Aukro - kdy mi dorazí zboží?

Od: Datum: 17.07.15 20:40 odpovědí: 5 změna: 17.07.15 21:29

Ahoj,

nevím co mám dělat, v Neděli jsem si zakoupil procesor z Aukra dobírkou a v Úterý mi přišla zprává o tom že mi zboží bylo odesláno, u produktu je napsáno že by to mělo přijít za 2-3 dny no a dnes v Pátek mi furt nic nepřišlo, žádná zpráva od kurýra nic, to je nějaký divný ne?

Myslíte že mám počkat a v Pondělí by to mělo přijít nebo co mám dělat? V Sobotu a v Neděli by mi to asi kurýr nepřinesl že? Děkuji.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: vklus
Datum: 17.07.15 20:58

Nejsme tady nikdo kurýr. Pokud ti došla zpráva tak v ní je i číslo zásilky ne? Nebo minimálně je tam napsáno jaká přepravní firma to doručuje. To se máš pak zeptat jich. Případně napiš prodejci aby ti sdělil číslo zásilky. Ale jde o dobírku takže v podstatě se nic neděje a o prachy tedy nepříjdeš ne tak čeho se bát.

Datum: 17.07.15 21:00

Maximálně můžete zkusit kontaktovat prodejce, jestli by Vám nesdělil trackung number, podle kterého se dá vysledovat, kde zásilka je. Ale jsou dovolený, tak i kurýři mají trochu zpoždění - odtud ta drobná prodleva. Jinak ano, v sobotu a v neděli zásilkové služby nefungují, alespoň o žádné takové nevím.

Od: uska®
Datum: 17.07.15 21:01

Já vidím v křišťálové kouli, že ...

Proč nekontaktujete prodejce? On vám sdělí kdy odeslal, pod jakým číslem a jakého dopravce si vybral. Pak se dá balíček dohledat. Ono se stává, že prodejce vám napíše, že zboží odeslal a trvá mu to další 3 dny než balíček pošle.

doplněno 17.07.15 21:03:

Než to doťukám, tak jsem třetí se stejnou odpovědí, hmmm

Datum: 17.07.15 21:11

Proč nepokračuješ v původním dotazu? Doporučuji prostudovat Pravidla poradny.

K dotazu: Jsou prázdniny. I pošťáci si vybírají dovolenou.

Datum: 17.07.15 21:29

Mno ono záleží kdo a jak nakupuje.Mladej si na můj účet koupil napájení na noťasa,v úterý vznesen dotaz,ve středu odpo a následně zakoupení (kup teď!) a dnes v poledne volal.že mu to došlo!Běžně až na jednu věc (pak jsem zjistil dodání až 30 dnů-špatně jsem si přečet aukci)vše do 3 prac.dnů!

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.