Model Boeingu 737 spolecnosti EL AL

Od: Datum: 30.10.12 20:48 odpovědí: 3 změna: 30.10.12 22:44

Dobry den,

vcera jsem se vratil z dovolene letadlem spolecnosti EL AL. Behem letu nam nabizeli zbozi z katalogu (alkohol, cigarety, hodinky ...) bez cla. Vzhledem k tomu, ze se mi strasne moc libi dopravni letadla, a navic jsem v jejich katalogu narazil na moznost zakoupeni modelu letadla jejich spolecnosti, rozhodl jsem se, ze si jej koupim. Az dosli k nasi rade, kde jsem sedel, jsem zjistil, ze tento model jiz nemaji, ze meli jen jeden kus a ten prodali nekomu prede mnou. Samozrejme me to mrzelo, ale tak nejak premyslim, jak se k takovemu modelu dostat. Nevite, jestli je nekde mozne sehnat modely techto letadel?

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 30.10.12 21:42

Našel jsem ho na ebay (snad je to on), 105 USD + 63 USD poštovné.

http://www.ebay.com/itm/SKYMA…el_Kit_US&hash=item19d62ae22d

Možná by šlo najít něco i jinde.

doplněno 30.10.12 21:48:

btw na webu ElAl jsem našel model Boeing 777 za 19 USD

http://www.elal.co.il/ElAlDut…&category=giftInTheSky&page=1

Od: query*
Datum: 30.10.12 22:27

Ano, ten druhy odkaz to je presne to co jsem si chtel v letadle zakoupit a stalo to take tech 19 USD. Ale ted jak na to abych to dostal domu? ;)

Datum: 30.10.12 22:44

For more information _ please contact EL AL Call center +972-3-9771111

Email: flyandbuy@elal.co.il

Sice to jsou v této sekci zřejmě dárky určené pouze pro prodej na palubách letadel, nicméně když jde o obchod, s Židy byla tradičně vždycky dobrá domluva :)

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.