Oslovení neznámé dívky

Od: Datum: 03.07.15 21:33 odpovědí: 14 změna: 06.07.15 04:51

Zdravím, chci se zeptat, např když jdu po ulici a vidím nějákou pěknou holku, navážu oční kontakt, jak bych ji měl oslovit? Stačilo by mi jen pár prvních vět. Ano např: Slečno, nevíte kolik je hodin? Mě zkolabovaly hodinky (nebo mobil). Řekla mi např že je 10 hodin, takže se teď ptám, co dál?

A ještě taková drobnost, je mi 16 a oslovím +- 16 letou holku, mám jí vykat/tykat? :D

Předem díky :D

doplněno 08.07.15 19:46:

Díky všem za rady, pomohly!

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: buss®
Datum: 03.07.15 21:50

Existuje kniha Konrád :Epištoly k nesmělým milencům, ale tehdy nebyly mobily... vyber něco z milostných básní.. V tvém čistém vonícím lůnu výkvět spanilý. Líbám to svaté tělo... Volej mne, a poběhnu za tebou... Oba tvé prsy jako dvé telátek bliženců srních, jenž se pasou v kvítí.
Slečno, řekněte mi jak to děláte že hodiny neoněmí když se svlékáte...

Chce se to jen osmělit. Nacvičuj si to doma.

doplněno 05.07.15 22:13:

Co tak zvýšit si sebevědomí?

Datum: 03.07.15 23:20

Jen žádné vykání, prosím...to by ti už nic nepomohlo. Nejlepší fígl je pozdravit ji tak, jako bys ji už znal. A než si to vysvětlíte... Mimochodem, hodinky už z náctiletých nenosí skoro nikdo, a když se vymluvíš na zkolabovaný mobil, jak si asi vezmeš její číslo? *hej* Mona

Datum: 03.07.15 23:28

Nedávno jsem pozoroval podobné trapné snahy jednoho chlápka vůči nějaké ženštině v tramvaji. Bylo to docela divadlo, ale výsledek byl takový, že ona ženština se spíš cítila trapně a jak jen to šlo přešla přes půlku šaliny pryč od něj. Tak bacha

Datum: 03.07.15 23:44

sorry, ale je to trapný! pokud bude někde opodál stát její frajer, tak dostaneš ještě na šišku*smich*

To nechodíš na žádný akce? nemáš vedle sebe nějaký holky? Co škola atd?

Od: rv
Datum: 04.07.15 07:07

Pěkných holek je všude plno. Valná většina těch na ulici ale nebude mít žádnou radost, pokud je bude otravovat neznámý obejda.

Od: kasanova
Datum: 04.07.15 09:40

Koukni se na tento Film(Najdeš ho celý) tady ukázka nějaké návody jak na to se ti budou hodit-Ahoj

http://uloz.to/hledej?q=dabel+vi+hodne

Datum: 04.07.15 09:54

Ahoj, pojď na limonádu - zmrzlinu, trochu se osvěžit, já jsem Petr apod. Buďto se chytne a bude mít čas, nebo ne. Nejlepší čas na začátku prázdnin se s někým seznámit. Ale nehodit flintu do žita po prvním nezdaru.

Jednoduše být oblečen, trošinku vonět, upravené vlasy, nosíš nějaký prstýnek, etno náramek - nebo na krku, brýle proti sluníčku? Něco nevtíravého, ale co upozorní, když se na tebe někdo podívá, že máš péči o sebe, včetně stylu oblečení a doplňků zvládnutou. Holky mají zájem o kluky, kteří vědí, co chtějí.

Básně, verše, zapomenuté hodinky, za mne ne.

Od: ctenar
Datum: 05.07.15 05:27

Co takhle zkusit neco z repertoaru Howarda Wolowitze? Tohle zkousel na Penny:

On: Ty jsi urcite z Marsu.

Ona: Huh?

On: Protoze tvuj zadek je jak z jineho sveta!

*frajer*

Datum: 05.07.15 17:51
To se da chapat dvema způsoby ;) aspon si otestuje slečnu jaka je,jestli to veme s humorem nebo diplomaticky ;)... K veci.Mam rada muže co rovnou reknou co chteji.Na rovinu bych se slecny zeptala zda nema chvilku čas kdyby mohla semnou zajit na kafe,limcu apod.Vyuzit moment překvapení.
doplněno 05.07.15 17:58: Musim rict ze se mi to stalo a do dnesniho dnes na to s úsměvem zpominam.Bylo to v obchodnim centru pri vystupu z eskalátorů.Musel zamnou jit uz nejaky ten cas a nebyt 7.měsíce tehotenstvi tak ho rychle neodbydu.Myslim ze uz v zivote zadnou divku neoslovil.Reklaa jsem mu tvrde ze s nim urcite nikam nepujdu.
Od: ctenar
Datum: 05.07.15 21:36

Holky rikaji, ze davaji prednost primemu osloveni na ulici, ale kazdy vi, ze to moc nefunguje.

V tomto videu o tom zacina mluvit v 2:23 a jeji reakce zacina v 2:50.

Co jeste tak funguje, je pristoupit k ni k jakoby dalsi nahodne osobe a zacit na nejake uplne nesouvisejici tema. Z nej se pak podle jejich reakci propracovat k tomu pozvani nekam.

Prime pozvani bez toho nesouvisejiciho uvodu je skoro na 100% odsouzeno k neuspechu, pokud ho ona vidi poprve, az kdyz k ni pristoupi. Neco jineho je, kdyz po sobe predtim uz pokukovali.

Datum: 05.07.15 18:01

Normálně ji oslov - tykej... pozvi ji někam na limču, zmrzlinu ...

Od: hulahulaha
Datum: 05.07.15 21:13

Ahoj, můžu ti položit tři jednoduché otázky?

Ona: Ano / Ne (v případě že ano)

1. líbím se ti?

- ano/ne

2. máš přítele?

Ano/ne

3. takže ti nic nebrání mi dát tvé číslo a nebo hned teď na zmrzku...

Od: lego®
Datum: 06.07.15 04:24

Zlate casy rucuckovych hodinek> Mas cas? Me stoji.
Veris v lasku na prvni pohled? Pokud rekne ze ne, muzes pokracovat. Tak se podivej jeste jednou

Datum: 06.07.15 04:51
Takové problémy jsme za mlada měli všichni. Napřed jsme se učili jist, sedět, chodit, mluvit, nešahat a pod.
Ten plešatý mužík s bradkou a syfilisem pod Kremelskou zdí měl pravdu. Učit se...
Takže jinak to nepůjde ani v tomto případě. Musíš to zkoušet, oslovovat co nejvíce lidí, nejen děvčata, zkoušet. Párkrát to nedopadne podle tvých představ, párkrát trochu lépe. Jen cvičením se dopracuješ k lepším výsledkům. Získáš zkušenosti, trochu sebevědomí. Nebudeš potom koktat, dělat trapné mezery, naučíš se reagovat na maličkosti od protějšku.
Vzpomínám na kamaráda, který v patnácti balil holky ve velkém. Jak jsme mu všichni záviděli. Byl to ale knihomol s obrovským přehledem. O všem věděl aspoň něco. Neměl problém reagovat, najít společnou řeč.
Já dnes už nemám problém oslovit kohokoliv. Za ta léta učení dokáži zhodnotit a využít téměř každé situace.
Jen už vím, že v některých případech je to pro obě strany zbytečné.
Držím ti palce! Vytrvej. Cvik dělá Mistra.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.