Proč ženy nemají zadek a břicho?

Od: Datum: 18.07.15 08:43 odpovědí: 54 změna: 06.08.15 19:52
avatar

Dobrý den, otázka je víkendová a tudíž "závažná". Takže, na slovech zadek a břicho není snad nic závadného. Ovšem, všiml jsem si, že když jsou někde zmiňovány tyto partie v souvislosti s cvičením nebo hubnutím žen, tak se zásadně hovoří o zadečku a bříšku. Jsou tyto zdrobněliny nutné k použití u dospělých žen, zvláště v případě, když tyto jejich partie nebudou asi malé? Je toto "diblíkování" pro ženy přijatelnější, než nazvat zadek zadkem a břicho břichem? Proč nevadí výraz stehno nebo kotník či ruka? Stehýnko, kotníček či ručička se asi moc v souvislosti s cvičením nebo hubnutím nepoužívá. Tak, doufám, že se najde nějaká žena, která je ochotna (si) přiznat, že má jen zadek a břicho (byť není nadměrečné). Děkuji Vám za pozornost, zamyšlení a názory. Zdravím!


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 18.07.15 08:48
avatar

Dobrý den. Tak já se hlásím k tomu, že mám břicho a zadek. Nad těmi zdrobnělinami taky kroutím hlavou, zvláště pak, když vidím zadečky některých dívek, na které by potřebovaly kalhotky velikosti 7XL...

doplněno 18.07.15 09:04:

Pro bbb: Každá žena, alespoň podle toho, co vidím okolo sebe na ulicích, nedře poctivě v posilovně... a označení jejich rozměrného pozadí by spíše pasoval název pr...el. Bohužel.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ben®
Datum: 18.07.15 08:59
avatar

Dobrý den, děkuji Vám za přiznání. Ano, tyto rozměrnější partie si ani takové označení nemohou nárokovat. Snad je to až výsměch cvičitelek vůči cvičenkám, ale zase je to určitě potěší. Zdravím!

Od: bbbb
Datum: 18.07.15 09:25

Zdá se že jsem si trošku zavařil já chápu že každá žena nemá čas makat v posilovně zvláště ty které pracují manuálně a mají domácnost.A co se týká označení tělesných partií raději jsem slušný i když je to žena nebo muž xxl.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: bbbb
Datum: 18.07.15 08:54

A dovedete si představit kdyby jim někdo řekl jako chlapovi ty máš ale pupek, prdel apod.Většina žen za tu dřinu kterou se snaží udržet krásnou figuru co nejdéle mají rády právě to diblíkování.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ben®
Datum: 18.07.15 09:03
avatar

Dobrý den, no, snad není třeba říkat to ženám hrubě, ale když mají normální zadek a břicho, tak proč z toho dělat to zmenšování. Myslím, že rozumná ženská to unese a nerozumná má raději tu přetvářku. Zdravím!

Datum: 18.07.15 08:59
avatar

Ono je to podobné i s některými orgány. Mně přímo rve uši, když se dozvím, že osmdesátileté, metrákové ženské selhalo srdíčko (pokud měla opravdu "srdíčko" a ne srdce, tak se ani nedivím, že selhalo :-D ). Nikdo už ale neřekne, že má nemocná játříčka, či ledvinky.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ben®
Datum: 18.07.15 09:05
avatar

Dobrý den, to máte také pravdu - selhává srdíčko, ale říci mozeček by asi urazilo. Zdravím!

Datum: 18.07.15 09:33
avatar

*palec*Bingo bene..správná odpověd na hloupý příspěvek. I když myslím, že jí to nedojde.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.07.15 09:48
avatar

bene

- "mozeček" samozřejmě urazí, i když některé z nás tento orgán vlastní, ale abych byla spravedlivá - nechybí ani některým mužům.

Ale v případě zadečku, bříška, srdíčka, nosíčku, bradičky, krčku ... atd... se jedná o orgány, či partie, u kterých je takové pojmenování v případě krásných žen roztomilé a naprosto oprávněné (to uznejte) - a u těch méně krásných holt převažuje právě ten "mozeček" , takže ani jim by nemělo být odepřeno takové "synonymum" používat !

