Jde zapomenout plavání?

Od: Datum: 04.07.15 14:02 odpovědí: 6 změna: 05.07.15 09:42

Ahoj docela bych zašel příští týden na koupák po cca.17letech :-D no a tak nevím jestli ještě umím plavat :-D jde to zapomenout?Jako vím jak se ve vodě hýbat ale nevim jestli to bude plavat :-D a další věc je do jaké minimální telpoty vzduchu je to rozumné?Dá se i třeba ve 22 stupmích?To pak má voda třeba 18 - 20 co... a jak je to s plavkama asi je blbý se převlíkat někde "za rohem"co takže plavky vzít místo třenýrek a přijít normálně oblečený a pak jen sundat tričko a kraťasy a do vody?

Je to už dost dávno co jsem byl v bazénu tak potřebuji trochu nastínit jak je to normální

dík


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: hm®
Datum: 04.07.15 14:18
avatar

Řekl bych (a doufám), že se to nezapomíná. Pravděpodobně začátek nebude takový, jak si pamatuješ, budeš plavat o poznání hůř s vynaložením více sil, ale za chvíli se do toho dostaneš.

Plavat můžeš tehdy, když se ti chce, na konkrétních stupních až tak nezáleží; kdyby ti byla zima, tak se ti nebude chtít .

S plavkama ti neporadím, ale když v nich přijdeš, možná v mokrých půjdeš domů. :-|

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.07.15 14:26

myslím ,že to nezapomeneš jako jízdu na kole...tak opatrně nezmatkuj

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.07.15 15:45
avatar

Plavání nezapomeneš.

Tam můžeš jít v plavkách pod kraťasy, v tašce trenky a osušku. Po koupání máš na výběr:

1/ je-li to koupaliště, využiješ převlékací kabinku

2/ je-li to přírodní rybník, zajdeš opodál za nějaké křoví a tam se osušíš a převlečeš. Pozor, dívej se pod nohy, zda už tam nebyl někdo před Tebou.

3/ poslední možností je i dlouhé triko a šikovně umět manipulovat s osuškou. A nemusíš ani nikam chodit. Lidi už se dneska nekácí, když vidí kousek zadnice a navíc když budeš nenápadný, nikdo po Tobě vejrat nebude.

Dělám to podobně. Otočím se zády k případným lidem, svléknu horní díl, osuším se a natáhnu dlouhé šaty. Pod nimi už se snadno zbavím spodního dílu a natáhnu kalhotky. Nic na tom není. Jaga.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.07.15 15:50

Na kole jsi taky nezapoměl jezdit. Nedělej z toho vědu, na plavání, chození či ježdění na kole se nic nezmodernizovalo, že by jsi jako lusknul prsty a ono to šlo samo a pokud by ti nešlo lusknout, tak by jsi se utopil ... :-D Plavky buď na sebe a nebo se převlečeš v kabince, v autě, za stromem nebo pod ručníkem apod. Dělají to tak i ženské a žádný problém s tím není. Lidi plavou i v zimě, takže při 22°C nevidím probém ;)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.07.15 16:36
avatar
Nezapomenes, jen pocitej stim, že pokud budeš plavat poctivě, druhý den to pocitis.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 05.07.15 09:42

jj chápu :-D tak díky všem za rady

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.