Co si myslíte o Whiskas?

Od: odpovědí: 10 změna:

Co si o něm myslíte?:(

10 odpovědí na otázku

 

 


0x
avatar totak

Co si máme myslet?

Pořekadlo praví - Kočky, mít tak rozum lidský, spíš než Wiskas, daj si whisky

Ale k věci, je to předrařžený, koupit to číče jednou za měsíc jako mňamku a jinak krmit cenově přívětivějším krmením. Trh toho nabízí dost, tak proč platit žrádlo, jehož půlku ceny tvoří výdaje na reklamu?

 


0x
avatar magdon

Nevím, ještě jsem to neochutnal :D

 


0x
Čím víc komerční, tím horší. - Tenhle názor jsem slyšela už několikrát. Whiskas jednou za čas, ale jinak kupujeme Purinu a Brit.

našim kočkám nechutná...


My to nekupujeme a to jen kvůli složení a barvivům*blee*

 


0x

Náš veterinář tomu říká obarvený jed. Myslím, že je to opravdu nedobré krmivo, jehož cenu ještě uměle vyhnaly neustálé reklamy.


Lidi za to platí a pak je čím dál lepší reklama a nic neinvestují do granulí*bzum*

 


0x

Nášemu kocourovi to chutná. Ale purina víc.

No ono nejde o to, že by to kočce nechutnalo, ale oni dohánějí chuť dosolováním a barvivy a pak mu z toho odejdou třeba ledviny. Kocouři dost trpí na močové kameny.

 


0x

Ať granule nebo konzervy a různé sáčky s masem, to je jedno, jsou plné éček, stabilizátorů a všeho možnýho, aby dlouho vydržely a nekazily se. Jsou to všechno opravdu jedy a na zvířatech se to podepisuje. Odchází jim játra, ledviny a pod. Dnes jsou kočky ve věku 13 let, dle vetrinářů již za zenitem. Tato krmiva k nám přišla ze zahraničí, dříve jsme je neznali. Nejlepší je pro zvířata strava připravená doma. Kupuji jim hovězí a kuřecí maso, a když to jde, tak jim dávám i naši stravu. Občas i granule nebo tu konzervu. Jak granule, tak konzervy jsou pro nás pohodlné - nasypou se a je hotovo. Ale jedli by jsme my stále konzervy?

 

 


 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]