Navíc - z biologického hlediska mají ženy určitou výhodu v tom, že někteří muži milují místo zadečku spíše pořádnou "pr*del" , takže proč by takových určitých výsad "samiček" nevyužily !

doplněno 18.07.15 10:09:

bene -

-pokud jsem Vaši otázku pojala poněkud méně "vážně" - tak sorry - ale ženy už jsou takové, že ve své většině mají rády spíše lichotky a krásná slova, nežli nepříjemnou pravdu, takže i v reklamě spíše ocení název zadeček nežli "pr*del" - třebaže jsou si té "pr*dele" v hloubi duše vědomy (právě proto přece chtějí zhubnout) - ženy jsou prostě citlivky - ale přece zrovna muži je takové mají radši, nežli ty, které mají "pr*delí" plnou hubu ! , že?

doplněno 18.07.15 10:24:

bene - no vidíte, že to jde ! - ale vše záleží na tzv. "úhlu pohledu" - v některých souvislostech může být i šroub od velkorypadla šroubečkem. Tak ahoj.

doplněno 18.07.15 10:27:

- ještě mne napadlo - a co např taková "bulvární celebrita" - Kim Kardashian? - ač ženská - musím ji obdivovat !

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ben®
Datum: 18.07.15 09:58
avatar

Dobrý den, ale, to si nerozumíme. Nejde o to rozněžňování se nad krásnou ženou. Ostatně, někteří muži jsou schopni říkat zadeček i tomu, co na ně hledí již roky doma a stále se to ještě zvětšuje. Ale, proč by měl zajímat ženskou se zadkem a břichem např. článek s nadpisem: "Jak rychle zhubneme bříško a zadeček?" To přeci zajímá ženu, která nemá zadeček a bříško, ale má p*del a "čelní" špeky. Takže, v ložnici klidně zadeček, ale v posilovně je to zadek (nebo až ta větší možnost). Zdravím!

doplněno 18.07.15 10:14:

culdabulda1 - když já jsem asi moc technický typ a cítím i ctím rozměry. Já bych nemohl šroubu od velkorýpadla říkat šroubeček. Ovšem, na milé požádání jsem schopen se i rozněžnit .

doplněno 18.07.15 11:20:

culdabulda1 - no, jak se říká (v jednom filmu), tak záleží na vkusu každého soudruha. Tato paní nemá zadeček ani náhodou. Skoro bych napsal, že je to hnus, který poleká.

doplněno 18.07.15 12:27:

ivzez - no, a to je právě na té fotce vidět. Tedy, jasný nepoměr mezi velikostí hlavičky a "zadečku".

Snad by to bylo lepší obráceně (i pro tu paní).

Datum: 18.07.15 12:50
avatar

bene -

- tak tady má hlavičku i "prsíčka" ... a obdivuju ji, protože "umí" ! - i když není zrovna nositel "Nobelovy ceny" !

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.07.15 14:03
avatar

To je hrůza...

Přiznejte se, že si z nás děláte legraci...

doplněno 18.07.15 19:16:

Mně z nich nepřijde hezká ani jedna.

Ta první je "umělá", působí na mne dojmem, že je samá plastika,

nemá vkus ani soudnost (jinak by si tak neubližovala)

Liz Turman na mne působí "nežensky", ale zas nevypadá, že má v hlavě úplně vymeteno...

Já se na lidi nedokážu dívat jen jako na obrazy: Každý člověk má svůj příběh, každý něco dokázal a každý by měl i něco vyzařovat – to podle mne není možné, pokud nemá i něco v hlavě (a nemusí to být "na Nobelovku").

O lidské kráse mám jinou představu (fotka vznikla v roce 2012 – zkuste si tipnout, kolik jí je).

