Kde prodat věci

Od: Datum: 27.10.12 12:02 odpovědí: 8 změna: 27.10.12 14:09

Dobrý den, už mnoho let jezdím na koni a už před pár lety jsem vyrostla z mého prvního vybavení. A už dlouho mi to leží ve skříny a potřebuji to prodat. Mohl by mi někdo prosím poradit nějakou stránku kde bych ti věci mohla prodat? Děkuji za odpověď...

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 27.10.12 12:06

na bazos(-i).cz, tam se prodává, kde co.

Od: anitacoco
Datum: 27.10.12 12:07

Děkuji

Od: stribrnak*
Datum: 27.10.12 12:09

Bazos bych nedoporučoval,je tam spousta podvodníků,raději

Aukro

Datum: 27.10.12 12:23

to víte Češi . . .

Datum: 27.10.12 14:09

Pokud se nemýlím, tak za Aukro se musí něco platit - Bazoš.cz je zdarma, pokud tedy nezvolíte TOPování. Navíc je tam nutná registrace, uvedení dalších údajů, většinou tam chtějí platbu přes účet, ale zase je pravda, že ty věci můžete vydražit za mnohem více peněz, než kolik si zvolíte vyvolávací cenu. Takže je to na vás. Já když něco prodávám, tak přes Bazoš a jsem zatím spokojený.

Datum: 27.10.12 12:13

Já si myslím, že když pohledáte weby s potřebami pro jezdce, jezdecké potřeby, najdete toho nejbližšího a ten to rád koupí. ;)

Datum: 27.10.12 12:16

Já bych zas Bazoš na prodej doporučila, má největší návštěvnost, takže šance tam něco prodat, je vysoká a koňáků tam chodí hodně. Prodávám tam občas šperky, co vyrábím pro charitativní obchůdek útulku Kralupy a ze všech serverů na běznou inzerci to tam má největší účinnost. Pak taky v jezdeckých potřebách na serveru ifauna http://www.ifauna.cz/kone/inzerce/r/ a určitě taky na Equichannelu http://www.equichannel.cz/inzerce

Aukro klidně zkuste taky, ale tam je 4% provize z prodeje.

Od: buss®
Datum: 27.10.12 13:23

Inzerovat, inzerovat a až bude nějaká koňská akce či blešák, tak to tam nabídnout.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.