Kdy ten pančovaný chlast přestane

Od: odpovědí: 19 změna:

Za chvíli to bude Božkov, Becher a další

novinky.cz/...

Za chvíli to bude Božkov, BecherZa chvíli to bude Božkov, BecherZa chvíli to bude Božkov, Becher

doplněno 24.10.12 13:14:

Ovšem jak krátkozraký názor má Adam Kuzno z Jemnice. Prý ať levicoví voliči "vychcípají"

On blbec si vůbec neuvědomuje, že kdyby ti levicoví "vychcípali"tak by ti pravicoví "chcípli"hlady. Kdo by na ně dělal.

novinky.cz/...

doplněno 24.10.12 13:31:

Zabavený alkohol ve Starostíně (přechod do Polska). Označeno kolkem a datumem 1.3.2012. Autentické foto z policejní stanice


Kdy ten pančovaný chlast přestane
19 odpovědí na otázku

 

 


0x
avatar lidus

Je to děsné, že to nechal stát a policie dojít až tak daleko, roky se o pančování a dovozech lihu ví a nic se s tím nedělá jelikož hlava chobotnice sedí hodně vysoko. Vzhledem k tomu, že piji pouze vlastní slivovici a někdy Metaxu, nemuselo by mně to tížit. Škoda každého života, hlavně lituji ty, co si dají štamrdli a dojedou na to. K těm levicovým voličům nemám co říct, pokud si někdo myslí, že bohatí co volí pravici nepijí rum tak se mýlí.

 


0x

a proč to lidi stále pijou?

To je otázka za milion... taky to nechápu. Proč ten alkohol do sebe všichni lejou jak protržení?

 


0x
avatar pt

Je škoda lidských životů, kteří v nevědomosti ten alkohol pili. Možná teď lidé přestanou pít vůbec.

 


0x
avatar jethro

S názorem Adama Kuzno se sice neztotožňuju, ale jsem přesvědčený, že konzumenti tohoto typu alkoholu patří převážně do skupiny lidí, kteří ze sociálního systému spíš berou, než by přispívali. A kdy ten pančovaný chlast přestane? Až bude všecek nalezený, případně vypitý.


No on psal "levičáci" a divil bych se že Ti co ze systému jen berou, mají vůbec nějaký názor, až na to jak ke všemu levně přijít.

 


0x
avatar jabraka

Pančovaný alkohol přestane,až lidé přestanou být chamtiví!

JABRAKA

 


0x

Tohle nemá s pančováním nic společného a chamtivost v tom taky nemohla hrát roli. I absolvent základní školy se v chemii učí jak jedovatý je metylalkohol a lahve s polovičním obsahem této látky je jasný úmysl a teroristický čin. Na druhou stranu je to TOTÁLNÍ SELHÁNÍ STÁTU. Nejen, že kašlal na nelegální výrobu alkoholu, ale kašlal na kontrolu dovozu metylalkoholu. Každý nebezpečný jed byl a je všude na světě hlídán aby nemohlo dojít k jeho zneužití. Proč se dováží tak obrovské množství metanolu? Na výrobu nemrznoucích směsí? Od nepaměti se na to používal denaturovaný líh, copak je o tolik dražší?

Hádej, čím se ten líh denaturuje. Barvivy a - metanolem *palec*

jethro:

to nejsou jediné látky kterými se ethanol denaturuje ;) A hlavně denaturákem by ses neotrávil do mrtva nebo slepa ;)

 


0x

Lidi, přestaňte pít veškerý tvrdý alkohol na který je uvalena spotřební daň a uvidíme, jak to stát v čele s Kalouskem dlouho vydrží. I když on už je vlastně Kalousek stejně jako celá vláda jednou nohou v demisi. Tak to není žádný trest. Spíše, koho budeme volit v únoru, až budou sloučené prezidentské volky s parlamentními.

 


0x

Nikdy to nezkončí, stejně jako drogy a všechny podobné věci. Člověk je prostě chamtivý. Co se týče názoru Adama Kuzna z Jemnice, je to velice smutné, ale ani ne tak proto, že by nikdo nepracoval (i pravičáci pracují), ale hlavně proto, že někdo opovrhuje smrtí člověka jenom proto, že zastává jiný názor než on. A tady se to spojuje ten názor Adama Kuzna z Jemnice s pančovaný alkohol. Člověk je prostě zlý a dokud zlý bude tak, na zemi bude zle. Zkusme nemyslet jenom na SEBE!

Přestaňte zaměňovat slovo OTRÁVENÝ za PANČOVANÝ *bzum* Pančovalo se, pančuje a pančovat bude, ale tohle byla otrava něčeho určeného k požiti.

Kalousek a spol, by neměl být jednou nohou v demisi ale oběma v kriminále!.!.!.!.!

doplněno 24.10.12 17:20:

slovnik-synonym.cz/...

Ale kdyby nebylo falšování, tak by se ten alkohol dal jen velice těžko otrávit, pokud by to vůbec bylo možné.

Otrávit lze cokoliv a falšuje (pančuje) se mnoho jiných věcí, nejen alkohol. Základ je, že stát neměl a nemá pod kontrolou nebezpečně jedovatou látku, látku která je strašně jednoduše zaměnitelná!.!.! Navíc se pro nebezpečnost, metylalkohol vždy nahrazoval denaturovaným lihem a metylalkohol se používal jen tam, kde to bylo nezbytné.

 

 


0x

Toto neskončí hned .Dokud budou zisky převyšovat nad náklady (tzn stát by musel snížit daně z alkoholu) tak se toto bude furt opakova a nějaké rodokmeny a dlalší je jen naprd.Viz dnes v nějakým letáku-litr tuzemáku za dvěstěkč ale v akci,se slevou! No nekupte to,tím spíš,když jsem si kupoval tuzemák za 150 čepovanej litr pravého hradeckého s plachetnicí! (viz foto,ale již neee)

doplněno 25.10.12 21:07:

PS naposledy jsem si bral když byl za stopade!Proto ten rozdíl!

Kdy ten pančovaný chlast přestane #2

 


0x

V roce 2010 vydala EU směrnici, která zmírňuje předpisy o nakládání s metylalkoholem jako s jedem...

 


0x

Podívejte se na produkty, které se pančují (alkohol, nafta) a srovnejte s produkty, které se nepančují (chleba, žebřík, cihly...). Pančované mají něco společného a pokud toto nebude odstraněno, pančování bude pokračovat.

Nebyl bych si tak jistý ;)

Do chleba se někde přidává rozemleté staré pečivo, cihly se taky najdou nějak ošizené, dá se narazit i na žebřík co nemá dostatečnou pevnost...i to je pančování .

 

 


 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]