Jak na 2 holky?

Od: Datum: 05.10.15 20:20 odpovědí: 4 změna: 07.10.15 19:08

Zdravím. Chci se jen zeptat, př: vidím holku, která se mi líbí ( třeba na když jdu plavat-na bazéně ), ale ona je tam s 1 kamarádkou. Tak co mám říct, abych od ní třeba získal číslo/domluvil si sťuka. ( kdyby byla sama tak bych se ani neptal, ale nevím co říct když bude s kamarádkou, kdybych mluvil jenom k ní a dělal že tam její kámoška není, bylo by to asi blbé )

Díky

doplněno 07.10.15 18:57:

Ještě mě spíš zajímá, co mám říkat ( vím že musím improvizovat podle situace, ale nechi říct nějákou kravinu :D )

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: mate59
Datum: 05.10.15 20:30

Bylo by nevhodné se bavit pouze s jednou.Bav se s obema, i tel. číslo múžeš vzít od obou a pak se ozveš jen té jedné.Určite podle rozhovoru ta druhá vypozoruje ke které víc inklinuješ.

Datum: 05.10.15 23:15

Jasně, pozvi někam obě na cokoliv a třeba i do svého okruhu přátel (holky nebudou větřit nebezpečí). Pak se uvidí. Pak jí teprve řekni, že vlastně stál jen o ni.

Datum: 06.10.15 07:30

Myslíš to tak, že příjdeš k úplně cizím holkám, jednu budeš ignorovat a druhé si řekneš o číslo? To je kapku jako úchyl. Neblázni! Dej řeč s oběma, pokecejte a pak uvidíš. Dost dobře se může stát, že až tak se ti nebude líbit ani jedna. Anebo si řekneš té, která se ti líbí, při rozloučení.

Od: mate59
Datum: 07.10.15 19:08

Jasně že podle situace,na tom bazéně o plavání,proč chodí, co je na tom baví, jestli chodili v lete i na koupák nebo jezero,jiné sportování,pak na školu, hobby a tak.Dúležité je být slušný, netřepat bludy a hovadiny, být vtipný a to se pak vyvine samo.Klidně se zeptej kdy prijdou príště, že by si je rád viděl a múžete si dát scuka.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.