Pár jejích dalších fotek

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.07.15 14:10
avatar

ivzes -

vím, že bych ve svém věku už měla mít dávno Alzheimera a nosit plenky, ale přesto mám stále ráda kromě osobností i hezké lidi, které posuzuju jako obrazy, bez ohledu na inteligenci - a tato žena ošklivá není. Jinak můj typ ženy je spíše tento :

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.07.15 20:13
avatar

ivzes -

- děkuju za odpověď - máte samozřejmě pravdu - osobně si myslím, že naprostým ideálem je inteligentní a chytrá žena a k tomu ještě krásná. Váš "příklad" jen tento můj názor potvrzuje. Přesto dovolte, abych Vás takříkajíc "trumfla" - i když Audrey v 55 letech asi tak krásně už nevypadala. Tak zdravím.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.07.15 21:48
avatar

To je "jiný kafe"!

(Také mám Audrey ráda.)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ben®
Datum: 28.07.15 16:26
avatar

Dobrý den, ano, Audrey byla krásná ženská a pro mužské oko přitažlivá. Myslím, že i ona měla břicho a zadek (mimo jiné kvality), i když byla štíhlá. Ovšem, řada lidí by ji označila za vychrtlinu, protože to není slovanský typ (krev a mléko). A také uměla stárnout. Zdravím!

Od: 3xfuj
Datum: 18.07.15 15:46

to je hnus, olbřímí p*del a ještě hnusný kozy *blee*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ben®
Datum: 18.07.15 15:53
avatar

Dobrý den, abych pravdu řekl, tak tu paní Kim vidím prvně, tak nemohu posoudit ani v čem je dobrá. Horní polovinu jejího těla beru, i když silikon také nemusím. Ale, spodní část těla by snad nemusela ukazovat. Ovšem, ona ten svůj "zadeček" asi považuje za unikátní. Zdravím!

P.S. Ale, sice je zde diskuze volná, ale hodnocení ženské krásy nebylo smyslem původního dotazu.

Datum: 28.07.15 15:03

Tohle je krásná žena takové typy jižní se mi líbí. Nemusím chemické blondýny..

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.07.15 12:09
avatar

Co je proboha na téhle ženské k obdivování?!?!?

Žena, která se dokáže takhle

"prezentovat" snad nemá ani ten mozeček...

Podle mne nejsou zdrobněliny ani roztomilé ani oprávněné.

Stejně jako lichotky znamenají jen jedno – podceňování žen.

(Rozumné ženy se spíše dotknou.)

Proč to používají cvičitelky, je jasné, přináší jim to peníze.

Ale u normálních mužů a žen bych čekala rozumný přístup.

doplněno 18.07.15 14:06:

Bene, určitě by to lepší obráceně – pro tu paní i pro okolí.

Nemůžu se zbavit dojmu, že si z nás Culda utahuje...

Podle mne ta paní neumí nic – ani se vkusně obléknout/svléknout.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.07.15 14:58
avatar

ivzes

- neutahuju si z vás - zdrobněliny se mi taky nelíbí, ačkoliv je kde kdo užívá (zvláště herci, všimněte si) - ale podle mne "ben" od své otázky neočekával jenom mravokárné, rozumné a tudíž i "nudné" odpovědi - a zmínka o "zadečku" Kim se mi zdála pro tuto otázku nanejvýš přiléhavá.

Ať je Kim, jaká chce, ošklivá není a musíte uznat, že se umí dobře "prodat" - ať už vkusně nebo ne ! Nebo by se Vám spíše líbily takovéto dámy :?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.07.15 21:38

To fakt nevím co je obdivuhodého na zadku plném silikonu...:-D.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.07.15 09:55
avatar

Udělám krůček stranou. Neva?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ben®
Datum: 18.07.15 10:06
avatar

Dobrý den, krůček sem, krůček tam - jo, to je také problém, to je fakt. A to prý je lidské tělo (skoro) dokonalé. Zdravím!

Datum: 18.07.15 11:40
avatar

Hlásím, že mám zadek. Od narození. Stále si ho buduji. Teď už je to dobrá základna. Když sedím, rozhodně se nemohu převážit *smich*

Jak už tu bylo zmiňováno, zadečky a bříška jsou všude. Mozečky by asi dotyčné dámy urazily. Ale každá je ráda, když se o ní říká, že má prsa. Prsíčka by byla trochu divná. Přestože i taková jsou. Mona

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.07.15 11:45
avatar

72mona3 -

- no nemyslete - co bych např. zrovna já dala "za prsíčka" !

