Studentský učet

Od: Datum: 04.08.15 23:48 odpovědí: 4 změna: 07.08.15 14:33
Hezký večer, mám zájem si založit učet, je mi 15.
Prosím doporučíte nějaký výhodný? Předem děkuji.

Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 05.08.15 11:06
avatar
Podle mě je dneska studentský účet přežitek. Dřív se doporučovaly protože měly lepší úrok nebo byly bez poplatků za vedení a transakce. Dneska máš možnost vybrat si přímo dospělý účet bez poplatků a úroky jsou všude nula nula prd. Moje rada je - sežeň si někoho, kdo má účet v M.bank. Když tě přivede jako nového zákazníka tak teď dostanete prémii oba. Bývaly to myslím 300 a teď je dokonce akce že dávají nějakých 20 euro. Jedinou nevýhodou účtu M.bank je, že na něm musí být měsíčně určitý pohyb. Jinak je tam poplatek za aktivní kartu. Takže si buď nenechat vydat kartu k účtu, nebo si s někým ten fiktivní pohyb na účtu udělat. Nastavit automatický příkaz aby ti poslal na účet 4000 a druhý příkaz kterým mu ty samé peníze vrátíš.
Ohodnoceno: 0x
 
Od: vilik
Datum: 05.08.15 11:25

D​ostanou eura, ale jako příspěvek na dovolenou u drahé cestovky. Neraďte prosím, když nevíte. M bank občas akce mívá, vyplatí se ale kvůli tomu čekat, když podmínkou bezplatného účtu s kartou je útrata alespoň 500 měsíčně? Nevím, to je na zvážení dle předpokládaného využití.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 07.08.15 13:06
avatar
NERAĎTE KDYŽ NEVÍTE :-D
Ale mě to nedá . . .
Doporučte mKonto nebo
mKonto Business známému, a
když si ho mezi
10. 8. a 16. 8. 2015 založí,
získáte od nás oba speciální
bonus 500 Kč.
Jak by si měl váš parťák
založit účet?
otevře si žádost o založení účtu
vyplní jednotlivá pole
v poli PROMO akce vyplní vaše
telefonní číslo. Číslo telefonu
musí být v 9místném tvaru.
Myslím že pětikilo pro každého zaplatí těch 20 korun za vedení karty na pěkných pár let
Jo a mimochodem ta akce na dovolenou není za 20 éček ale dokonce za 100 ale připouštím že neoznám podrobnosti toho u které cestovky se to dá uplatnit.
Ohodnoceno: 0x
 
Od: vilik
Datum: 07.08.15 14:33

Máte kliku

Ta krátkodobá akce na 500 je po snad půl roce, platí pouhý týden, jindy to bylo delší. Oznámili akci dneska.

Jinak co se týká dovolené, já už na to koukal dřív, jedná se vždy o pobyt na 2 noci pro 2 osoby s jídlem, ve vybraných hotelích. Nejnižší cena pobytu začíná po odečtení kuponu od 150 euro, což je lehce přes 4000 korun. K tomu konzumace ve vlastním zařízení zdarma 60-110 eur. Je to 1000 za noc s jídlem pro jednoho. Koukal jsem na ČR, Maďarsko, Slovensko. Rakousko už je dražší. Nezdá se mi to prostě až tak moc výhodnější, než co bych sehnal jinde, pravda, ubytování volím skromnější a jím kde chci. Proto poukaz neberu jako něco cenného.

Každopádně se založení účtu při akci vyplatí, u nás v práci býval zvyk, že když někoho někdo doporučil, ještě mu část své odměny daroval jako bonus, aby dotyčný účet založil přes něj. Nejvíc, co jsem postřehl, dávali dohromady 1200. Určitě je v okolí každého někdo s účtem u mBank. Banka se sice v některých případech až tak nevyplatí, pro běžné používání ale špatná není.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.