Kolik je poplatek SIPO- JPÚ?

Od: odpovědí: 3 změna:

Na zadní straně SIPO je psáno: " 2.b.- platba JPÚ je zpoplatněna podle platného ceníku, cena bude předepsána následující měsíc do SIPO kodem poplatku 306. Kolik je tento poplatek?

3 odpovědi na otázku

 

 


0x
avatar ohneta

Dobrý den, podle níže uvedeného je platba 5 Kč.

Platbu SIPO lze uhradit také jednorázovým příkazem k úhradě podaným ve vaší bance ve prospěch účtu 156080780/0300. Jako variabilní symbol uvedete identifikační číslo (najdete v kolonce č. 1 horní části platebního dokladu SIPO pro ten měsíc, za který jednorázovým příkazem platíte) a jako specifický symbol své spojovací číslo (najdete v kolonce č. 2 horní části platebního dokladu SIPO). Předepsanou částku (najdete v kolonce č. 3 horní části platebního dokladu SIPO) nelze měnit. Pokyny jsou uvedeny na zadní straně platebního dokladu. Cena za tento způsob úhrady je 5 Kč a zaplatíte ji následující měsíc v SIPO. Platbu SIPO jednorázovým příkazem k úhradě proveďte tak, aby úhrada byla na účet České pošty připsána nejpozději poslední pracovní den inkasního měsíce, který je na dokladu SIPO uveden.

 

24.10.12 10:41

0x
avatar gotrekzagary

5,- Kč.

 


0x
avatar milancukrar

zubaři, pokud si necháváte posílat SIPO poštou do schránky tak je to 5Kč. Pokud jen emailem, tak je to zdarma.

 

 


 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]