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.07.15 11:48
avatar

@culdabudla1 - a co bych já dala za "nožičky"!

Ohodnoceno: 0x
 
Od: xy
Datum: 18.07.15 12:04

vlastním prsíčka , je to pohodlné, ale na pohled nic moc )

osobně mi tyhle zdrobněliny vadí. Ale i v jiných směrech - kdekdo dnes chodí do hospůdky, kupuje nebo staví domeček, chatičku..kamarád dokumentarista natáčí filmečky..

u fitness mi připadá, že výrazy zadeček a bříško už se staly standardním pojmem toho oboru. Vlastně, od mala se zajímám o astronomii a teď si uvědomuju, že když se mluví o měsících Jupitera, tak jsou to vždycky měsíčky

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ben®
Datum: 18.07.15 11:56
avatar

Dobrý den, pokud máte zadek, tak je to OK, ale s tím jeho budováním už to raději nepřehánějte.

Prsa nebo prsíčka jsem nezmiňoval, neb toto téma by mě asi rozptylovalo. Zdravím!

1) P.S. Zvláštní, o zadečku jsem schopen psát a ani neslintám .

2) P.S. pro "72mona3".

doplněno 18.07.15 16:42:

xy - vůbec nezoufejte a nedejte na silácké a pivní řeči mužů. Jsme geneticky nasměrováni na tu hrudní oblast žen a množství materiálu, které tam je, není ani podstatné.

Datum: 18.07.15 14:31
avatar

taky mi ty zdrobněliny (kromě ložnice) přijdou mírně ujeté... zvlášť, když je potřeba ty partie zhubnout - "zadeček", "bříško", "stehýnka" *ee*- ale možná to má obtloustlé dámy navést na to, aby tyto své části těla měly rády a s láskou se jim věnovaly, procvičovaly je apod. :-D

Ohodnoceno: 0x
 
Od: abcdef
Datum: 18.07.15 14:45

Tak nějak. Hodně ujeté. Já to mám sice malé, ale je to zadek a břicho. Možná zdrobněliny u dospělých patří k malému mozečku. :) Ale znám i starší pány kteří si nechávají říkat Jaroušek, Karlíček ... taky mi to nějak nesedí ;)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ben®
Datum: 18.07.15 16:05
avatar

Dobrý den, možná máte pravdu, že pojmenování zdrobnělinou těchto partií těla si může některá žena navodit dojem, že jsou menší a mít je raději. Ale, to by byla zase přetvářka. No, třeba jim to pomáhá. Zdravím!

doplněno 18.07.15 16:05:

P.S. pro "minda".

Datum: 18.07.15 15:39
avatar

Bene, tak tohle zdrobňování mne také příšerně irituje. Také jsem nad tím kdysi dlouze uvažovala, ale nic kloudného nevymyslela. Mně říct někdo že mám zadeček, tak se asi neudržím a vlepím mu jednu do frňáčku. Také jsem si všimla, že se tady také říká srdíčko a ne srdce. V jiných jazycích tyhle nesmyslné zdrobněliny nepoužívají. Jestli to nebude tím, aby to nevyznělo ve sdělovacích přostředcích vulgárně. Ale podle toho, jak se jinak různí lidé v televizi, či radiu vyjadřují, tak je to postavené celé na hlavu. Proto jsem nedospěla k žádnému logickému vysvětlení a nezbývá mi, než to se skřípěním zubů tolerovat.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ben®
Datum: 18.07.15 17:02
avatar

Dobrý den, no, myslím, že slova jako zadek a břicho nejsou vulgární, tak by se mohla používat normálně a veřejně. Zdá se, že žena takové pojmenování neunese a hned z toho vyvodí snad narážku na velikost - ale, ta slova snad o velikosti nic neříkají. Zkrátka, rozumná ženská by to mohla unést (ne zdrobněle) a dotkne se to asi jen nějaké "pipiny". Zdravím!

