Je ta věta správně přeložená

Od: Datum: 06.01.13 12:01 odpovědí: 9 změna: 06.01.13 13:23

Prosím je ta věta správně přeložená do angličtiny: Zara as I can spend to make holiday Egypt? A jak byste jí přeložili do češtiny?

Prosím neodkazujte mě na překladače.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: luke237
Datum: 06.01.13 12:10
*ee* To vubec nedava smysl: Zaro, tak, jak muzu utratit, abych udelala dovolenou Egypt? *sok*
Datum: 06.01.13 12:12
Mozna by jsi spise mela napsat, CO vlastne chces rict a on ti to tady nekdo prelozi. Takhle jen placas do vetru anglicka slova, ktera dohromady nedavaji smysl. Tedy alespon me ne.
Datum: 06.01.13 12:26
mela → mel
Od: artemio2*
Datum: 06.01.13 12:16

Podívej se sám.

http://translate.google.cz/

Od: neznalec*
Datum: 06.01.13 12:21

No právě, že mě to taky nedává smysl, tak jsem myslela jestli to není nějaký obrat a ještě ta otázka k tomu. Tak díky,

Datum: 06.01.13 12:25
Tak sem posli cast textu kolem te vety, at z toho muzeme odvodit, co asi autor myslel, protoze takhle samo o sobe to opravdu nedava zadny smysl *zed* :(
Od: pepr®
Datum: 06.01.13 12:22

Jak může někdo vědět, že je dobře přeložená do angličtiny, když jste nenapsal tu českou větu, kterou překládáte?

doplněno 06.01.13 12:25:

Mimochodem PC translator to přeloží jako "Zara jak já mohu strávit udělat prázdninový Egypt?"

Datum: 06.01.13 12:30
Takovy preklad je v podstate spravny preklad toho, jak je to napsano (spend znamena stravit nebo utratit a holiday Egypt je "prazdninovy/dovolenkovy Egypt", i kdyz autorka asi mela v umyslu "holiday IN Egypt").
Dokazal bych si predstavit neco jako: Zara as I can AFFORD to make/have/take holiday IN Egypt. Ale kdo vi, co vlastne chtel puvodni autor rici. Jedine, co muzeme rict my, je, ze to nedava smysl tak, jak to napsal(a).
Datum: 06.01.13 13:23

Zara, jak bych to měla udělat, abych mohla strávit dovolenou v Egyptě?

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.