Kde prodat věci

Od: odpovědí: 8 změna:

Dobrý den, už mnoho let jezdím na koni a už před pár lety jsem vyrostla z mého prvního vybavení. A už dlouho mi to leží ve skříny a potřebuji to prodat. Mohl by mi někdo prosím poradit nějakou stránku kde bych ti věci mohla prodat? Děkuji za odpověď...

8 odpovědí na otázku

0x

na bazos(-i).cz, tam se prodává, kde co.

anitacoco
27.10.12 12:07

Děkuji

Bazos bych nedoporučoval,je tam spousta podvodníků,raději

Aukro

to víte Češi . . .

0x

Já si myslím, že když pohledáte weby s potřebami pro jezdce, jezdecké potřeby, najdete toho nejbližšího a ten to rád koupí. ;)

0x

Já bych zas Bazoš na prodej doporučila, má největší návštěvnost, takže šance tam něco prodat, je vysoká a koňáků tam chodí hodně. Prodávám tam občas šperky, co vyrábím pro charitativní obchůdek útulku Kralupy a ze všech serverů na běznou inzerci to tam má největší účinnost. Pak taky v jezdeckých potřebách na serveru ifauna ifauna.cz/... a určitě taky na Equichannelu equichannel.cz/...

Aukro klidně zkuste taky, ale tam je 4% provize z prodeje.

0x

Inzerovat, inzerovat a až bude nějaká koňská akce či blešák, tak to tam nabídnout.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]