Datum: 18.07.15 20:42
avatar

@ben tu nadhodil úsměvné téma. Také si myslím, že tomuhle už se zadeček říkat nedá !

doplněno 18.07.15 22:44:

@bene, nemusí jít nutně o grafiku. V Americe je možné všechno:

http://www.blesk.cz/clanek/ce…-je-nejvetsi-zadek-sveta.html

http://prozeny.blesk.cz/clane…zadnici-vydelava-miliony.html


doplněno 26.07.15 15:48:

Na druhou stranu, někteří lékaři prý v podobných případech používají zkratku ŠIPRZÁROŠ. (Široká pr..., záruka rodinného štěsti !) *nevi*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ben®
Datum: 18.07.15 21:28
avatar

Dobrý den, myslíte, že toto vytvořila příroda? Je sice mocná, ale grafický editor je také mocný nástroj. No, chudák ženská (i to kolo). Zdravím!

doplněno 20.07.15 08:10:

kimba - děkuji Vám za ty odkazy. No, děkuji? Je to běs. Zkrátka, o síle přírody jsem věděl, ale toto už je až zneužívání síly. Je to běs, ale chápu, že žena s takovým pozadím si musí najít důvod, proč z toho nemít mindrák a udělat z toho materiálu svou přednost (no, spíše zadnost).

Datum: 18.07.15 22:25
avatar

Ať už máme zadek, zadeček nebo "kombajn", musíme ho umět nosit. :) (nebo vozit na kole*smich*) Mona

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.07.15 22:15
avatar

Taky se hlásím k tomu,že mám zadek a břicho.A unesu se.Snažím se nedostat do stavu,který bych pojmenovala,že mám velkou pr..l a pneumatiku kolem sebe.Je to odpudivé,nelíbí se mi ty přetékající špeky z kalhot.Všimla jsem si,že tu nádheru nosí už i spouta mladých děvčat.

Když vidím u nějakého článku o cvičení a hubnutí ty zdrobněliny,ani jsem se nad tím nepozastavila.Většinou je tam foto mladé,štíhlé dívky a asi se víc hodí napsat ty zdrobněliny. A o ženě tlusté je asi vhodné říct, že je korpulentní nebo má větší pozadí, než na tvrdo říct, ta má ale velkou pr..l a to banděro.Asi tak to vnímám.D.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: mp*
Datum: 18.07.15 23:56

Já bych přijal jako fakt, že nejlepší pro člověka obou pohlaví je ideální štíhlost. Pokud se nám někomu nedopatřením stane, že nejsme jaksi ve standardní velikosti, ještě nehoří, dá se to upravit a i se s tím dá asi i žít. Ale proboha - nikdo z toho nedělejme přednost! Tak ta tam nadváhou určitě není. Spíše bych taktně mlčel.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 19.07.15 07:15
avatar

:-D Milý Bene, po shlédnutí fotek, kterými přispěli kolegové, vám musí být jasné, proč se říká zadeček a bříško. To o čem se takto zdrobněle hovoří, si to zaslouží. Zadek a břicho, to je jiná kategorie, jak dokládají snímky. Tam už, ani při nejlepší vůli, nejde zdrobňovat. *smich*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 20.07.15 18:10

Děkuji za námět i zamyšlení. Čerstvě jsem se posunul přes 60 a tak si myslím, že už něco o těch prdelkách, krásných rozměrných prsou apod. už něco vím. Nejde o zdrobněliny. Ponořte se do toho. Není třeba nosit si domů modřiny od nějakých kostí. Nejkrásněší je baba, co se ti líbi a co tě políbí...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 20.07.15 18:19
avatar

Ale Bruno, o to přece nejde. Taky nemám rád když ženská chrastí kostma, ale otázka byla, proč se jakémukoliv dámskému pozadí (bez ohledu na jeho formát) říká zadeček, a ne prostě zadek.

doplněno 20.07.15 18:27:

Petrka - no jak která. Já znám i pár chodících koster, které si naopak myslí, jak jim ty čouhající kosti sluší. V tom bludu je utvrzuje skutečnost, že se za nimi chlapi (nejen) otáčejí. Jenže nechápou, že se otáčejí proto, že něco tak odporně vychrtlého se hned tak nevidí.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: petrka
Datum: 20.07.15 18:21

Ženy mají prdel a báchor. Jinak se ta hrůza ani nedá popsat. Zdrobněliny mají maskovat holou skutečnost. Postava dnešních dívek je na zvracení a to prosím ony mají dojem, že to jejich přetékající holé břicho je sexy. ..

