12 20:58

Tazatel ztratil davku pouze na1/4 roku budoucí změny se ho zatím netíká

Datum: 31.10.12 21:04

Jasně, díky, Pacourku. Už jsem to myslím pochopila. S.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.