Jak upozornit na svůj blog?

Od: Datum: 27.10.12 16:17 odpovědí: 2 změna: 27.10.12 18:09

Dobrý den,

nedávno jsem znovu rozjela můj starý blog,a chtěla bych na něj upozornit.Dříve mi na něj chodilo dost lidí,a teď nic.Jak na něj upozornit?

Děkuji za všechny rady:) Blog je autorský,přidávám hlavně fotky a kresby.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 27.10.12 16:34
avatar

Návštěvnost zvýšíte pouze kvalitním obsahem. Dále může trochu pomoci registrace blogu do některých katalogů. Rozhodně nedoporučuji spamování v internetových poradnách, dikuzích nebo na cizích blozích.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: askmenow*
Datum: 27.10.12 18:09

Nkteří přátelé, kteří mají blog se skutečně kvalitním obsahem to začali dělat tak, že svému blogu založili stránku na facebooku. Facebook spousta lidí navštěvuje denně atak je to jednoduchý způsob, jak upozornit na nový příspěvek, trkne to fanoušky do očí, nemusí chodit kontrolovat speciíální stránky logu.

Dělají to tak, že založili stránku, pozvali do ní přátele (postupně s epřirozeně nabalí další lidé), případně jí udělali (nepřehnanou a nevlezlou!) reklamu na jiných fb stránkách se souvisejícím obsahem. Pokaždé, když napíší na blog nový příspěvek jeho začátek publikují i jako aktualizaci (status) na stránce blogy na fb. Po kousku však přestanou a dají odkaz více na www... Myslím, že to funguje dobře a je to zároveň i velmi přátelské k uživatelům.

Důležité pak je naopak mít i na blogu odkaz na fb.

Stejně to jde udělat s twitterem apod.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.