Strach z masturbace

Od: Datum: 17.07.15 10:57 odpovědí: 8 změna: 22.07.15 23:24

Dobrý den, nejdřív musím dodat že je mi 14 let. Chci se zeptat jestli je normální že jsem si ještě nemasturboval. Mám důvod: bojím se toho. A taky si myslím že se to nedá, když má při stopoření pouhých 7,5cm. Je to normální předem děkuji za odpoveď ja vím sem *bzum* Mám z toho strach, nejsem divný?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 17.07.15 11:16
Strach mít nemusíš, většina chlapů masturbuje až do důchodu a ještě nikomu kvůli tomu neupad Co se týče velikosti to komentovat nebudu. Do průměrné velikosti to má daleko ale ve čtrnácti máš ještě naději že hormony zapracujou a pár cenťáčků ještě nažene.
Datum: 17.07.15 11:18

Je to normální, dá se to, nejsi divný, nemusíš mít strach, běž si raději zaplavat než vysedávat u počítače.

Datum: 17.07.15 11:27

Ahoj. Netrap se tím. Vlastně ničím. Vem ho dlaní. Vždyť nemusí vůbec čouhat. Hlavní je výsledek. A ten příjde.

Datum: 17.07.15 12:53

Pokud jsi to ještě nezkusil, asi to zatím nepotřebuješ. Proti své vůli to nemá cenu zkoušet. Až přijde čas a začne fungovat testosteron, půjde strach automaticky stranou. A s tou délkou bych si zatím taky starost nedělal. Za prvé máš na růst ještě pár let, za druhé to pro život není to nejdůležitější (i když leckdo bude tvrdit, že ano).

Datum: 22.07.15 18:51
I s malým kašparem jde hrát velké divadlo - praví klasik.
Od: jpw
Datum: 22.07.15 18:59

Ano, myslím, že divný jste. Kdybyste masturboval, penis by byl o něco málo delší. Další problém u vás může být fimóza nebo přirostlá předkožka k žaludu, resp. jeho části. Doporučuji si nastudovat o těchto věcech více. Případně byste se měl poradit se spolužáky nebo s otcem. Jste ve věku, kde ještě pár měsíců lze vhodnou léčbou docílit růstu penisu. Takové pracoviště se jmenuje endokrynologie. Bylo by třeba, aby vás praktický lékař odelal na vyšetření - to se provádí z krve. Odkládat poradu s lékařem je pro vás jen odsouzením k doživotnímu traumatu z vašeho mini penisu.

Datum: 22.07.15 22:49

Ahoj. jqw, hlásáš bludy. Dokonce spíš blbosti. Nech se sám odeslat na nějaké vyšetření. A neblbni hlavu mladýmu klukovi. Starej by tomu snad nevěřil? Nebo jo?

PS: trošku si zamasturbuj. Prodlouží se ti tím ruce. Prý se to stává a nepovažuje se to ani za léčbu. SORRY. Nešlo odolat.

Od: buss®
Datum: 22.07.15 23:24

No aby ti pak neuhnil... na délku nehleď, každý má nějakou, s tím se vůůůbec neužírej. Když, tak hledej srnku, ale podívej se na ženské, také některé nemají prsa a žijí. Masírují nás média! Jsou jiné hodnoty. Máš jazyk, prsty!

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.