Jsou už zralé borůvky na Plzeňsku?

Od: Datum: 13.07.15 16:56 odpovědí: 4 změna: 14.07.15 01:41

Dobrý den,

ráda bych si natrhala borůvky na koláč- nechci je kupovat od prodejců u silnic. Poradíte mi někdo, kam zajít? Kde už jsou zralé?

Děkuji.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 13.07.15 17:29

Nevim presne, odkud jste ale na Plzenske kosutce (smerem na Krkavec) jsme jiz letos sbirat s prarodici byli. S braskou jsem byl na kole kolem Kaznejova a za tambejsim koupalistem po zelene znacce jich bylo take dost. A nejen jich, byli tam take lesni jahody, ktere muj 9letej braska milujr.

Datum: 13.07.15 18:51

Díky. Já si chci nasbírat jen na koláč, tak to by mohlo vyjít. Jsem z Plzně.

Datum: 13.07.15 18:03

Spíš tam jsou už asi vysbírané. Od nás tam jezdí jedna paní a vozí to sem po kilech :)

doplněno 13.07.15 18:58:

Tak když jste ze zPlzně tak to potom jo. Brali jsme litr a bylo to ani ne 400g, takže musíme vzít alespoň 3l, likož recept na marmeládu máme z 1kg a doma to nikdo nechce přepočítávat :D Zatím jsme byli na třešních. Jahody se na samosběr nevyplatí, když za stejnou cenu je mají vietnamci čerstvé, čistě a roztříděné. Broskve jsme také koupili a angrešt taky . Chtělo by to nějaký neudržovaný sad poblíž ... to by se sbíralo, zavařovalo, džemovalo a pálilo ... *mala*

Datum: 14.07.15 01:41

Muzu se zeptat, udajne je v Plzni nejaka plantaz na zahradni jahody. Hledal jsem, ale nic jsem nenasel. Poradíte? :)

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright Š 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.