Aliexpress - nakupování

Od: Datum: 02.07.15 20:37 odpovědí: 5 změna: 14.08.15 13:46

Ahoj, poradíte mi, jak se nakupuje na internetovém obchodě Aliexpress? Jak postupovat, platit... Děkuji za pomoc.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 02.07.15 21:09

Sorry za odkaz, ale myslím, že je zde zbytečné všechno vypisovat, když už to jednou vypsáno je, např. TADY

Od: bluenose
Datum: 02.07.15 21:15

Nevíte jak je to s doručováním? Jsem na delší dobu v podnájmu a nemám tu schránku, a přes týden mě nezastihnou, poštu si vyzvedávám v sobotu na poště (pokud mi má něco přijít). Nebo přes jakou společnost to posílají, a jak je to s doručováním?

Datum: 03.07.15 06:11
Dopravu si vyberete sám. Free shipping většinou bývá přes naší českou poštu, všechny takové ty china post, Hongkong post, china ordinary small packet atd..
Další informace tu: http://www.jaknakupovatna.cz/…ss/vyhledavani/#volba_dopravy
Datum: 03.07.15 06:52

Aliexpress to v naprosté většině posílá jako běžnou zásilku, takže to končí ve schránce. Domluv se s domácím, ať ti dovolí si dát na schránku jméno, když už tam bydlíš, je to užitečné.

Od: trafus29
Datum: 14.08.15 13:46

Není to nic složitého. Přejdi na Aliexpress a vyber si co chceš koupit. Doporučuju vybírat podle referencí, protože se tam občas vyskytují podvodnící, takže zboží bez referencí raději nebrat. Platí se jednoduše, buď kartou (musí být aktivní pro online platby) nebo přes PayPal. Zboží mi dorazilo většinou za 2-3 týdny a poštovné je u 99% položek zdarma.

Případné reklamace se řeší otevřením sporu, ale to jsem zatím naštěstí řešit nemusel. Zatím jsem s nákupem neměl nikdy problém a zaplacení je otázka minuty. Jen je potřeba si dávat pozor na clo a Dph.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.