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 20.07.15 18:50
avatar

petrka -nemají ten pocit. Většina takto "postižených" má velmi malé seběvědomí a nezbývá jim nic jiného, než zvednout bradu, vystrčit to nadělení a nést se jako královna. Mona

Ohodnoceno: 0x
 
Od: petrka
Datum: 28.07.15 09:07

Dobrý den 72mono, já to vidím každý den kole, sebe. jejich sebevědomí je při obezitě opravdu až nebezpečné. Stačí tolik nežrat, protože to nic jiného než obžerství není. Samozřejmě pohyb chybí.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.07.15 11:21
avatar
Bylo by zajímavé, kdyby sem někteří odsuzující napsali po pravdě svůj obvod pasu a váhu.
Někteří asi ještě nezažili na vlastní tělo třeba genetické dědictví bříška a zadečku.
Těm se to odsuzuje...
Ohodnoceno: 0x
 
Od: petrka
Datum: 31.07.15 19:57

Měřím 178cm, vážím 104 kg. Obvod hrudníku 125 cm. Pas 85. Makám v práci s bruskou, někdy tahám 100 kg kusy.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 31.07.15 20:33
avatar

hejkal -

svatá pravda - takoví "genetičtí hubeňouři" to mají zadarmo ! - jednu takovou znám - postavička jako "lusk" v 65 - letech, mladistvej vzhled - a s prominutím "žere" jako neuvázaná.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 31.07.15 21:25
avatar
Ale prd, taky jsem si myslel, že jsem genetický hubenour, ač nebylo po kom. Placal jsem do sebe páté přes deváté a opravdu dost. Ale jak se prehoupnul cca 25 rok je to jiné a už musím dávat pozor na to co jim a hlídat si váhu. Ti co žerou co chtějí a kolik chtějí a jsou hubení mají asi problém se štítnou zlazou, ale rozhodně jich není tolik, kolik myslíte... Takže zadarmo to nikdo nemá.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 20.07.15 21:34

Má odpověď není přesně na tuto otázku, ale asi vás nepřekvapí, když mi lidi nazývají v 6. měsíci těhotenství tu obrovskou část mého těla také "bříško"

Jen manžel je normální a říká, jak mám obrovské břicho.

Ohodnoceno: 0x
 

 

Od: fialka
Datum: 26.07.15 14:11

Normální ženy mají zadek a břicho. Jen některá individua, aby byla zajímavější, tak přebírají trend "zámořských" a pouští do éteru zdrobnělinky;) Přijde mi falešné, pokrytecké a trapné /včetně oslovování Helenka Vondráčková, Pepíček Zíma.../tak jako opět amíci " musíme si promluvit " ... asi nemáme zdravé mozky a musíme se stále opičit .

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 26.07.15 14:36
avatar

Moje babička říkávala "má prdýlku jako když panenka Marie sepne ruce" nebo naopak " má prdel jak štyrský valach", má prsa jak veverka uši a nebo má prsa, že by mohla kojit vodníky z mostu. Jdu-li cvičit já, klidně řeknu, že mám velkou prdel, nebolí mě hlavička ale hlava...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 26.07.15 16:31
avatar

Dobrý den, mám zadek a břicho a hrdě se k tomu hlásím. Zdrobněliny mě s..., ale fakt ukrutně. Bohužel svým názorem nezměním spoustu pisálků, kteří ty patvary používají:(

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ben®
Datum: 06.08.15 19:52
avatar

Dobrý den, ještě se vracím k této "závažné" otázce a chci všem poděkovat za názory, postřehy a povídání. Problém sice zůstává, ale byl alespoň pojmenován (zrcadlo bylo nastaveno). Zdravím!

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.