2kg plynová bomba na vařič

Od: Datum: 17.07.15 13:24 odpovědí: 6 změna: 17.07.15 14:53

Je léto a možná to ještě někdo využívá. Zajímalo by mě kolik si dnes průměrně účtují za výměnu/naplnění 2kg plynové bomby na klasické dvouvařiče?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: uska®
Datum: 17.07.15 13:28

u nás 100,- Kč

Od: mil®
Datum: 17.07.15 13:30

U nás mezi 100kč až 120kč.

Od: vklus
Datum: 17.07.15 13:33

Fíha tolik jo. Pěkní vydřiduši podle mě.

Datum: 17.07.15 13:37

Ahoj. Za kilo, to je nějaké levné? To asi někdo tlakuje PB z nějaké větší nádrže. Třeba na tankování aut. Kupoval jsem to někdy loni, a to mohlo stát, odhaduji, 126-150 Kč. Kouknu se v dílně do dokladové knihy. Sám jsem zvědav.

doplněno 17.07.15 15:15:

Ronyx - dobře.

doplněno 17.07.15 16:17:

Jsem asi bordelář. Do roku 2012 jsem nic nenašel. Ale vím, že plnič na stanici ji nabuší za 70 Kč a na Benzínce to má přijít - výměnou asi 120 Kč. Kdysi to stálo výměnou 65 Kč. Už je to dýl.

Datum: 17.07.15 13:48

to jsem ani nevěděl, že bomby se taky na počkání naplňujou, myslel jsem, že se jen vyměňujou;
obecně: na pumpě by to mělo stát kolem stovky (vyšší uváděné ceny mě docela překvapily, asi není pumpa jako pumpa, nebo že by PB podražil?, to sotva), v obchodě (klidně i malej venkovskej obchůdek s potravinama - např. Babišovy Coopy) znatelně pod stovku, snad kolem 80 kaček (ale jsou to tak loňský ceny); bomby se celkem používají

Datum: 17.07.15 14:53

Zdravím,
výměna prázdné 2kg bomby za plnou nevím cenu, protože jezdím s bombama na plnění a cena je (přesněji byla cca před měsícem, když jsem byl plnit naposledy) 93,-Kč.
Jinak naplnění bomby je cenově výhodnější než výměny, protože v každé bombě se z plynu usazuje voda a při výměně se většinou jen plní plynem s revizí a vylitím vody jednou za čas, u plnění mi hodí prázdnou bmbu na váhu a doplní do váhy plné, takže platím jen dopuštěný plyn.
Pokud někdo používá plnění bomb, je potřeba ale stejně jednou za nějaký čas (v řádu roků - kolik to je si nepamatuju) ji nechat klasicky vyměnit, aby prošla povinnou revizí.

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.